«

15. 11.

NHLPondelkové transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Drew MacIntyre (B, BUF), Andrej Loktionov (Ú, LAK), Andreas Engqvist (C, MTL), Nino Niederreiter (Ú, NYI). Na farmu bol poslaný: Peter Holland (C, ANA). Waiver listina: Niklas Hagman (Ú, CGY -> ANA).

14. 11.

KingsÚtočník Dustin Penner bol v nedeľu umiestnený na listinu zranených hráčov so zranením ruky, ktoré utrpel vo štvrtkovom zápase proti Vancouveru. V 14 tohtosezónnych zápasoch zaznamenal dve asistencie a 25 trestných minút.
PanthersÚtočník Stephen Weiss odohral za Panthers svoj 573 zápasov, čím sa vyrovnal zápisu Róberta Švehlu na druhom mieste v historickom poradí tímu. Najviac duelov za tím zo Sunrise odohral Radek Dvořák – 613.
FlyersWayne Simmonds zaznamenal v nedeľnom zápase proti Floride svoj jubilejný 100. bod v NHL, keď nahrával na gól Dannyho Briera. Dvadsaťtriročný pravý krídelník potreboval na dosiahnutie tejto méty odohrať 256 zápasov. V nich zaznamenal 42 gólov a 58 asistencií.
BlackhawksObranca Brent Seabrook utrpel zranenie dolnej časti tela, pre ktoré nedohral nedeľný zápas proti Edmontonu, ktorý opustil v druhej tretine. V akcii stihol odohrať necelých 12 minút, počas ktorých zblokoval dve strely a jednu vyslal na bránu súpera.
PanthersPravý krídelník Jack Skille opustil nedeľný zápas predčasne počas prvej tretiny pre zranenie dolnej časti tela. V akcii stihol stráviť 2 minúty a 17 sekúnd. Počas tohto času zaznamenal jednu strelu, jeden bodyček a dve trestné minúty.
Blue JacketsZ listiny zranených hráčov bol aktivovaný brankár Curtis Sanford, ktorý vynechal posledných 10 zápasov pre problémy so slabinami. V prvom tíme ho nahrádzal Allen York, ktorý zasiahol do štyroch stretnutí. V nedeľu bol poslaný späť do Springfieldu (AHL).
WildObranca Marco Scandella mal diagnostikovaný otras mozgu a tímu bude chýbať neurčitú dobu. Dvadsaťjedenročný montrealsky rodák zaznamenal v prvých 16 zápasoch len dva góly. Wild ho ešte neumiestnili na listinu zranených hráčov. V nedeľu sa do zostavy po zranení prsta vrátil obranca Clayton Stoner.
NHLNedeľné transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Brendan Smith (O, DET), Darcy Kuemper (B, MIN), Arturs Kulda (O, WPG), Jason Jaffray (Ú, WPG). Na farmu boli poslaní: Zach Hamill (C, BOS), Allen York (B, CBJ), Paul Postma (O, WPG).

13. 11.

Blue JacketsÚtočník Jeff Carter sa v sobotu proti Winnipegu vrátil do zostavy Columbusu po tom, čo vynechal takmer mesiac pre vlasovú zlomeninu v pravej nohe. Hviezdny center odohral takmer 21 a pol minúty a zaznamenal tri strely. Blue Jackets zapísali pred zápasom na listinu zranených brankára Curtisa Sanforda (slabiny).
PenguinsVeterán Steve Sullivan z Pittsburghu nedohral sobotný zápas proti Caroline (2:5) po tom, čo utrpel nešpecifikované zranenie dolnej časti tela. Sullivan, ktorý prišiel do Pittsburghu v lete tohto roku, odohral v zápase viac ako jedenásť minút.
WildDany Heatley z Minnesoty zaznamenal v sobotnom zápase proti Los Angeles jednu asistenciu, čím pokoril 700-bodovú métu. V NHL do dnešného dňa odohral 685 stretnutí. Celkovo nazbieral 330 gólov a 370 asistencií.
SabresNathan Gerbe z Buffala odohral proti Bostonu svoj 100. duel v NHL. 24-ročný center zaznamenal v tejto sezóne deväť bodov v 16 zápasov. Celkovo má na svojom konte 46 kanadských bodov (21+25).
NHLSobotné transakcie -- Do prvého tímu bol povolaný: Philip Larsen (O, DAL), Evgeny Dadonov (Ú, FLA). Na farmu boli poslaní: Corey Tropp (PK, BUF), Michael Blunden (Ú, MTL), Frazer McLaren (SJS). Niklas Hagman (Ú, CGY) bol umiestnený na tzv. „re-enty“ waiver listinu voľných hráčov.

12. 11.

BlackhawksÚtočník Dave Bolland, ktorý utrpel zranenie pravého chodidla v utorňajšom zápase proti St. Louis Blues (0:3) po zblokovanej strele, vynechal už dva duely a je otázne, či nastúpi v nedeľňajšom stretnutí proti Edmontonu Oilers. Dvadsaťtriročný center odohral v tejto sezóne 14 duelov, v ktorých nazbieral sedem bodov.
SenatorsKapitán Ottawy Daniel Alfredsson sa vrátil v piatok do zostavy svojho tímu po tom, čo vynechal päť stretnutí pre otras mozgu, ktorý utrpel 29. októbra v zápase proti NY Rangers. Proti Sabres (1:5) odohral „Alfie“ viac ako 1+9 a pol minúty a nazbieral štyri strely.
Red WingsÚtočník Henrik Zetterberg nastúpil v piatok na svoj 600. duel v kanadsko-americkej NHL. Švédsky center je verný tímu Detroit Red Wings a momentálne má na svojom konte 561 kanadských bodov (233+328).
OilersCenter Shawn Horcoff odohral v piatok svoj jubilejný 700. zápas v NHL. 33-ročný Horcoff obliekal iba dres Edmontonu a do dnešného dňa nazbieral 409 kanadských bodov.
NHLPiatkové transakcie -- Do prvého tímu bol povolaný: Vladimir Zharkov (Ú, NJD). Na farmu boli poslaní: Niklas Hagman (Ú, CGY), Frazer McLaren (ĽK, SJS), Peter Mannino (B, WPG).

11. 11.

CoyotesCenter Daymond Langkow opustil tím, pretože v jeho rodine došlo k úmrtiu. Dátum jeho návratu nie je známy. Do zostavy sa však vrátil Martin Hanzal, ktorý vynechal dva zápasy pre zranenie dolnej časti tela. Český rodák odohral svoj 300. zápas v NHL.
FlamesSkúsený útočník Niklas Hagman bol umiestnený na waiver listinu nechránených hráčov. Tridsaťjedenročný Fín v tejto sezóne zaznamenal gól a tri asistencie v ôsmich zápasoch. V NHL odohral 707 duelov s bilanciou 139 gólov a 143 asistencií.
Blue JacketsÚtočník Jared Boll (zlomený prst) bol pred štvrtkovým zápasom aktivovaný z listiny zranených hráčov a proti Chicagu zažil svoj tohtosezónny debut. V akcii strávil 13 minút a zaznamenal jednu strelu, jeden bodyček a dve trestné minúty.
JetsÚtočník Eric Fehr počas štvrtkového dopoludňajšieho rozkorčuľovania absolvoval prvé kontakty v tejto sezóne. Tím však stále nevie povedať, kedy sa po zranení ramena vráti do akcie.
KingsCenter Colin Fraser zažil svoj debutový zápas v drese Kings. Rodák z Britskej Kolumbie vynechal úvod sezóny pre zlomeninu členku. Proti Vancouveru odohral sedem minút a zaznamenal jednu strelu, dva bodyčeky a dve trestné minúty. Na vhadzovaniach mal 50% úspešnosť.
NHLŠtvrtkové transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Paul Byron (Ú, CGY), Eric Tangradi (Ú, PIT). Na farmu boli poslaní Colten Teubert (O, EDM), Taylor Chorney (O, EDM). Waiver listina: Taylor Chorney (O, PIT -> EDM), Ben Maxwell (C, WPG -> ANA).

10. 11.

DevilsÚtočník Iľja Kovaľčuk (noha) by mal vo štvrtok absolvovať kompletný tréning Devils. Ruský krídelník vynechal posledné dva zápasy Devils, no je šanca, že by sa mohol do zostavy tímu vrátiť už v piatok proti Washingtonu.
DucksSvoj prvý bod v NHL zaznamenal v stredu center Peter Holland, ktorý vo svojom druhom stretnutí v lige zaznamenal asistenciu. Dvadsaťročný rodák z Toronta bol draftovaný Anaheimom z celkového 15. miesta v roku 2009.
FlyersPravý krídelník Matt Read sa vrátil do akcie po tom, čo vynechal tri zápasy pre nešpecifikované zranenie. V zápase proti Tampe Bay odohral 19 minút a 34 sekúnd. Do zostavy sa vrátil aj Chris Pronger, ktorý pre zranenie oka vynechal šesť zápasov. Na prilbe mu pribudlo ochranné plexisklo.
CanucksKrídelník Mason Raymond v stredu absolvoval prvý tréning s Canucks od vlaňajšieho play-off, počas ktorého utrpel zlomeninu stavca. Aj napriek tejto pozitívnej správe však stále nie je známe, kedy by sa mohol vrátiť do akcie.
NHLStredajšie transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Zach Hamill (Ú, BOS), T.J. Brodie (O, CGY), Aaron Palushaj (Ú, MTL). Na farmu boli poslaní: Mark Dekanich (B, CBJ), Cam Atkinson (Ú, CBJ).