Komunita: Diskusia > Všetky príspevky užívateľa v diskusii
19.05.2026 - 16:12:15 |
Reakcia na: Terminatoir, 17.05.2026 - 07:13:31 Chromiak tiez ziadna slava. Mal tam 2 pekne prieniky pocas zapasu, bo inac vo vacsine hernych cinnosti bol mizerny, defenzivne je velmi slaby, nemastny neslany vykon.
Z utocnikov sa daju za vykon pochvalit len Liska, Sykora, Pospisilovci. Zvysok bieda, niektori doslova neviditelni (Petrovsky, Okuliar). Okuliar neviditeľný?!∧ skryť ∧ Chlapče,ty zmeň očného alebo v sledovaní presedlaj na iný šport! |
28.04.2026 - 08:02:34 |
Reakcia na: Hrobár nádeji , 28.04.2026 - 08:00:57 Výborne chlapci!
Zatiaľ ide všetko podľa predikcii pána Kudelku.Postúpili sme s gráciou,skvelým herným prejavom,s najlepšie fungujúcimi špeciálnymi formáciami.Samozrejme,bolo tam aj pár kozmetických chýb krásy.Zajtra si rutinérsky vychutnáme "vlažných" Dánov,no a v zápasoch o medaily min. jedno víťazstvo uchmatneme a po dlhých rokoch zaslúžene odídeme s metálom! :svk: :fan:
Btw.
Som rád že včerajším výkonom Adam Goljer zavrel "tlamičky"všetkým pochybovačom!
V mega dôležitých zápasoch proti ???????? a ???????? bol našim najlepším hráčom a ešte nepovedal posledné slovo! Proti Kanade a Lotyšsku,samozrejme!∧ skryť ∧ |
28.04.2026 - 08:00:57 |
Výborne chlapci! Zatiaľ ide všetko podľa predikcii pána Kudelku.Postúpili sme s gráciou,skvelým herným prejavom,s najlepšie fungujúcimi špeciálnymi formáciami.Samozrejme,bolo tam aj pár kozmetických chýb krásy.Zajtra si rutinérsky vychutnáme "vlažných" Dánov,no a v zápasoch o medaily min. jedno víťazstvo uchmatneme a po dlhých rokoch zaslúžene odídeme s metálom! :svk: Btw. Som rád že včerajším výkonom Adam Goljer zavrel "tlamičky"všetkým pochybovačom! V mega dôležitých zápasoch proti ???????? a ???????? bol našim najlepším hráčom a ešte nepovedal posledné slovo! |
22.04.2026 - 22:25:17 |
Paráda! Naši zhltli súpera,ako ja na obed dolky s javorovým sirupom. Za obranou vedenou skvelým Adamom Golierom,stála stena s názvom Čelko.No a zlaté ručičky Tymyho Kazdu nás budú baviť dlhé roky.Parádny,nebojácny,kolektívny výkon chlapci.Táto Dendisova družina ešte len začína svoj pochod! Btw. Na týchto MS by nás porazili iba Maďari,ktorí nás už dávno dobehli! :1f607: |
19.04.2026 - 20:37:56 |
Vydarená príprava úspešne za nami. Bolo by fajn na úvod šampionátu,pokračovať proti javorovým sirupom v nastúpenom trende! :svk: :1f973: |
24.03.2026 - 16:43:42 |
Adam Sýkora povolaný do prvého tímu! |
17.02.2026 - 07:40:48 |
Reakcia na: flector, 16.02.2026 - 21:47:05 Sme vyhrali skupinu a tu sa idu hejty na Marincina a bedakanie nad superom. Su tu fanusikovia niekdy stastni? :fan: Hold,"frustráta čarovným prútikom nezmeníš".... :1f644: ∧ skryť ∧ |
12.02.2026 - 22:35:34 |
Reakcia na: Canucks 666 , 11.02.2026 - 15:04:11 tak dcérka je krásny dôvod :) držím jej palce :fan: Ďakujem... :klobukdole: ∧ skryť ∧ |
09.02.2026 - 21:24:51 |
Reakcia na: Jozo198174, 09.02.2026 - 15:53:26 Na dnesnom treningu trenovali:
Martin Fehérváry - Šimon Nemec
Martin Gernát - Erik Černák
Peter Čerešňák - Martin Marinčin
Patrik Koch - Michal Ivan
Tomáš Tatar - Adam Ružička - Juraj Slafkovský
Miloš Kelemen - Martin Pospíšil - Pavol Regenda
Adam Liška - Dalibor Dvorský - Libor Hudáček
Samuel Takáč - Matúš Sukeľ - Oliver Okuliar
Lukaš Cingel - Peter Cehlárik Môže byť...∧ skryť ∧ |
09.02.2026 - 21:23:19 |
Samozrejme,ženský hokej je v mnohým aspektoch športom úplne iným ako ten mužský.Treba si k nemu nájsť cestu,naučiť sa naň nazerať inou optikou,potom sa vám ukáže v plnej kráse. Sledujem ho na pravidelnej báze,či už v podaní elity z PWHL,MS,práve prebiehajúcich OH,vystúpeniach našich repre a hlavne v rámci zápasov svojej dcéry... :2764: |
20.01.2026 - 18:15:47 |
Reakcia na: FilKos, 20.01.2026 - 10:45:01 Celkom pesimistické hodnotenia z vašej strany, Nemec a Chrenko majú skvelé čísla, budú vyššie. Dúfam. :fan:
Chrenko, Nemec - 1. kolo
Goljer - 3. kolo
Bernat - 4. kolo
Tomik, Floris - 5. kolo
Hrenak, Kralovic - 6 - 7. kolo Po posledných skúsenostiach,by skôr na naše prognózy pasovalo slovo realistické!∧ skryť ∧ |
17.01.2026 - 13:17:23 |
Reakcia na: , 17.01.2026 - 09:35:16 Ďakujeme za hlbokú orbu do našich nádeji :s04: Ďakujem! :klobukdole: ∧ skryť ∧ Všetky premenné vzťahujúce sa k možnosti draftovania našich hráčov,favorizujú práve túto možnosť. |
17.01.2026 - 08:29:47 |
4.kolo-Nemec 4.kolo-Chrenko 5.kolo-Goljer To bude asi tak všetko! |
11.01.2026 - 08:50:43 |
Reakcia na: prasjanko, 10.01.2026 - 06:26:52 Presne toto je to dezole myslenie. Politici si budu robit co chcu a plebs s tym nic nespravi. Tak to asi nie. Minimlne v demokratickych krajinach to tak nefunguje, dokym teda ten plebs nezdezolatie ako v USA a nezvoli si kretena. V diktaturach typu Ruska Sovietska Postsocialisticka Republika si politici samozrejme budu robit co chcu. Celkom jasne si pamatam neodskriepitelnu podporu proruskeho planktonu na Slovensku pre Trumpa aj ich radost, ked vyhral volby. Hm, a zrazu ze teda robi horsie veci ako Putin? Volite si kokotov, mate kokotov a tym padom skor ci neskor skoncite v pici, v pripade fajnsmekrov v riti.
Co sa tyka nominace, kocky su hodene, bohuzial je Satanista tiez dezole, tak tam mame, koho tam mame. Mohlo to byt aj horsie a keby nesli z KHL, bolo by mi luto jedine Gernata. Liska a Ruza by mi az tak nechybali.
Toto si písal sfúkaný,potom ako si to zalial ribízofkou s okenou alebo ti túto psychopatickú,inkontinenčnú slovnú etudu napísala rovnako psychicky rozvrátená,mentálne dietná entita!? :1f92a: ∧ skryť ∧ |
08.01.2026 - 14:23:35 |
V kútiku duše som dúfal že by z AHL mohli ísť Peky a Maťo Chromiak.Nevadí. Príjemné prekvapenie je Adam Gajan a so zvyškom spoko! :svk: |
08.01.2026 - 07:34:32 |
Reakcia na: Terminatoir, 07.01.2026 - 23:26:58 Keby si trochu sledoval aj co sa deje v repre, tak s Knazkom sa smerom k OH nepocita. Je tam 9 obrancov, jeden ide z kola von, medzi nimi dokonca Rosandic :s30b: a pravdepodobne tam okrem Hlavaja nebude ani nikto z AHL, cize ziaden Chromiak. Ak toto dokážeš napísať o Liškovi a Kelemenovi,obzvlášť teda o druhom menovanom,svedčí to o dvoch veciach.∧ skryť ∧ Buď daných hrácov vôbec nesleduješ(pravdepodobnosť hraničiaca s istotou),popr.cítiš k daným hráčom nejakú formu averzie,čo je v prípade Lišku očividné. Prajem pekný deň a zachovaj si pozitívny náhľad na svet aj po zverejnení nominácie,obaja v nej totiž budú figurovať! |
11.12.2025 - 20:17:24 |
https://www.hockeyslovakia.sk/sk/article/osemnastka-zdolala-cechov-aj-v-druhom-zapase-tentoraz-3-1 Aj toto... |
15.11.2025 - 10:27:09 |
Reakcia na: Terminatoir, 10.11.2025 - 13:37:42 Pradel, Lendak, Henriquez
Lisý-Radivojevič
Fabuš-Goljer
Beluško-Čapoš
Ličko-Ruszynak
Svrcek-Pobežal-Pitka
Kazda-Chrenko-Nemec
Mišiak-Chovan-Tomík
Dúbravík-Kalis-Straka
Murín, Šatan
Asi najviac realisticka zostava. Pred rokom by som povedal, že veľmi slušná, no na základe tragickej formy prakticky všetkých ťahúnov okrem Chrenka to zatiaľ vyzerá na tragédiu. Ale prdlajs. Nebude to žiadna tragédia, do šampionátu sa toho môže veľa zmeniť a aj sa asi zmení. Oveľa pravdepodobnejšie je z nášho pohľadu už taká"tradičná"možnosť.V skupine si štvrťfinále relatívne v pohode uhráme a vo štvrťfinále, po 3 gólovej prehre sa budeme porúčať! ∧ skryť ∧ |
07.11.2025 - 15:21:33 |
Reakcia na: csainz, 06.11.2025 - 10:38:51 Uvažujem nad tým či tu diskutujúci aj počúvajú alebo aspoň čítajú vyjadrenia či už Ružičku, Studeniča alebo samotného Országha. Všetko bolo vysvetlené, všetko má hlavu a pätu. Nechápem ako s tým stále môže mať niekto problém.
Ružička prešiel dlhým procesom osobnostnej premeny, ktorá bola započatá práve tým uniknutým videom. Chodil a chodí pravidelne na terapie, nepije, nedroguje,,,práveže môže byť pre mladých chalanov, ktorí hrávajú hokej na najvyššej úrovni, či už varovaním alebo príkladom toho, že nie sú sami, ktorí vplyvom veľkého tlaku na nich môžu skĺznuť niekam kam nechcú. V KHL sa mu zatiaľ darí. To, prečo šiel do KHL predsa vysvetlil, tak nechápem prečo s tým má stále niekto problém. Bol na samom dne a v Rusku (či chceme či nie) mal rodinu o ktorú sa mohol v ťažkých časoch oprieť. Zároveň môže hrávať jednu z najlepších líg na svete, čo po tom jeho videu skôr vyzeralo na ukončenie kariéry. KHL či Rusko neobhajujem, ani rozhodnutia hráčov, ktorí majú xy iných možností hrať v iných ligách, ale zrovna v prípade Adama to ľudsky chápem.
Studenič sa sám vyjadril, že spravil hlúposť, a keďže v kvalifikácii na OH neodohral ani jeden zápas, tak preto nie je ani v nominácii na OH. Országh sám povedal, že si všetko vykomunikovali a v nominácii na najbližšie MS bude. Tak kde je problém? Zasa nerobme z neho nejakého extra rozdielového hráča. Aktuálne má v 16 zápasoch bilanciu 1+7... V dnešnej pošahanej dobe vskutku veľmi vzácny a v jadre triezvy názor rozumného človeka. Vďaka zaň! ∧ skryť ∧ |
04.11.2025 - 00:42:22 |
Reakcia na: Terminatoir, 03.11.2025 - 17:15:12 Uz je to oficialne, na OH bez Studenica.
Sucasne pocita RT s hracmi z KHL, konkretne spomenul Orszagh Ruzicku.
Ja realne neviem, co mam k tomu povedat. Je to hnoj. Ružička, Gernát určite áno.∧ skryť ∧ Studenič "ukázal kamošom v repre na kvalde prostredník",môže teda kľudne prísť chlapcom zafandiť max. do hľadiska |


