03. 05.
04. 05.
«

03. 02.

OilersObranca Cam Barker sa vo štvrtok vrátil do akcie po tom, čo v novembri utrpel zranenie členka. Útočník Ryan Nugent-Hopkins sa pripojil k tímu na tréningoch a očakáva sa, že v sobotu sa vráti aj do základnej zostavy. V priebehu ďalšieho týždňa by sa mal do akcie vrátiť aj obranca Tom Gilbert.
BlackhawksĽavý krídelník Andrew Brunette opustil predčasne štvrtkový zápas proti Edmontonu, keď v priebehu prvej tretiny utrpel zranenie hornej časti tela. V akcii stihol odohrať dve a pol minúty. Zaznamenal jeden plusový bod.
SharksBrankár Antti Niemi vynechal štvrtkový zápas pre nešpecifikované zranenie. Do prvého tímu bol z Worcesteru (AHL) povolaný Tyson Sexsmith, ktorý robil náhradníka Thomasovi Greissovi. Antero Niittymaki bol poslaný na farmu.
Blue JacketsPo tom, čo vynechal 10 zápasov s poranením pravého ramena, by sa mal útočník Jeff Carter vrátiť do akcie v piatkovom zápase proti Anaheimu. V tejto sezóne odohral 30 zápasov s bilanciou 10 gólov a 7 asistencií.
CanadiensPravý krídelník Mike Blunden bol nútený opustil štvrtkový zápas proti New Jersey pre nešpecifikované zranenie dolnej časti tela. V zápase stihol odohrať päť minút bez bodového zápisu.
DevilsObranca Adam Larson absorboval ku koncu tretej tretiny čistý tvrdý bodyček od P.K. Subbana a duel opustil s poranením chrbta. Po zákroku chvíľu zostal ležať ne ľade. V akcii strávil 18 minút a 19 sekúnd.
NHLŠtvrtkové transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Tyson Sexsmith (B, SJS), Keith Aucoin (Ú, WSH). Na farmu boli poslaní: Brayden McNabb (O, BUF), Wojtek Wolski (Ú, NYR), Jeff Woywitka (O, NYR), Matthew Ford (PK, PHI), Antero Niittymaki (B, SJS), Mike Carman (C, WSH), Kevin Marshall (O, WSH), Cody Eakin (Ú, WSH).

02. 02.

PanthersĽavý krídelník Marco Sturm sa v stredu vrátil do akcie po tom, čo vynechal 14 zápasov pre zranenie hornej časti tela. V zápase odohral 12 minút a 16 sekúnd. V zostave Panthers však chýbal útočník Kris Versteeg, ktorý má chrípku.
DucksPravý krídelník Corey Perry odohral v stredu proti Dallasu svoj jubilejný 500. zápas v NHL. V doterajšej kariére nastrieľal 190 gólov a nazbieral 408 bodov. Ducks ho draftovali v roku 2003 z celového 28. miesta.
NHLStredajšie transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Kyle Palmieri (Ú, ANA), Zack Kassian (PK, BUF), Krys Kolanos (Ú, CGY), Drayson Bowman (ĽK, CAR), Brian Foster (B, FLA), Louis Leblanc (Ú, MTL). Na farmu boli poslaní: Andreas Engqvist (C, MTL), Kevin Poulin (B, NYI), Ben Holmstrom (Ú, PHI), Steve MacIntyre (ĽK, PIT), Keith Aulie (O, TOR), Nazem Kadri (Ú, TOR).

01. 02.

LightningZostava Tampy Bay bola v utorok bohatšia o štyroch hráčov, ktorí v poslednom období nehrávali pre zranenia. Do akcie sa vrátili obranca Victor Hedman (otras mozgu) a útočníci Tom Pyatt (noha), J.T. Wyman (ruka) a Ryan Shannon (koleno).
FlamesPravý krídelník Lee Stempniak nedohral utorkový zápas proti Detroitu, pretože v prvej tretine utrpel zranenie dolnej časti tela. V akcii stihol odohrať necelých päť minút. Dĺžka jeho prípadnej absencie ešte nie je známa.
Red WingsKapitán Nicklas Lidstrom sa vrátil do akcie po jednozápasovej absencii spôsobenej chrípkou. Vo štvrtok by mal byť späť v zostave aj útočník Tomas Holmstrom, ktorý mal problémy s kolenom.
BlackhawksÚtočník Patrick Sharp po ôsmich vynechaných zápasoch pre zranenie ruky zažil v utorok návrat do akcie. Proti Vancouveru odohral 19 minút a zaznamenal tri strely. Po jednozápasovej absencii sa vrátil aj Jonathan Toews. Ten zaregistroval jednu asistenciu.
FlyersČeský veterán Jaromír Jágr sa vrátil v utorok do zostavy Flyers po tom, čo predchádzajúce dva zápasy vynechal pre problémy so slabinami. Proti Winnipegu odohral 17 minút, počas ktorých zaznamenal jednu asistenciu a jeden mínusový bod.
SabresÚtočník Paul Gaustad sa vrátil po trojzápasovej absencii do akcie, aby pomohol Buffalu k víťazstvu nad Montrealom troma bodmi za gól a dve asistencie. Späť v zostave bol aj útočník Tyler Ennis, ktorý vynechal 17 duelov pre zranenie členka.
DevilsObranca Andy Green zaznamenal jednu asistenciu pri svojom prvom zápase po zranení členka, ktoré si vyžiadalo jeho absenciu v 22 stretnutiach. Proti Rangers odohral 23 minút a zaznamenal aj plusový bod.
DucksÚtočník Anaheimu Matt Beleskey zaznamenal asistenciu vo svojom prvom zápase po zranení ruky, s ktorým vynechal tri duely. Proti Phoenixu odohral 10 minút a nazbieral aj tri plusové body.
NHLUtorkové transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Philippe Cornet (Ú, EDM), Colin McDonald (Ú, PIT), John McCarthy (Ú, SJS), Pierre-Cedric Labrie (Ú, TBL). Na farmu boli poslaní: Michael Hutchinson (B, BOS), Leland Irving (B, CGY), Jerome Samson (Ú, CAR). Na waiver listinu bol zapísaný: Cal O’Reailly (C, PHX)

31. 01.

AvalancheÚtočník Matt Duchene sa stále nezotavil zo zranenia kolena a nebude pripravený vrátiť sa do akcie, keď Colorado v utorok znova vykorčuľuje na ľad. Víkend predstavoval zavŕšenie štvormesačného obdobia jeho absencie, ktoré bolo minimálne potrené pre zotavenie. Ako dlho bude ešte tímu chýbať, nebolo zverejnené.
CapitalsPravý krídelník Joel Rechlicz podpísal s Washingtonom jednoročnú zmluvu. Dvadsaťštyriročný americký rodák, ktorý v NHL odohral 23 zápasov za NY Islanders, bol v pondelok taktiež povolaný do prvého tímu Capitals.
NHLPondelkové transakcie -- Do prvého tímu boli povolaní: Nate Guenin, Mark Bell (ANA), Michael Hutchinson (BOS), Riley Nash (CAR), David Savard, Andrew Joudrey (CBJ), Philip Larsen (DAL), Tyson Strachan (FLA), Chad Rau, Jed Ortmeyer, Matt Kassian (MIN), Andreas Engqvist (MTL), Steve Bernier, Matt Taormina, Jacob Josefson (NJD), Rhett Rakhshani, Kevin Poulin (NYI), Harry Zolnierczyk, Tom Sestito, Ben Holmstrom (PHI), Chris Summers (PHX), Chris Porter (STL), Cody Eakin, Joel Rechlicz (WSH), Spencer Machacek, Aaron Gagnon (WPG).

27. 01.

SharksBrankár Antero Niittymaki prežil pobyt na waiver listiny bez toho, aby si ho niektorý z tímov vybral. Zatiaľ zostáva s tímom a bude čakať, ako sa jeho situácia vyvinie. Ak nebude vymenený alebo stiahnutý z „re-entry“ waiver listiny, je možné, že sa vráti do Európy.
NHLŠtvrtkové transakcie -- Na farmu boli poslaní: Andreas Engqvist (Ú, MTL), Jacob Josefson (C, NJD), Matt Teormina (O, NJD).

26. 01.

NHLKapitán Nicklas Lidstrom vynechal stredajší zápas proti Montrealu, pretože ho trápila chrípka. 41-ročný veterán tak prišiel o svoju „železnú“ sériu, ktorá skončila na 213 odohraných zápasoch bez prestávky. Klubový rekord drží Alex Delvecchio s 548 zápasmi.
NHLStredajšie transakcie - - Na farmu boli poslaní: Mark Bell, Nate Guenin (ANA), Brandon Pirri, Ben Smith (CHI), Dane Byers (CBJ), Philip Larsen, Matt Fraser, Tomáš Vincour (DAL), Tyson Strachan (FLA), Chad Rau, Jed Ortmeyer, Matt Kassian (MIN), Peter Harrold (NJD), Andre Petersson, Mark Borowiecki (OTT), Harry Zolnierczyk, Ben Holmstrom, Tom Sestito (PHI), Marc Pouliot, Chris Summers (PHX), Eric Tangradi (PIT), John McCarthy (SJS), Chris Porter (STL), Evan Oberg, Pierre-Cedric Labrie, Trevor Smith, Mike Angelidis (TBL), Cody Eakin (WSH), Aaron Gagnon, Patrice Cormier (WPG).

25. 01.

SabresObranca Christian Ehrhoff sa vrátil do zostavy po tom, čo vynechal 11 zápasov pre zranenie hornej časti tela. Sabres mali počas jeho absencie bilanciu 2-7-2. Proti New Jersey odohral 24 a pol minúty. Tímu chýbal Jochen Hecht, ktorý utrpel v St. Louis otras mozgu.
BruinsPravý krídelník Nathan Horton vynechal svoj prvý zápas sezóny pre mierny otras mozgu. Tréner Claude Julien dúfa, že po zápase hviezd bude schopný vrátiť sa do akcie. V 46 zápasoch zaznamenal 17 gólov a 15 asistencií.
BluesSt. Louis v utorok podľahlo Pittsburghu 2:3, no získalo bod za remízu v normálnom hracom čase a pred prestávkou sa môže pýšiť ojedinelou bilanciou – v každom doterajšom zápase proti súperovi z opačnej konferencie bodovalo.
OilersObranca Ryan Whitney sa vrátil do akcie po zranení pravého členka, pre ktoré bol nútený vynechať 14 zápasov. V utorok proti Vancouveru odohral 18 a pol minúty.