«

Komunita: Diskusia > Colorado Avalanche

Tému založil: miropo
11.10.2011 - 08:25:35
Sezóna 2011/2012 sa nám začala, AVS majú za sebou svoj druhý zápas, takže sem s reakciami, či už radostnými alebo aj tými menej radostnými, ktoré budú sprevádzať tento klub počas tejto sezóny. Predsa "Worn with pride"

03.10.2013 - 15:21:18
avatar
Najviac minút na ľade proti Ducks odohral Andre Benoit Zhoda okolností či to bude častejší jav ?
03.10.2013 - 16:00:29
avatar
Elias: Nathan MacKinnon became the youngest NHL player to record 2 or more points in a game since January 8, 1944 (Teeder Kennedy).
hodnost D&M .
03.10.2013 - 16:17:49
avatar
Skvelý výkon Avs! naozaj paráda aj s AHL obranou ste uhrali dobre defenzívne, len keby aj trochu obrana podporila útok, lebo so 6gólov majú obrancovia skóre 0+1 (tým jedným bol Barrie)
03.10.2013 - 21:48:00
avatar
@Real_ESPNLeBrun: Confirming what @adater's report that Patrick Roy has been fined $10,000 by the NHL
03.10.2013 - 21:52:50
avatar
s tým smailom si robíš hádam srandu? Na toto musela NHL reagovať. Všetko je pravda že Sacco by to nikdy nespravil a že Anaheim hral naozaj úboho ale Roy to mal riešiť inak ako trieskaním do plexiskla.
03.10.2013 - 21:56:56
avatar
no ale ja mam Roya rad no skoda.. tohto smajla som chcel dat sorry
03.10.2013 - 22:06:13
avatar
Sacco by to nikdy nespravil a preto som rád za Roya. Už sa o tom hovorilo, možno to bude nabudenie pre Avs, možno len výstrel do tmy, neviem, uvidíme..V každom prípade, ak by som bol jeho hráč ja, tak by v mojich očiach určite stúpol. Ukázal hráčom, ako sa ich vie zastať.....No jasne, že to musela NHL riešiť, takéto veci sa budú riešiť vždy len s rôznymi závermi
03.10.2013 - 22:09:39
avatar
Aká škoda? Jedine tak octavia prinajhoršom fábia, nič iné...
03.10.2013 - 23:12:29
avatar
Pens písal som aj do chatu.... Benoit mal veľmi dobrú prípravu, začal v tretej obrannej dvojici, ale teraz zarezával v druhej. Roy mu dosť verí, taktiež aj Sarichovi, Roy sa veľmi pozitívne vyjadril smerom k novým obrancom a že im dá viac času na ľade, ako odmenu za výkony v príprave Či to bude pravidelné ukáže čas, ale tento prípad zatiaľ spočíval v dodržaní slova, ktoré dal Roy týmto chlapíkom...btw výkonne bol Benoit slušný a výsledok bol veľmi priaznivý, tak sľub sa mohol dokonať do konca
09.10.2013 - 07:24:09
avatar
Prvý krát 3 vyhraté zápasy v rade z prvých 3 vstupných zápasov v histórii Avs...žeby začalo svitať na lepšie časy, mohlo by nie? Táto hodnota ešte o ničom nehovorí, ale každý fan Avs v to dúfa, nie? Škoda Landyho nepremenené 2 strelecké pokusy v 1. tretine...MacKinnon "pekný" kiks v obrannom pľaci a následný gól Toronta, PA mal korčuľu na správnom mieste a následný zlepený gól, ale aj to sa počíta, Sarich by mal viacej takto strieľať, keď už Roy tak v teba verí, vidíš, že to ide...1. a 2. tretina pekne odohraná, 3. tretina bola o šťastí, že Toronto nevyrovnalo. Ďakujem za ďalšiu výhru Avs