Komunita: Diskusia > Všetky príspevky užívateľa v diskusii
06.06.2026 - 09:30:56 |
Reakcia na: Canucks 666 , 06.06.2026 - 01:51:53 Za mňa možno práve Maple, ktorý tu je vyššie, možno catsfan, hoc ten sa tu už dlho neukázal - možno aj mysterio, ten je aktívy dlhodobo, potom Islas a Wild...a ešte Qucoboy mysterio - rok registracie 2018 :1f921: ∧ skryť ∧ |
01.06.2026 - 20:45:50 |
Ideálna zostava, ak budú všetci zdraví a voľní: Slafkovský (C) - Dvorský - Honzek Okuliar - Čederle - Studenič Pekarčík - Mešár - Chromiak Sýkora - M. Pospíšil - Regenda Chrenko Fehérváry - Nemec Ivan - Černák Koch - Kmec Radivojevič Škorvánek Hlavaj Gajan |
28.05.2026 - 09:48:14 |
Reakcia na: Tominius, 27.05.2026 - 20:33:35 Objektívne treba povedať, že Radivojevič si tú nomináciu zaslúžil, aj keď ho nemáte radi. Pamätám si ako odzbrojil dvoch Nórov v prečíslení v prvom zápase. Takých akcií má viac, na svoju výšku vie reálne brániť a hrá aj fyzicky. Kixom sa nevyhol, ale neboli také tragické ako u Štrbáka. Treba na to pozerať aj čo ukážu, nielen na centimetre. Štrbák ani omylom. Ten bol skoro pri každom góle súpera. Mladých je škoda. Z áčka by sme nevypadli, na Taliansko by to stačilo. V obrane by zrejme stačilo spraviť jedno iné rozhodnutie: Štrbák <-> Kráľovič.∧ skryť ∧ V útoku 2: Mišiak <-> Nauš Petrovský <-> Kollár Videli sme na MS aká kvalitná liga je AHL (Sýkora, Chromiak, Mešár, Kmec). Mišiak v nej v tejto sezóne odohral 63 zápasov. Útok Mešár - Petrovský - Mišiak by bol omnoho platnejší čo sa týka rýchlostnej, kombinačnej či ofenzívnej stránky. Horšie ako Kollár s Naušom by to nebolo, práve naopak. A hlavne, priemerny vek formácie by bol 21 rokov (oproti 25). Btw, Petrovský odohral za celý turnaj 26 minút. Zvyšok sme sa museli dívať na tých dvoch antihokejistov. |
25.05.2026 - 18:41:06 |
To, že sme sa nedostali do štvrťfinále s takým mladým mužstvom a tak dobrou hrou veľmi škrie. Ide to však najmä na vrub hráčov, ktorí sa na repre vyjebali. Veď si len predstavte, aký výsledok by sme hrali s tými mladými + doplnenými o kvalitu z NHL, ktorá odmietla: Mešár - Dvorský - Okuliar Sýkora - Čederle - Chromiak K. Pospíšil - M. Pospíšil - Kelemen Liška - Hrivík - Regenda Fehérváry - Nemec Radivojevič - Černák Koch - Kmec Hlavaj Gajan |
13.05.2026 - 16:41:42 |
Moja finálna zostava na základe nominácie RT: K. Pospíšil - M. Pospíšil - Petrovský Okuliar - Čederle - Chromiak Liška - Hrivík - Mešár MFR - Kollár - Sýkora Minárik EX: Nauš* Koch - Kmec Kňažko - Štrbák Rosandič - Radivojevič Gajdoš EX: Meliško Hlavaj Gajan EX: Rabčan * Nauša by som nezapisoval na súpisku, počkal by som na o 7 rokov mladšieho Pekarčíka. V prípade hladkého vypadnutia v pomere 0:3 na zápasy by stihol 2-3 zápasy v skupine + PO. V hre je aj Slafkovský, otázne či je ochotný prísť v prípade nepostupu cez Buffalo - ten by stihol 3-4 zápasy v skupine + PO. |
13.05.2026 - 16:39:10 |
Reakcia na: peto10, 13.05.2026 - 15:11:26 Ci tam bude Melisko, Gajdos alebo Petrovicky je uplne jedno. Mna skor sokovalo, ze nezoberali Lacku. Lacka vraj v priprave neodohral dobre zapasy, naopak Naus ano.∧ skryť ∧ |
13.05.2026 - 09:15:20 |
Reakcia na: K33, 12.05.2026 - 19:18:14 Gajan,Hlavaj
Kňažko,Kmec
Radivojevič,Koch
Štrbak,Rosandic
Petrovicky
K.pospisil M.pospisil Okuliar
Chromiak Hrivik Liska
Mesar Petrovský Sykora
Lacka Cederle Naus
Rabčan
Meliško
Kollár
F.Rudas Ďalší, čo rozmýšľa riťou a jebe Čederleho do 4. formácie medzi bojovníkov… ∧ skryť ∧ |
11.05.2026 - 15:46:22 |
To najlepšie, čo budeme mať smerom k MS 2027. Odložím si to zatiaľ sem: Slafkovský - Dvorský - Honzek Okuliar - Čederle - Studenič Regenda - M. Pospíšil - Chromiak Sýkora - Demek - Pekarčík Kelemen, Mešár Fehérváry - Nemec Ivan - Černák Koch - Kmec Kňažko - Štrbák Gajan Hlavaj Rabčan |
10.05.2026 - 09:48:24 |
Reakcia na: Terminatoir, 10.05.2026 - 09:25:56 Toto je asi to najlepsie, co sa da vyskladat za sucasnych podmienok. Kazdopadne rozhodne by som skusil obnovit spolupracu Sykora-Petrovsky-Mesar z MSJ.
Ta obrana bude horiet extremne. No paradoxne mi ten tim pride zatial o nieco lepsie vyskladany ako pred rokom. Verim, ze aj herny prejav bude nasobne lepsi, ako ten horor spred roka. Rovnako ocenujem, ze tentokrat to ide aj bez experimentov s KHL hracmi. Minuly rok to bol horor, co KHL hrac, to katastrofa. Liska je sice nemastny-neslany, ale aspon si svoje odohra. Na rozdiel od Ruzicku, Grmana ci hviezdnych brankarov... Liska mal vraj vydarenu pripravu, nevidel som takze neviem posudit. Hlavne ho ale nestrkat do TOP6.∧ skryť ∧ |
10.05.2026 - 09:11:51 |
Ok |
08.05.2026 - 09:52:08 |
Reakcia na: , 07.05.2026 - 10:39:08 Pradel, Henriquez, Hrenak
Kovalcik Radivojevič
Lisy Goljer
Botka Floris
Kalman Rusznyak/Capos.
Nemec Chrenko Každa
Chovan Kalis Tomik
Dúbravik Tomka Svrcek
Selic Jakubec Murin
Ondrejcak
Kde mas Misiaka prekristaboha?∧ skryť ∧ 2. center vskutku sity do TOP6: Chrenko - 63 zapasov v tejto sezone v lige / 43 bodov Kalis - 40 zapasov / 0 bodov |
06.05.2026 - 21:57:30 |
Nemec - Chrenko - Kazda Mišiak - Chovan - Tomík Svrček - Tomka - Straka Šramatý - Jakubec - Selič Murín, Dubravík Botka - Radivojevič Kovalčík - Goljer Kalman - Floriš Lisý - Čapoš Prádel Henriquez Hrenák |
09.04.2026 - 12:45:33 |
Predbezne mame v PO Chromiaka, Mesara, Jedlicku, Kmeca, Pekarcika, Strbaka, Chovana a Regendu. Mimo PO su Gajan, Hlavaj, Sykora, Misiak. Prvy zapas MS hrame v sobotu 16. maja. Zakladna cast AHL konci 19. aprila (podobne ako v predoslej sezone). Minuly rok koncilo 2. kolo PO AHL 11. maja. Na MS teda mozeme ratat urcite s: Gajan, Hlavaj, Sykora, rychlo snad vyletia aj Pekarcik a Strbak. Potom nas uz bude zaujimat Pacificka divizia, kde budeme mat potencialne 4 reprezentantov (Chromiak, Jedlicka, Kmec a Regenda), z coho minimalne 2 budu po 2. kole volni (cca 4 dni pred nasim prvym zapasom na MS). Uvidime co Mesar s Lavalom, ktori su lidrom divizie. Misiak a Chovan za mna na MS nemaju a ani nebudu pozvani. |
08.04.2026 - 15:53:13 |
Okuliar - Dvorský - Regenda Kelemen - M. Pospíšil - K. Pospíšil Sýkora - Hrivík - Cehlárik Jellúš - Čederle - Pekarčík Petrovský Koch - Čerešňák Kňažko - Kmec XXX - Štrbák Hlavaj Gajan Rabčan |
22.02.2026 - 22:26:04 |
Ja očakávam aj nejaké prekvapenie typu Gadzhiev, Andrisík, Královič, Beluško, Fabuš, Petrovský, Jenčko, L. Nemec, Pitka, Repčík, Šotek. |
21.02.2026 - 23:36:55 |
pojebaný Ružička :1f921: |
17.02.2026 - 19:16:36 |
Reakcia na: BiBo, 17.02.2026 - 09:50:11 Skvelá iniciatíva ako si pripomenúť nejaké tie milníky a hlavne vyzdvihnúť skvelú robotu a prínos užívateľov. Zbadal som sa v nominácii čo ma samozrejme potešilo. Díky za to. Prihlásil som, sa v zime 2008 a predtým dlhšie anonymne asi až do zimy 2007 takže tiež tomu bude pomaly 20 rokov a zažil som teda všeličo. Boli tu skvelí ľudia, sú aj budú. Musím sa však podeliť aj o môj príbeh lásky, keďže vďaka tomuto portálu som tu spoznal manželku, s ktorou rozširujeme rodinu a to pre mňa znamená najviac a za čo si aj Hymy zaslúži odo mňa veľké vďaka :) Ako inak na ostatné mená sa prínosom a ani metrikami nechytám takže favoritov svojich mám a dúfam že sa táto sieň slávy čoskoro dokope k výsledku :fan: pozdravuj kachoru ∧ skryť ∧ |
09.01.2026 - 21:32:13 |
Bez ohľadu ako dopadne OH a zároveň berúc do úvahy aktuálne postavenie tímov NHL a AHL, toto je zostava, ktorú požadujem na MS: Studenič - M. Pospíšil - *Chromiak Okuliar - Dvorský - K. Pospíšil Pekarčík - Chrenko - Tatar (C) Sýkora - Krivošík - Kelemen Daňo Ivan - Nemec Kňažko - Mudrák Koch - Kmec Královič Hlavaj Rabčan Gajan :1f4a5: Priemerný vek mužstva 24,7 rokov. Treba to konečne omladiť, na to bude dozerať líder a veterán Tatar. Mohol by zároveň robiť tutora Chrenkovi v útoku, ktorý by sa od neho mohol veľa naučiť. __________ *Ontario musí rýchlo vypadnúť z Playoffs :1f4a3: |
07.01.2026 - 20:18:26 |
Zajtra uzrie naša nominácia svetlo sveta a ja sa pokúsim tipnúť ako bude vyzerať (aj keď s niektorými menami vnútorne nesúhlasím): Brankári: Škorvánek Hlavaj Rybár :274c: Obrancovia: Černák Fehérváry Nemec Ivan Čerešňák Marinčin Koch Gernát :274c: Útočníci: Slafkovský Dvorský M. Pospíšil Regenda Tatar Cehlárik Okuliar L. Hudáček Hrivík Sukeľ K. Pospíšil Takáč Ružička :274c: Liška :274c: |
03.01.2026 - 20:46:58 |
Reakcia na: Tominius, 03.01.2026 - 20:15:40 V budúcoročnej záverečnej nominácii zabúdate na nitriansky faktor, ktorý nie je v rámci nášho hokeja bezvýznamný. Je tu posledné roky vzorec so Sýkorom, Pekarčíkom, Pobežalom a teraz Chrenkom a Nemcom. Po odchode Chrenka a Nemca sa dá očakávať, že Nitra budúci rok vytiahne ďalšieho minimálne jedného hráča, ktorého skúsi nasilu pretlačiť na draft. Tento hráč sa do nominácie určite dostane. Otázka znie, kto to bude. Máte nejaké tipy? Môj tip je Oliver Botka, že sa do nominácie dostane. Možno skúsia Kryvonosa, ale to by sa museli poponáhľať s občianstvom a až taký dobrý nie je. Alebo príde niekto úplne nový. Ešte je tam neskorá 2008ka Maxim Šimko, ktorý sa dnes prvýkrát bodovo presadil v našej lige za Nitru. Bol to jeho druhý zápas. Škoda nižšieho vzrastu - 178cm.∧ skryť ∧ |


