25. 04.
26. 04.
«

07. 12.

HurricanesObranca Joni Pitkanen nedohral duel proti Calgary. Pre zranenie hornej časti tela ho opustil v druhej tretine. V zápase chýbal náhradný brankár Brian Boucher, ktorého na lavičke nahradil nováčik Mike Murphy. Boucher utrpel v pondelok na tréningu zranenie dolnej časti tela.
PredatorsĽavý krídelník Sergej Kosticyn sa vrátil do zostavy Predators po tom, čo vynechal posledné dva zápasy pre nešpecifikované zranenie hornej časti tela. Proti Coyotes odohral 11 minút a 15 sekúnd. Zaznamenal mínusový bod, dve trestné minúty a tri strely na bránu.
DucksBitkár George Parros odohral svoj prvý zápas po tom, čo vynechal 13 zápasov pre zranenie oka. Parros hral v minulosti pod Bruceom Boudreauom tri sezóny v Manchestri. V tomto ročníku zaznamenal jednu asistenciu v 11 zápasoch.
AvalancheCenter Paul Stastny vynechal utorkový zápas proti Vancouveru po tom, čo v nedeľnom zápase proti Detroitu utrpel zranenie trupu. Stastny v tejto sezóne strelil osem gólov a pridal sedem asistencií v 27 dueloch.
NHLUtorkové transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Joe Finley (O, BUF), Mike Murphy (B, CAR), Justin Braun (O, SJS), Evan Oberg (O, TBL). Na farmu boli poslaní: Jeff Deslauriers (B, ANA), Jacob Markstrom (B, FLA), Patrick O’Sullivan (Ú, PHX), Ben Maxwell (Ú, WPG), Brett Festerling (O, WPG). Waiver listina: Ben Maxwell (Ú, ANA -> WPG).

06. 12.

CanucksÚtočník Chris Higgins vynechá utorkový zápas proti Coloradu, pretože ho trápi infekcia na nohe, s ktorou navštívi špecialistu. Podobné zranenie mal aj vlani na Floride.
Red WingsÚtočník Valteri Filppula, ktorý opustil nedeľný zápas proti Coloradu s reznou ranou nad pravým členkom, sa cíti dobre a mohol by hrať už v utorkovom stretnutí proti St. Louis. V tíme teraz pracujú na úprave jeho korčule, aby sa tlak dostal mimo zranenej oblasti.
PanthersBrankár Jose Theodore mal pôvodne v pondelok absolvovať svoj 600. štart v NHL, no pre chrípku doň nezasiahol ani len ako náhradník. Toho Scottovi Clemmensenovi robil Jacob Markstorm, ktorý bol povolaný zo San Antonia (AHL).
RangersCenter Brad Richards v pondelok rozšíril svoju bodovú sériu na šesť zápas, keď asistoval pri góle Mariána Gáboríka. Počas tohto obdobia nazbieral spolu 10 bodov. V bodovaní tímu je prvý s jednobodovým náskokom pred Gáboríkom.
NHLPondelkové transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Leland Irving (B, CGY), Jacob Markstrom (B, FLA), Nick Palmieri (PK, NJD), Tim Wallace (PK, NYI), Kevin Poulin (B, NYI), Alexandre R. Picard (O, PIT), Viktor Oreskovich (Ú, VAN). Na farmu boli poslaní: Ryan O’Marra (Ú, EDM), Andreas Engqvist (C, MTL). Na waiver listinu boli umiestnení: Ben Maxwell (Ú, ANA), Patrick O‘Sullivan (Ú, PHX).

05. 12.

AvalancheObranca Erik Johnson sa v nedeľu vrátil do zostavy Avalanche po tom, čo vynechal päť zápasov pre zranenie slabín. Duel proti Detroitu nedohral center Paul Stastny, ktorý v tretej tretiny utrpel zranenie trupu.
Red WingsStredný útočník Valtteri Filppula utrpel reznú ranu nad jednou z jeho korčúľ a nedeľný duel proti Coloradu opustil predčasne v prvej tretine. Jeho následne kroky viedli do miestnej nemocnice, kde absolvoval potrebné ošetrenie.
CanucksKrídelník Mason Raymond sa v nedeľu vrátil do akcie po tom, čo vynechal predchádzajúcich 25 zápasov pre zranenie krčnej chrbtice. Proti Calgary zaznamenal jednu asistenciu počas 14 a pol minúty v akcii.
BlackhawksCenter Dave Bolland má stále problémy so zranenou nohou, ktoré ho v novembri donútili vynechať tri zápasy. Bolland bude aj naďalej vynechávať tréningy a rozkorčuľovania v nádeji, že bude môcť hrať v zápasoch a jeho stav sa postupne zlepší.
NHLNedeľné transakcie -- Do prvého tímu bol povolaný: Chris Summers (O, PHX). Na farmu boli poslaní: Joe Finley (O, BUF), Aaron Palushaj (PK, MTL).

04. 12.

CapitalsHviezdny útočník Alex Ovečkin odohral v sobotu proti Ottawe svoj 500. zápas v NHL. V jubilejnom stretnutí prispel k výhre 3:2 po predĺžení jednou asistenciu. Ovečkin do dnešného dňa nazbieral v NHL 633 bodov (309+324). Jeho spoluhráč a krajan Alex Siomin vynechal zápas pre zranenie ramena.
SenatorsChris Neil bol v sobotu späť v zostave Ottawy po tom, čo musel pre vyvrtnutý členok vynechať deväť zápasov. Proti Washingtonu odohral deväť minút, ďalšie dve strávil na trestnej lavici.
Wild Gólman Niklas Backstrom, ktorý opustil piatkový duel proti New Jersey už v prvej tretine pre zranenie v dolnej časti tela, pocestuje s tímom do Kalifornie na nedeľný duel proti Anaheimu. Do brány Minnesoty však nastúpi jeho kolega Josh Harding.
Canucks Brankár Roberto Luongo by mal nastúpiť do brány Vancouveru už v nedeľnom zápase proti Calgary Flames po tom, čo nechytal od 13. novembra. Po dlhej dobe by teda mohol vystriedať svojho tímového kolegu v bráne Coryho Schneidera.
NHLSobotné transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Jean-Francois Jacques (Ú, ANA), Corey Tropp (PK, BUF), Nate Prosser (O, MIN), Matt Hackett (B, MIN), Chris Mueller (Ú, NSH). Na farmu boli poslaní: Fabian Brunnstrom (Ú, DET), David McIntyre (C, MIN), Brett Sterling (ĽK, STL), Cade Fairchild (O, STL), Ben Scrivens (B, TOR).

03. 12.

Blue JacketsÚtočník Columbusu Kristian Huselius bol pred zápasom proti Edmontonu aktivovaný z listiny zranených hráčov, na ktorú ho Blue Jackets umiestnili v júli po tom, čo si natrhol počas tréningu v posilňovni prsný sval. V piatok odohral 19 a pol minúty a nazbieral dva mínusové body.
IslandersObranca Andrew MacDonald, ktorý patrí medzi najvyťažovanejších hráčov NY Islanders, vynechal piatkový zápas proti Chicagu po tom, čo utrpel zranenie pravého kolena. V tejto sezóne odohral 22 zápasov a strelil jeden gól.
OilersRyan Smyth odohral v piatok svoj 796. zápas v drese Edmontonu, čím sa v historických tabuľkách organizácie Oilers dostal na štvrtú priečku, o ktorú sa delí so súčasným asistentom trénera Kellym Buchbergerom.
DucksBob Woods a Joe Piscotty sa v piatok pripojili k trénerskému štábu Anaheimu Ducks. Prvý menovaný bude plniť funkciu asistenta trénera, Piscotty sa stal video koordinátorom.
Sabres Obranca Joe Finley, draftovaný v roku 2005 z celkovej 27. pozície, zažil v piatok svoj debut v NHL. Dvadsaťštyriročný dvojmetrový „zadák“ odohral v drese Buffala necelých osem minút.

02. 12.

CanadiensAndrej Markov nerobil spoločnosť tímu vo štvrtkom zápase proti San Jose, no tréner Jacques Marin povedal, že sa k nemu znovu pridá v piatok v Los Angeles. Martin tiež povedal, že jeho sobotný návrat je nepravdepodobný, pretože ruský obranca nebol na ľade dva dni.
SharksBrankár Antero Niittymaki sa vo štvrtok zúčastnil prvého plného tréningu tímu po tom, čo v septembri podstúpil operáciu bedra. Ak sa fínsky brankár vyhne komplikáciám, znovu by sa mal v bráne objaviť počas decembra.
HurricanesBývalý hlavný tréner New Jersey John MacLean bol vymenovaný za asistenta trénera Hurricanes, ktorým je jeho dlhoročný priateľ Kirk Muller. MacLean pôsobil na lavičke Devils v 33 zápasoch. Bola to jeho prvá trénerská skúsenosť v NHL.
CoyotesCenter Kyle Turris zažil vo štvrtok proti Jets svoj tohtosezónny debut po dlhom naťahovaní sa s tímom o podmienkach nového kontraktu. Pri prehre 0:1 odohral skoro 12 minút a zaznamenal štyri strelecké pokusy.
SenatorsObranca Filip Kuba vynechal štvrtkový zápas po tom, čo v predchádzajúcom stretnuti utrpel nešpecifikované zranenie hornej časti tela. Svoj deviaty zápas vynechal krídelník Chris Neil (členok), ktorý však už trénuje a do akcie by sa mohol vrátiť čoskoro.