Komunita: Diskusia > Všetky príspevky užívateľa v diskusii
12.01.2012 - 20:59:45 |
Patrik Sabol si myslím že bude tiež draftovaný pretože na turnaji v amerike toho dosť previedol veľa a podáva stabilné výkony aj na slovensku. Typujem tak 4-7 kolo. |
11.01.2012 - 20:29:51 |
JJ zabodol som na ňho on je 67 medzi hráčmi z europy čiže tiež nič moc ale na juniorskom šampionate sa ukázal v celkom dobrom svetle čiže asi má tiež šancu ![]() |
11.01.2012 - 19:51:30 |
Treba dufať pretože Richard Sabol mne osobne príde ako obrovský talent a bola by ho škoda nedraftovať . |
01.01.2012 - 12:33:03 |
Lool to bude v stv ???? a o ktorej to bude ? |
20.05.2011 - 13:51:25 |
Dnes som a o ňom rozprával zo spolužiakom čo jeho otec má nejaký post v Kubíne . A hovoril mi že keď ešte za kubín hrával tak to s ním bolo kritické. Že prišiel ráno z Imperie (disco club), ráno 4, celý ožratý, nevyspatý. Spal šiel na zápas a znova spal . A na tréning skoro vôbec nechodieval . |
1


a o ktorej to bude ?
