»
02. 05.
03. 05.
«

Komunita: Diskusia > V dueli rumunskej a austrálskej „dvadsiatky“ 404 trestných minút!

Tému založil: YaYuS
21.12.2010 - 12:03:14
V nedeľňajšom zápase B-skupiny II. divízie majstrovstiev sveta v hokeji hráčov do 20 rokov medzi domácim Rumunskom a Austráliou v Ciuci dostali hráči za hromadné šarvátky a ďalšie previnenia celkovo až 404 trestných minút.

Rakúsky arbiter Thomas Berneker pri jasnom triumfe Rumunov 6:2 "rozdal" väčšinu trestov až v samotnom závere duelu.

V úvodných dvoch tretinách sa zápas nevymykal z normálu, ani desaťminútové osobné tresty v 43. min pre jedného Rumuna a jedného Austrálčana neboli ničím výnimočným.

V 49. min si potom tresty na 5 minút a do konca stretnutia vyslúžili za hrubosť Pál a Kyros, v 57. min inkasoval "desiatku" Austrálčan McPhail.

V 58. min na hracej ploche vypukla poriadna šarvátka, z ktorej si trest v hre odnieslo až jedenásť hokejistov - pätica Austrálčanov a šestica Rumunov.

Navyše austrálsky gólman Carson dostal trest na 5 minút plus do konca zápasu.

Duel sa napokon nedohral do konca a zaoberať sa ním budú patričné orgány.

21.12.2010 - 12:54:07
avatar
21.12.2010 - 15:24:54
avatar
u nás v Prešove raz na zápase extraligy dorastu Prešov - Ružinov udelili rozhodcovia 326 trestných minút...na trestnej boli 6 hráči Ružinova 3 na ľade a 4 na striedačke