20. 04.
21. 04.
«

14. 12.

HurricanesÚtočník Jeff Skinner vynechal druhý zápas v rade, pretože sa necítil dobre. Tím by mal podať aktuálne informácie o jeho zdravotnom stave v stredu, kedy bude jasné, či mladík utrpel otras mozgu alebo nie.
NHLUtorkové transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Zach Hamill (Ú, BOS), Jevgenij Gračev (Ú, STL). Na farmu boli poslední: Tim Kennedy (Ú, FLA), Blake Geoffrion (Ú, NSH), Evan Oberg (O, TBL).

13. 12.

SharksSharks aktivovali z listiny zranených hráčov brankára Antera Niittymakiho, ktorý bol poslaný na kondičný pobyt do Worcesteru (AHL). Fínsky rodák vynechal úvod sezóny, pretože sa zotavoval z letnej operácie bedra.
FlyersCenter Claude Giroux si nezahrá v utorkovom zápase proti Washingtonu, pretože stále potrebuje čas na to, aby sa dostal zo zranenie hlavy, ktoré utrpel po kontakte so spoluhráčom Wayneom Simmondsom v sobotnom zápase proti Tampe. Giroux sa však cíti lepšie a v utorok absolvuje stretnutie s doktormi.
LightningObranca Pavel Kubina sa v pondelok vrátil do zostavy Tampy Bay po tom, čo vynechal posledné štyri zápasy pre problémy so zranením v dolnej časti tela. V akcii strávil viac ako 16 minút a zaregistroval asistenciu.
DevilsPravý krídelník Cam Janssen vynechal v pondelok svoj štvrtý zápas pre menšie poranenie v oblasti hrudníka, no opäť by si mohol v súťažnom zápase zahrať už v priebehu tohto týždňa. Devils odohrajú zápasy v utorok, v piatok a v sobotu.
NHLPondelkové transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Dane Byers (ĽK, CBJ), Evan Oberg (O, TBL). Na farmu boli poslaní: Ben Smith (Ú, CHI), Jonathon Blum (O, NSH), Michael Haley (Ú, NYI), Antero Niittymaki (B, SJS). Na waiver listinu bol zapísaný Tim Kennedy (Ú, FLA).

12. 12.

FlyersÚtočník Claude Giroux, ktorý nedohral sobotný zápas pre zranenie hlavy absolvuje v pondelok doobeda vyšetrenie. Generálny manažér Paul Holmgren povedal, že sa hráč cíti lepšie, no o závažnosti zranenia sa viac bude vedieť až po testoch. Tiež informoval, že Iľja Bryzgalov (dolná časť tela) by mal byť schopný chytať v utorkovom zápase.
BlackhawksObranca Brent Seabrook odohral v nedeľu svoj jubilejný 500. zápas v NHL. Proti San Jose odohral 23 minút a 26 sekúnd, počas ktorých zaznamenal asistenciu. V kariére nazbieral 201 bodov za 50 gólov a 161 asistencií. Všetkých 500 duelov odohral za Chicago.
NHLNedeľné transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Brett Carson (B, CGY), Roman Horák (C, CGY), Drayson Bowman (ĽK, CAR), Matthew Irwin (O, SJS). Na farmu bol poslaný: Creg Nemisz (Ú, CGY).

11. 12.

StarsBrankár Kari Lehtonen vynechal pre zranenie slabín posledných päť zápasov a jeho návrat do akcie sa neočakáva pred Vianocami. Dobrou správou je, že fínsky gólman v sobotu korčuľoval.
IslandersÚtočník NY Islanders Nino Niederreiter, ktorý utrpel 3. decembra otras mozgu po hite od Marka Fistrica, sa cíti už lepšie a v sobotu sa zúčastnil dopoludňajšieho rozkorčuľovania. Očakáva sa, že ho newyorský tím pošle na kondičný pobyt do farmárskeho Bridgeportu, v ktorom začal túto sezónu.
CapitalsObranca Capitals Mike Green (slabiny) nekorčuľoval v posledných dvoch dňoch, ale podľa slov trénera Dalea Huntera robil rôzne veci na ľade i mimo neho. Green vynechal posledných 14 zápasov a zatiaľ nie je známe, kedy sa do hry vráti.
IslandersTréner Islanders Jack Capuano povedal, že brankár Jevgenij Nabokov (slabiny) by mohol byť stiahnutý ešte tento týždeň z listiny zranených hráčov. Nabokov sa v bráne „ostrovanov“ neobjavil od 17. novembra, kedy utrpel spomínané zranenie.
CoyotesObranca Rostislav Klesla bol v sobotu na ľade a očakáva sa, že už v pondelok začne s tímom Phoenix Coyotes trénovať. Český bek je mimo hry od 3. decembra pre zranenie dolnej časti ela.
NHLSobotné transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Greg Nemisz (Ú, CGY), Deryk Engelland (O, PIT). Na farmu boli poslaní: Ryan Martindale (C, EDM), Cameron Abney (PK, EDM), Evgeni Dadonov (Ú, FLA), Ethan Moreau (Ú, LAK).

10. 12.

Red WingsPavel Dacjuk opustil štvrtkový zápas po dvoch tretinách pre zranenie dolnej časti tela, no nie je to nič vážne. Aj preto sa očakáva, že svojmu zamestnávateľovi bude k dispozícii v sobotu proti Winnipegu.
Maple LeafsColby Armstrong bol pred piatkovým duelom stiahnutý Torontom z listiny zranených hráčov, aby sa mohol vrátiť do zostavy po tom, čo vynechal 23 stretnutí pre vyvrtnutý členok. Do hry sa vrátil aj Clarke MacArthur, ktorý nehralo v jednom zápase pre zranenie hornej časti tela.
JetsRandy Jones sa po viac ako mesačnej pauze zapríčinenej zranením pravého členka vrátil v piatok do akcie. V drese Winnipegu odohral proti Caroline 15 minút a 30 sekúnd, ale nebodoval.
SenatorsSergej Gončar, ktorý utrpel vo štvrtok zranenie hornej časti tela, sa nezúčastnil piatkového tréningu Senators a jeho štart v sobotnom zápase proti Vancouveru je otázny.
DevilsAnton Volčenkov má menšie zranenie ruky a nezúčastnil sa piatkového dopoludňajšieho rozkorčuľovania New Jersey. Zatiaľ nie je známe, či zasiahne do hry v sobotnom stretnutí proti Montrealu.
CapitalsRoman Hamrlík sa v piatok po vynechaní štyroch zápasov pre zranenie dolnej časti tela vrátil do zostavy Washingtonu. Proti Torontu odohral pätnásť minút.
SabresCorey Tropp opustil piatkový zápas proti Floride už v prvej tretine pre zranenie hornej časti tela, ktoré utrpel po tvrdom bodyčeku od Dmitrija Kulikova. V tretej tretine odišiel predčasne do šatne aj Jochen Hecht. Do akcie sa po zraneniach vrátili útočníci Jordan Leopold a Cody McCormick.
NHLKanadský juniorský tím sa bude môcť na najbližšom šampionáte spoľahnúť aj na dvojicu útočníkov Brett Connolly a Devante Smith-Pelly, ktorým Tampa Bay, resp. Anaheim povolili štart. Naopak, Florida nechce pustiť obrancu Erika Gudbransona.
AvalancheCenter Colorada Brad Malone zažil v piatok svoj debut v Národnej hokejovej lige. Stalo sa tak na ľade Edmontonu, ktorý zvíťazil 4:1. 22-ročný útočník, bratranec slávnejšieho Ryana Malonea, odohral viac ako 10 minút.
NHLPiatkové transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Kyle Palmieri (Ú, ANA), Brandon McMillan (Ú, ANA), Paul Szczechura (Ú, BUF), Brad Malone (Ú, COL), Alexander Urbom (O, NJD), Matt Taormina (O, NJD). Na farmu boli poslaní: Nick Bonino (C, ANA), Joe Finley (O, BUF), Roman Horák (C, CGY), Cody Bass (Ú, CBJ), Frederic St. Denis (O, MTL), Chris Mueller (Ú, NSH), Chris Summers (O, PHX), Evan Oberg (O, TBL). Ethan Moreau (Ú, LAK) bol umiestnený na waiver listinu.

09. 12.

BruinsObranca Dougie Hamilton podpísal s Bruins trojročnú nováčikovskú zmluvu. Rodák z Toronta bol draftovaný v tomto roku z celkového deviateho miesta. V tomto ročníku odohral za Niagaru (OHL) 28 zápasov s bilanciou 11 gólov a 30 asistencií.
DucksCenter Saku Koivu utrpel počas druhej tretiny štvrtkového zápasu proti St. Louis zranenie dolnej časti tela a do zápasu sa už nevrátil. Tréner Bruce Boudreau po stretnutí povedal, že ide o menšie zranenie.
LightningPri zranení Martina St. Louis bol do prvého tímu povolaný útočník Blair Jones. Ten však utrpel zranenie tváre na začiatku prvej tretiny štvrtkového duelu, keď sa dostal do kolízie s brankárom Rangers Henrikom Lundqvistom a z ľadu odkorčuľoval s krvavým nosom. V akcii stihol stráviť len 4 a pol minúty.
BluesCenter Jason Arnott odohral svoj jubilejný 1200. zápas v NHL. Pred ním sa to podarilo len 88 hráčom. Počas kariéry nazbieral 1230 bodov za 404 gólov a 513 asistencií. Obliekal aj dresy Oilers, Devils, Stars, Predators a Capitals.