SlovakFitnessChudnutie, budovanie svalov
Slováci v CHL, USHLSlováci v CHL, USHL, NCAA
Menu
InstagramFacebookTwitter
SlovakNHL.sk
Účet používateľa Vyhľadávanie
Zavrieť SlovakNHL.sk

Komunita: Diskusia > Tema o SlovakNHL

Tému založil: Hymy
25.03.2009 - 08:52:57
Tato tema sluzi ako zberne miesto pre vase postrehy, napady, myslienky, konstruktivne kritiky... Vsetko, co sa tyka SlovakNHL.sk, smerujte protim sem. My sa k tomu vyjadrime sukromnou postou alebo priamo v teme. Co sa bude dat, tak to sa co najskor pokusime aj zrealizovat.

03.12.2018 - 22:06:44
avatar
Reakcia na: Pens, 03.12.2018 - 14:24:42
Po spustení \"novej\" stránky mi neukazuje počet príspevkov pri článkoch pri mobilnej verzii, len pri sumáre dňa. Chyba je na mojom mobilnom telefóne či ? Ďakujem ;-)
∧ skryť ∧
to som si vsimol aj ja ak mas web pre ntb tak je to ok ale na mobilnej verzii je to bez
08.12.2018 - 23:56:39
avatar
Naozaj nerád sa sťažujem, ale keď sú problémy, treba to riešiť.
V téme Mladé slovenské talenty je na strane 374 a aktuálnej 382 také veľké písmo, že nevidím doslova polku textu diskusií a nemám šancu ho nijak vidieť, len na PC. Možno je chyba v mojom mobile iPhone 7, alebo skôr podľa mňa proste stránka nie je optimalizovaná preň. Chvalabohu, okrem spomínaných strán je väčšina čitateľná, no na súčasnej (382) nevidím polovicu textu a toto sa môže (dúfam, že nie) zopakovať aj na ďalších.
11.12.2018 - 01:11:49
avatar
Reakcia na: Zámčan, 08.12.2018 - 23:56:39
Naozaj nerád sa sťažujem, ale keď sú problémy, treba to riešiť. V téme Mladé slovenské talenty je na strane 374 a aktuálnej 382 také veľké písmo, že nevidím doslova polku textu diskusií a nemám šancu ho nijak vidieť, len na PC. Možno je chyba v mojom mobile iPhone 7, alebo skôr podľa mňa proste stránka nie je optimalizovaná preň. Chvalabohu, okrem spomínaných strán je väčšina čitateľná, no na súčasnej (382) nevidím polovicu textu a toto sa môže (dúfam, že nie) zopakovať aj na ďalších.
∧ skryť ∧
Obávam sa, že to nepomohlo ani po x refreshoch, ale určite to je spôsobené tými dlhými hypertext. odkazmi. Vtedy sa mi prehodila veľkosť písma.
25.12.2018 - 11:02:18
avatar
Zdravím páni, chcelo by to kus preriediť príspevky (možno aj niektorých užívateľov) v téme o MSJ.
25.12.2018 - 18:04:13
avatar
Ináč možno by to chcelo niečo také urobiť, aby do diskusií napríklad takých, ako sú MSJ, alebo také mohli prispievať iba užívatelia, ktorý su tu dlhšie, alebo spľňajú napríklad počtom príspevkov. Možno nejakú hodnosť, alebo ako to býva aj na iných fórach pre nováčikov viditeľné, ale prispievanie iba po určení nejakých bodov. Ale inak v pohode už sme si asi zvykli, že je to zaujímavé sem tam čítanie tu počas sviatkov. Ja osobne sa nenechám strhnúť.
hodnost Ejo
26.12.2018 - 21:18:00
avatar
Skôr by to chcelo jasne definovať všeobecné pravidla správania.
26.12.2018 - 23:16:16
avatar
O správaní to je ťažko, ale napríklad urobiť si účet a týždeň tu provokovať to je tiež na zamyslenie. Je tu komunita ľudí, ktorá je tu celý rok a snaží sa sledovať hokej a potom príde pár ľudí a rozbije to tu. Chápem, ak niekto si spraví účet a prispieva aj ďalej to beriem, ale nechápem, ak niekto si urobí nik iba pre MS skončia ms a to zhasne. Oukej, tak nech sa prihlási na tento nik znova o rok, ale za rok prídu iný ľudia. A potom výpovedná hodnota prispievateľov je nulová a posledne už ja osobne ani nesledujem istú diskusiu a to sem chodím stále. Je to moja najobľúbenejšia hokejová stránka, ale cez MSJ stráca kus...
07.01.2019 - 20:33:29
avatar
Vážne sa vraciame do čias minulých? VIP téma? To je aké riešenie? Zákazy miesto prevencie? Nie sú to náhodou tí etablovaní prispievatelia čo reagujú na oných nechcených, a tým im dodávajú živnú pôdu? Treba začať od seba, urobiť si vo svojej hlave poriadok a nebudú sa potom musieť vymýšľať hlúposti ako VIP témy. Vážne chceme kvôli pár individuám blokovať zdravé názory?
13.01.2019 - 20:13:41
avatar
Ku diskusii a tabuľky, ktorá je na kraji, tak možno by bolo dobré, alebo zaujímavé aspoň podľa mňa, keby namiesto počtu príspevkov, tam bol čas a dátum, lebo často kliknem na diskusiu a nie je tam nič nové, len si nepamätám, že aký bolo počet príspevkov, takto by to bolo aspoň pre mňa jednoduchšie a aspoň by ma to upozornilo, že tam je niečo nové, alebo kľudne nech tam ostane aj počet príspevkov, ale vedľa toho čas a dátum
16.01.2019 - 23:02:35
avatar
Reakcia na: 29kubes10, 13.01.2019 - 20:13:41
Ku diskusii a tabuľky, ktorá je na kraji, tak možno by bolo dobré, alebo zaujímavé aspoň podľa mňa, keby namiesto počtu príspevkov, tam bol čas a dátum, lebo často kliknem na diskusiu a nie je tam nič nové, len si nepamätám, že aký bolo počet príspevkov, takto by to bolo aspoň pre mňa jednoduchšie a aspoň by ma to upozornilo, že tam je niečo nové, alebo kľudne nech tam ostane aj počet príspevkov, ale vedľa toho čas a dátum :fan:
∧ skryť ∧
Kubo dnešná doba nás, chceme či nechceme, núti byť stále viac lenivejšími. Neuľahčujme jej to, vlastne nie jej, ale skôr SEBE. Vážne je pre teba tak strašne náročné urobiť ten jeden šuntavý klik navyše? Čo bude nabudúce? Automatické upozornenie do zasraných smartfónov? Len aby sme nemuseli urobiť pohyb navyše?? Fakt? Pre mňa je npr. zbytočný aj ten počet príspevkov, nieto ešte dávať nejaký čas. Ale sto ľudí... Odhliadnuc od tejto asi úplne zbytočnej prednášky by si mal vedieť, že každý jeden klik navyše je pre stránku len ďalším kllikom pre sponzorov. Ergo v konečnom dôsledku čím viac tu klikáš, tým viac bude táto stránka obsiahlejšia, lepšia... Teda aspoň dúfam.
16.01.2019 - 23:37:58
avatar
Reakcia na: dexterko, 16.01.2019 - 23:02:35
Kubo dnešná doba nás, chceme či nechceme, núti byť stále viac lenivejšími. Neuľahčujme jej to, vlastne nie jej, ale skôr SEBE. Vážne je pre teba tak strašne náročné urobiť ten jeden šuntavý klik navyše? Čo bude nabudúce? Automatické upozornenie do zasraných smartfónov? Len aby sme nemuseli urobiť pohyb navyše?? Fakt? Pre mňa je npr. zbytočný aj ten počet príspevkov, nieto ešte dávať nejaký čas. Ale sto ľudí... Odhliadnuc od tejto asi úplne zbytočnej prednášky by si mal vedieť, že každý jeden klik navyše je pre stránku len ďalším kllikom pre sponzorov. Ergo v konečnom dôsledku čím viac tu klikáš, tým viac bude táto stránka obsiahlejšia, lepšia... Teda aspoň dúfam. ;-)
∧ skryť ∧
Ďakujem za tvoju prednášku. A ver, že je pre mňa asi lepšie sem pozrieť vidím, že nič nové, ako stále otvárať nejakú diskusiu. Ja hovorím za seba, nehovorím za teba, možno hovorím aj za druhých, kto sa stotožňuje s tým. Vyskočil si tu na mňa, ako keby som neviem čo napísal a tých otáznikov, to si si mohol odpustiť, no ty vieš. Ja ti na to nebudem odpovedať, lebo je to moja vec, že čo bude nabudúce. A ver, že nechcem do zasr... smartfónov nič na to ti jediné odpoviem s tvojich otázok. A daj si ma do ignore a budeš mať pokoj od mojich prednášok a mojich príspevkov, keďže to berieš všetko po svojom. Neberiem ti názor. Ahoj.
19.01.2019 - 08:48:37
avatar
Reakcia na: 29kubes10, 16.01.2019 - 23:37:58
Ďakujem za tvoju prednášku. A ver, že je pre mňa asi lepšie sem pozrieť vidím, že nič nové, ako stále otvárať nejakú diskusiu. Ja hovorím za seba, nehovorím za teba, možno hovorím aj za druhých, kto sa stotožňuje s tým. Vyskočil si tu na mňa, ako keby som neviem čo napísal a tých otáznikov, to si si mohol odpustiť, no ty vieš. Ja ti na to nebudem odpovedať, lebo je to moja vec, že čo bude nabudúce. A ver, že nechcem do zasr... smartfónov nič na to ti jediné odpoviem s tvojich otázok. A daj si ma do ignore a budeš mať pokoj od mojich prednášok a mojich príspevkov, keďže to berieš všetko po svojom. Neberiem ti názor. Ahoj. ;-)
∧ skryť ∧
Ja s tymto uplne suhlasim s Kubesom. A vobec sa nejedna o lenivost.
19.01.2019 - 13:16:40
avatar
Reakcia na: dexterko, 16.01.2019 - 23:02:35
Kubo dnešná doba nás, chceme či nechceme, núti byť stále viac lenivejšími. Neuľahčujme jej to, vlastne nie jej, ale skôr SEBE. Vážne je pre teba tak strašne náročné urobiť ten jeden šuntavý klik navyše? Čo bude nabudúce? Automatické upozornenie do zasraných smartfónov? Len aby sme nemuseli urobiť pohyb navyše?? Fakt? Pre mňa je npr. zbytočný aj ten počet príspevkov, nieto ešte dávať nejaký čas. Ale sto ľudí... Odhliadnuc od tejto asi úplne zbytočnej prednášky by si mal vedieť, že každý jeden klik navyše je pre stránku len ďalším kllikom pre sponzorov. Ergo v konečnom dôsledku čím viac tu klikáš, tým viac bude táto stránka obsiahlejšia, lepšia... Teda aspoň dúfam. ;-)
∧ skryť ∧
Zbytočný príspevok. To neni o lenivosti, ale o vylepšení, ktoré ti ulahčí pobyt na internete, takže tu v konečnom dôsledku stráviš aj menej času a možeš sa venovať ušlachtivejším veciam. Tým, že tu budeš hrabať v temach namiesto desiatich minut pätnást to z teba neurobí menej lenivejšieho človeka, to neni fakt nič nemahave, ale dá sa to využit aj na niečo lepšie a užitočnejšie mimo počítača. Takže tak.
05.10.2019 - 11:23:11
avatar
Mám dotaz-návrh asi pre Hymmyho alebo admina ktorý doplňa údaje v štatistikách zo zápasu. Je možno doplniť počet divákov na zápase ako majú napríklad na sme.sk? a tiež či je možné hráčov podeliť na útok a obrancov, doteraz to je asi abecedne usporiadané?
12.03.2020 - 08:28:45
avatar
28.12.2020 - 12:53:41
avatar
Hymy, toto je zatiaľ najkrajší dizajn webu, aký si pamätám od cca 2010 fakt klobúk dole
28.12.2020 - 13:10:01
avatar
Dakujem Jakub. A pritom islo navonok len o kozmeticku zmenu (podla mna) Viac casu a energie sa stravilo nad tym, co nie je vidiet.
05.11.2021 - 11:15:36
avatar
Ahojte. Chcel by som sa poďakovať redakcii za obnovenie môjho konta z praveku. Stránku som začal navštevovať v r. 2007 a odvtedy prakticky každý deň ju navštevujem. Posledných 6 rokov som si ale nenašiel priestor na vyriešenie zrušeného emailu a preto mám radosť byť tu znova prihlásený a občas prispieť aj vo forme komentárov k článkom/diskusie. Teší ma hlavne to, že za celý ten čas tu viem nájsť dobrý materiál, kopec zaujímavostí, často som sa aj viac bavil na komentároch pod článkami . V každom prípade vysoko oceňujem prácu redakcie za ich každodennú robotu. Veľká vďaka a držím palce aby ste v tom pokračovali.
07.11.2021 - 14:00:57
avatar
Reakcia na: BiBo, 05.11.2021 - 11:15:36
Ahojte. Chcel by som sa poďakovať redakcii za obnovenie môjho konta z praveku. Stránku som začal navštevovať v r. 2007 a odvtedy prakticky každý deň ju navštevujem. Posledných 6 rokov som si ale nenašiel priestor na vyriešenie zrušeného emailu a preto mám radosť byť tu znova prihlásený a občas prispieť aj vo forme komentárov k článkom/diskusie. Teší ma hlavne to, že za celý ten čas tu viem nájsť dobrý materiál, kopec zaujímavostí, často som sa aj viac bavil na komentároch pod článkami :LOL: . V každom prípade vysoko oceňujem prácu redakcie za ich každodennú robotu. Veľká vďaka a držím palce aby ste v tom pokračovali. :s04:
∧ skryť ∧
čauko, ty si chodil s kachorou nie?
19.02.2022 - 19:51:10
avatar
(sorry za dlhý príspevok)
Ahojte, po viac ako 7 rokoch som sa dostal k tomu, aby som si obnovil svoj účet na Slovaknhl. Tento môj príspevok by som chcel adresovať komunite Slovaknhl, je to neskutočné že tu sú stále tí istí ludia už viac ako dekádu. Je vidieť, že toto nie je len obyčajná diskusia ale skutočná komunita nadšencov hokeja, aká sa len tak lahko niekde nenájde. Ja som na Slovaknhl prestal chodiť asi v roku 2015. Chcel by som v tomto príspevku napísať moj pohlad na vec a budem rád, ak sa nad tým zamyslíte. Posledné týždne som si viac a viac začal klikať túto stránku a príde mi uplne fascinujúce, ako sa zmenila doba. Pamatam si, ako sme tu ako komunita sledovali každý zápas Marka Daňa a dúfali sme, že to bude hráč ktorý prerazí v NHL a bude hviezda reprezentácie (Koniec koncov je to za posledných 15 rokov jediný slovák, ktorý bol draftovaný v 1. kole NHL, takže preto sme tak vela od neho očakávali. )Ja osobne som strávil určite v tom čase desiatky hodín sledovaním zápasov Marka Daňa či už v KHL alebo neskor v AHL. Myslel som si, že to je obrovský talent a chcel som byť pri tom a vidieť ako rastie v NHL hviezda. A teraz prídem sem po rokoch na túto stránku a všetci diskutéri sa modlia aby Daňo nehral. (vrátane mňa). Z hráča, ktorého som ako malý chalan sledoval desiatky hodín a dúfal som, že z neho bude hráč pre NHL tak sa z neho stal priemerný hokejista, ktorý je v repre skor na príťaž. Týmto som chcel poukázať na jednu vec - hokej nie je všetko. Vidím ako tu niektorí členovia rozoberajú ročník hokejistov 2007, nie je síce na tom nič zlé, ale netreba takýmto ročníkom hokejistov venovať príliš vela času, nakolko može ich kariera dopadnuť hocijak. Neurobte takú “chybu” ako ja kedysi, že všetok svoj volný čas venujete sledovaniu hokeja a hráčov, ktorí za pár rokov nemusia ani hrať hokej. Teraz mi to príde úplne smiešne, ako sme cca v roku 2013 tu rozoberali a sledovali zápasy Miloša Romana a Patrika Hréhorčáka za dorast Trinca a mysleli sme si, aké generačné talenty nám rastú. Tí hráči nakoniec tiež skončili len ako lepší priemer a celé hodiny sledovania ich zápasov pred rokmi a diskutovanie o nich bolo (pre mňa) zbytočné, keďže aj tak z nich reprezentácia nič moc momentálne nemá. Okej Miloš Roman je síce štvrtý center, ale myslim si že tam aj maximalne ostane. Neberte prosím tento moj príspevok nikto ako urážku a určite nechcem, aby sa to niekoho dotklo. Ak Vás hokej baví, sledujte ho aj naďalej. Avšak len hovorím moj pohlad, ktorý som si zažil a spätne teraz lutujem, že som v mojich 13-15 rokoch namiesto trávenia času s kamošmi trávil celé víkendy a noci pozeraním a sledovaním hokeja a zápasov, ktoré ma ani nebavili len preto, že tam bol nejaký slovenský “talent”, ktorý nakoniec aj tak upadol do
priemeru. Teraz si hokej pozriem príležitostne, udržujem si ako-taký prehlad ale určite nepozerám všetky zápasy ako kedysi. Ja osobne nesledujem zápasy Nitry a TPS kvoli Nemcovi a Sláfkovskému keď ma tie zápasy ani nezaujímajú, pozriem si chalanov za pár rokov, keď budú hrať NHL a za Slovensko na MS. A ak chalani náhodou neprerazia a skončia ako priemerní hokejisti v českej lige, aspoň mi nebude lúto, že som trávil hodiny sledovaním hráčov, ktorí aj tak neprerazili. Prosím berte tento príspevok ako moj osobný pohlad a viem že nie každý sa s ním stotožní. PEACE

< 1 ... 105 106 107 108 109 110 111 112 >

Ak sa chcete zapojiť do diskusie, prosím prihláste sa alebo ak ešte nemáte vlastný úcet, zaregistrujte sa.
SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Facebook   Instagram   Twitter   RSS Webdesign and Internet media - Streftec
© 2005 - 2022 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   O nás & kontakt   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies
Odporúčame:  NHL live  |  FlashSport.sk  |  Chudnutie  |  Sprievodca výberom tréningového plánu