Účet používateľaVyhľadávanie
Menu
Vyhľadávanie Zavrieť SlovakNHL.sk
»
Žiadne zápasy
20. 04.
kurzy
23:00info
CAR
NYI
NHL live
02:00info
BOS
TOR
NHL live
21. 04.
kurzy
18:30info
FLA
TBL
NHL live
21:00info
NYR
WSH
NHL live
01:00info
WPG
COL
NHL live
04:00info
VAN
NSH
«

Tabuľky s divokými kartami NHL

Posledná aktualizácia: 19.04.2024 07:05

Východná konferencia

Metropolitná divízia
ZVPPPBodyRWROWGFGADomaVonku
1p - NY Rangers8255234114435128222930-11-025-12-4
2x - Carolina8252237111445027921627-10-425-13-3
3x - NY Islanders8239271694293824626321-10-1018-17-6

Atlantická divízia
ZVPPPBodyRWROWGFGADomaVonku
1y - Florida8252246110424926820026-13-226-11-4
2x - Boston82472015109364326622324-11-623-9-9
3x - Toronto82462610102334130326322-15-424-11-6

Divoká karta
ZVPPPBodyRWROWGFGADomaVonku
1x - Tampa Bay824529898374229126825-11-520-18-3
2x - Washington8240311191323622025722-12-718-19-4
 
3Detroit824132991273827827423-13-518-19-4
4Pittsburgh8238321288323625525123-14-415-18-8
5Philadelphia8238331187303423526120-17-418-16-7
6Buffalo823937684333724624421-19-118-18-5
7New Jersey823839581333826428317-21-321-18-2
8Ottawa823741478253225528121-18-216-23-2
9Montreal8230361676202623628916-20-514-16-11
10Columbus8227431266212423730017-19-510-24-7

Západná konferencia

Centrálna divízia
ZVPPPBodyRWROWGFGADomaVonku
1z - Dallas8252219113404829823426-11-426-10-5
2x - Winnipeg8252246110465325919927-11-325-13-3
3x - Colorado8250257107424830425431-9-119-16-6

Pacifická divízia
ZVPPPBodyRWROWGFGADomaVonku
1y - Vancouver8250239109445027922327-9-523-14-4
2x - Edmonton8249276104394729423728-9-421-18-2
3x - Los Angeles8244271199374225621522-12-722-15-4

Divoká karta
ZVPPPBodyRWROWGFGADomaVonku
1x - Nashville824730599384426924823-16-224-14-3
2x - Vegas824529898344126724527-12-218-17-6
 
3St. Louis824333692313823925025-14-218-19-4
4Minnesota8239331087323625126320-15-619-18-4
5Calgary823839581323825327121-19-117-20-4
6Seattle8234351381283121623517-18-617-14-7
7Arizona823638577283425627422-19-014-22-5
8Anaheim822750559212620429512-26-315-24-2
9Chicago822353652172217929016-21-47-32-2
10San Jose821954947141818133111-25-58-29-4

Z - odohrané zápasy, V - víťazstvá, P - prehry, PP - prehry po predĺžení, BODY - body, RW - výhry v normálnom hracom čase, ROW - výhry bez nájazdov, GF - strelené góly, GA - inkasované góly, Doma - bilancia zápasov hraných doma, Vonku - bilancia zápasov hraných vonku, P10 - bilancia v posledných 10 zápasoch

x pri tíme znamená postup do play-off, y pri tíme znamená divízny titul, z pri tíme znamená divízny a konferenčný titul, p pri tíme znamená zisk Prezidentovho pohára.
Krátke správy
Najnovšie články
Aktuálne v diskusii
SlovakFitness.sk

Prečítajte si na SlovakFitness.sk

SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Facebook   Instagram   Twitter   RSS Webdesign and Internet media - Streftec
© 2005 - 2024 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   O nás & kontakt   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies