Účet používateľaVyhľadávanie
Menu
Vyhľadávanie Zavrieť SlovakNHL.sk

Komunita: Diskusia > Všetky príspevky užívateľa v diskusii

16.04.2024 - 22:20:07
avatar
Poprosím Gararda Gallanta
13.04.2022 - 22:46:46
avatar
Reakcia na: milobo87, 13.04.2022 - 09:40:28
Budúcnosť Buffala sa mi javí celkom ružovo. Majú zaujímavú skupinu talentovaných hráčov - v bráne Luukkonen a Levi, v obrane Dahlin, Jokiharju, Power, v útoku Thompson, Quinn, Peterka, Mittelstadt, Cozens, Krebs... Myslím, že by sem celkom zapasoval Slafkovský, ak by Buffalu priala draftová lotéria...
∧ skryť ∧
Áno, nevyzerá to zle

Slafka by som veru veľmi rád videl u nás, ale na to asi nebudeme draftovať dostatočne vysoko (ibaže by sme vyhrali 2nd pick), no taký Nemec by tiež potešil a ako pravák aj jednoznačne zapasoval

A ak (i keď to veľké AK) sa budú hráči vyvíjať v správnom smere, možno okolo roku 2024 by som si vedel predstaviť takýto tím:

Levi (Luukkonen)

Dahlin - Jokiharju
Power - Nemec
Samuelsson - Fitzgerald
(Bryson - Laaksonen)

Quinn - Cozens - Peterka
Skinner - Thompson - Tuch
Krebs - Mittelstadt - Olofsson
Weissbach - Asplund - Hinostroza
(Rosén)


Hlavne sa ale obávam o post 1. centra, kde Cozens (prípadne Krebs) neviem, či sa až natoľko vypracuje, aby tú rolu zvládol + nie je isté, či s nami Levi podpíše zmluvu; budúci rok opäť strávi na univerzite, snáď už ale ďalšie dva potom nepridá...
05.02.2022 - 18:00:06
avatar
San Siro ešte nechajú stáť kvôli tomuto
20.12.2021 - 19:31:41
avatar
https://www.facebook.com/xHOCKEY.cz/

Hneď prvý/pripnutý príspevok - možno sa ti nejaké ešte ujdú

Mne sa to už pred časom podarilo nakoniec celé dozbierať, vrátane tých 5 posledných čísel, čo som tu naposledy spomínal... Teraz som si zapýtal od redakcie len pár, čo mám v trochu horšom stave + prílohu k Svetovému poháru 2004, ktorú nemám.

Odporúčam aj bazoš sledovať (aj český by som skúsil), veľa čísiel som tak získal


Inak, stále zháňam aj nejaké staré čísla Pro Footballu - nemá niekto na predaj/venovanie pod stromček?
04.11.2021 - 23:59:55
avatar
Tentoraz už, zdá sa, definitívne, bohužiaľ
09.10.2021 - 15:09:22
avatar
Reakcia na: jozi P, 07.10.2021 - 20:22:22
LazyMan znova funguje
∧ skryť ∧
Paráda! Díky za info

Dobre, že sa vrátil, lebo na NHL_Games mi nefungovalo pretáčanie záznamov teraz + na Lazyman sa dá aj sťahovať.
11.09.2021 - 22:58:22
avatar
NHLGames to istí

https://github.com/MLBAMGames/NHLGames
https://github.com/MLBAMGames/NHLGames/releases/tag/v1.6.3
15.08.2021 - 12:09:59
avatar
Reakcia na: REBBELS, 10.08.2021 - 17:37:27
GM Tampy udělal dobrou práci je čas zapracovat někoho z farmy.Trochu mi chybí 3 brankář který by měl kvalitu zaskočit ve chvíli kdyby se zranil brankář z 1 týmu
∧ skryť ∧
Hej, tiež som zvedavý, ako by sa v prvom tíme ukázal Raddysh alebo Katchouk. Len potom smerom k play-off by to možno chcelo nejakého skúseného lacného útočníka, lebo ani taký B.-Boulet ešte zapracovaný nie je... No do trade deadline bude dosť času zistiť, na čom mladí sú.

Podľa mňa Legacé je dostatočne kvalitná trojka. Predsa len je to brankár pre farmu a tam má čísla dobré... Do budúcna sú tam potom Alnefelt a hlavne Miftakhov.
09.08.2021 - 22:30:21
avatar
Colton podpísaný - 2x 1,125 mil.

Podľa CapFriendly je momentálny cap hit Tampy $88,365,955.

Ak odrátame Sebrookov cap hit 6,785 mil. a miesto G.Smitha (ten je tam momentálne vedený ako hráč 1. tímu za 750k) dosadíme Raddysha trebárs (758k), tak Bolts zostane pod stropom cca 1 000 (slovom tisíc) dolárov (13 F + 7 D + 2 G)

Uvidíme, či BriseBois ešte siahne na trhu po nejakom útočníkovi za 750k alebo dá šancu Raddyshovi/Katchoukovi.
13.07.2021 - 12:31:14
avatar
Reakcia na: REBBELS, 12.07.2021 - 15:46:29
Pak by byla možnost do útoku Perry či Nosek, do obrany Bogosian,Ceci nebo Jaroš a do branky Halák.Skoro všichni by nebyli drazí a nějaká kvalita tam je.
∧ skryť ∧
Z Perryho by mohla byť dobrá a lacná posila. A možno bude chcieť byť po dvoch rokoch na víťaznej strane vo finále Ale vraj chce zostať v Habs, tak uvidíme.

Ak by skutočne odišiel McDonagh, tak bude treba do obrany ľaváka. Bogosiana by som ale prijal späť, ak by bolo treba. V Tampe sa chytil pekne minulý rok.
12.07.2021 - 13:07:29
avatar
R3v3r3nd:
Defenzívni obrancovia to majú ťažšie v tomto smere, keďže nezbierajú toľko bodov a je teda ťažšie vyčísliť ich hodnotu. Ak by však Erik zostal verný organizácií Lightning po celú kariéru, alebo aspoň jej veľkú väčšinu, a bude pokračovať vo svojich výkonoch, možné to určite je...

Zo Slovákov by som si vedel v tíme pre budúcu sezónu predstaviť Haláka. Viac než spoľahlivá dvojka, ktorá by dala viac priestoru na oddych pre Vasiho, ako tomu bolo v minulých ročníkoch. I príchod Cháru by však mohol dávať zmysel, ak by skutočne tím opustil McDonagh. Za lacný peniaz by mohol hrávať s Footeom v 3. páre a slúžiť vlastne aj ako mentor preňho.


Lacavalier:
Díky. Tiež som si tých dvoch dosť obľúbil. Od začiatku sa bili za tím, ako keby tam hrali už roky.

Súhlas aj s McDonaghom, pri tej súčasnej situácií je ozaj dosť veľký luxus mať Sergacheva až v treťom páre. Jeho stratu by bolo veľmi cítiť, keďže je to okrem výborného obrancu aj skvelý líder, avšak bude sa treba pohnúť ďalej a aj bez neho bude tá obrana stále dosť slušná, ak sa podarí získať nejakého lacnejšieho veterána do 3. páru: Hedman-Rutta, Sergy-Černák, ?-Foote.

Čo sa Paláta týka, tak jasné, on skvelo zapadol do útoku k Pointovi a Kuchovi, resp. Pointovi a Stamkosovi v základnej časti. V nej počas sezóny 19-20 hrali spolu Stamkos-Point-Kucherov a to bol teda iný valec V play-off by to už ale také super nebolo asi, tam to chce aj niekoho ako Palát, kto je skvelý aj dozadu... Pre budúcu sezónu verím, že zostane. Avšak po nej končí zmluva jemu i Pointovi. A to neviem, či nebude problém. Bude mať potom 31 rokov, čo je nie je ešte veľa, ale už ani málo...


REBBELS:
Bude dosť záležať od toho, ako veľmi budú chcieť zostať. Teoreticky, ak by boli ochotní vziať menej a skutočne by z Tampy odišli Johnson a povedzme ten McDonagh, tak by to možno šlo aspoň s jedným z nich. Osobne si však myslím, že na trhu pôjdu po najlepšej ponuke. Obom ťahá na 30, budú sa chcieť zabezpečiť, poháre už majú dva teraz
10.07.2021 - 19:02:06
avatar
Nejako tu tá diskusia upadla

A pri tom je Tampa BACK-TO-BACK Champion!

Za mňa osobne som strašne šťastný z toho, že som ti tento tím od roku 2013 tak obľúbil (predovšetkým kvôli Stamkosovi, ktorý bol vtedy na neudržanie, a Pánikovi, ktorý bol v tom čase zase veľkým prísľubom pre Bolts). Po neúspešnom finále proti Chicagu v 2015, ďalších dvoch konferenčných finále 16 & 18 a výbuchu v 2019 po dominantnej základnej časti sa to teraz podarilo hneď dvakrát po sebe

Tu len pár vecí k úspešnej sezóne:


"Podvádzanie" s platovým stropom"
Už to tu myslím niekto hodil pod nejaký článok, ale dám to sem aj ja:

"After the 2015 Stanley Cup, the Tampa Bay Lightning proposed a vote to end the salary cap loop hole that enabled the #Blackhawks to go $5 million over the cap.
No other team joined the cause"


Čo k tomu dodať: Tampa len využila dieru v pravidlách, o ktorej sa vedelo roky dozadu, aby si, s výnimkou Shattenkirka, udržala všetkých dôležitých hráčov z ťaženie v roku 2020. Neporušili tak absolútne žiadne pravidlo.


Nikita Kucherov
V nadväznosti na to vyššie - áno, Kuch síce korčuľoval nejaký mesiac predtým, ako reálne nastúpil do zápasu, no je rozdiel medzi individuálnym korčuľovaním a riadnym tréningom, v ktorom má hráč povolené už aj kontakty.

Nie som však naivný, je mi jasné, že ak by Tampa chcela, tak by ho mohla nasadiť aj na pár zápasov ešte v ZČ. Ale na čo riskovať? Doba rekonvalescencie mala končiť približne v tomto období. Tím si to teda u NHL obháji. A tak aj bolo - GM sa v tomto duchu aj vyjadril, že NHL to celé prešetrila a nič nekalé neodhalila... Jediné, čím teda Tampa "vydrbala" so systémom bolo, že naplánovali operáciu na taký termín, aby im to pasovalo na play-off. Mali proste šťastie v tom, že sa jednalo o skrátený ročník a časovo sa to dalo skĺbiť. V prípade klasického ročníku by sa im to nepodarilo.

K samotnému Kuchovi - v play len dokázal, že sa jedná o najlepšieho krídelníka súčasnosti. A tá jeho tlačovka nemala chybu


Andrei Vasilevskiy
Neskutočné voľačo. Vychytal čisté konto 5(!) krát po sebe v zápase, ktorý rozhodol o osude série (finále SC 2020 + všetky 4 tohtoročné série) a celkovo 5 čistých kont v tomto play-off. K tomu má navyše bilanciu 14-0 po prehratom zápase play-off od roku 2020. Absolútne zaslúžená Conn Smyth Trophy preňho.

Toto by malo ďalej poslúžiť k tomu, že o najlepšom brankárovi súčasnosti nemôže byť pochýb. A nie je to ani tesné.


Steven Stamkos
Zaňho som mal najväčšiu radosť. Môj obľúbený hráč už pekných pár rokov. Štvalo ma, že po tých nezdaroch v play-off, kde síce došli ďaleko, ale nevyšlo im to až na samý vrchol, chýbal práve v tom, kde to Tampe konečne vyšlo. Som preto nesmierne rád, že to vyšlo aj tentokrát, už so Stammerom v zostave.

A to hlavne kvôli ľuďom, ktorí prehlasovali, že on si ten pohár vlastne ani nezaslúžil. Zaslúžil. Okrem faktu, že Stamkos odohral takmer kompletnú ZČ (v ktorej mal nábeh na 40 gólov) a pomohol mierou vrchovatou zabezpečiť si dobré postavenie pred play-off, dal aj neskutočne dôležitý a epický gól vo finále proti Dallasu, a tiež že aj napriek rodinnej tragédii zostal v bubline a ako správny kapitán a líder svoj tím podporoval mimo ľadu. A to ani nehovorím o rokoch predtým, že čo vlastne pre tím a organizáciu znamená...

O tomto play-off už nikto nemôže pochybovať. Možno nebol takou ofenzívnou hrozbou, ako bežne býva, no v play-off sa hrá iný hokej a on nebol súčasťou tej jedinej čisto ofenzívnej lajny, kde však skvele už v minulom roku zapasoval Palát. Našiel si však iné cesty, ako byť efektívny a nakoniec aj čísla mal slušné - zdielané druhé miesto v góloch celkovo a zdielané tretie miesto v bodoch.


Goodrow-Gourde-Coleman; McDonagh-Černák
Toto sú hráči, ktorí boli v posledných minútach na ľade, aby bránili výsledok a za mňa je sú práve oni all-star tímom Bolts v tomto play-off

Coleman a Goodrow - toto budú neskutočné straty pred novou sezónou, o nich sa kluby pobijú. S trochou šťastia/mágie GM sa podarí udržať aspoň jedného (skôr Goodrowa), ale pochybujem... Bez nich bude extrémne ťažké zopakovať toto aj ďalšiu sezónu.

Černák - naše želiezko v ohni. Neskutočný progres zaznamenal od príchodu do NHL. Radosť pozerať sa na jeho hru, keďže sa výrazne zlepšil aj po ofenzívnej stránke. Len tak ďalej!


GM Julien BriseBois
Mnohí označujú tento tím za Yzermanov. Je to však len polovičná pravda. Okrem toho, že už za jeho pôsobenia mal na starosti platový strop a vyjednávanie o zmluvách.

Nemyslím si, že je náhoda, že práve "pod ním" Tampa dokráčala až na samý vrchol. Bol to práve on, kto priviedol pred play-off do tímu Colemana a Goodrowa, pričom väčšina ľudí len krútila hlavou, že koľko za nich obetoval. Práve oni boli tými posldnými kúskami skladačky.

Pred touto sezónou šikovne využil dieru v pravidlách a udržal pokope takmer celý tím umiestnením Kecherova na LTIR. Pred Deadlinom zase dokázal ešte dotlačiť do tímu Savarda, hráča s cap-hitom 4,25 mil. Nebol to síce Shattenkirk, ale stabilizoval posledné slabé miesto v zostave - pravú stranu obrany.


Expansion draft 2021
Ani nebyť tohto by Brisebois nebol schopný udržať víťazný tím pohromade.
Paradoxne však Seattle môže Tampe pomôcť zbaviť sa jedného väčšieho kontraktu, ak sa dohodnú na výmene.

Najhorúcejším kandidátom sa zdá byť Johnson, ktorý už veľmi pravdepodobne má za sebou svoj posledný zápas v drese Lightning. Zmysel by dávalo rozlúčiť sa aj s McDonaghom (32), ktorého strata by síce teraz veľmi zabolela, ale smerom do budúcna je jeho zmluva (6,75 mil. na ešte 5 rokov) fakt nevýhodná. Niektorí (dosť nezmyselne) spomínajú aj meno Stamkosa. Ten si však po zásluhe vydobil zakomponovanie NMC do zmluvy a už pred časom dal jasne najavo, že sa jej nemieni vzdať. Potenciálne straty by však mohli byť aj Killorn, Palát, či C.Foote.

Takto by podľa mňa potom mohol vyzerať zoznam chránených hráčov.
G: Vasilevskiy
D: Hedman (NMC), Sergachev, Černák
F: Stamkos (NMC), Kucherov (NMC), Point, Cirelli, Gourde, Killorn, Palát


Kvôli tomuto draftu, ale hlavne kvôli platovému stropu, sa jednoducho nepodarí udržať tento neskutočne talentovaný tím pohromade. Ak by to šlo, tak verím, že tento kolektív, poskladaný predovšetkým cez draft (to nutno podčiarknuť) by dokázal vybudovať dynastiu. Napriek nevyhnutným stratám však verím, že tím bude bojovať čo to dá, aby zavŕšil majstrovský hetrik.

GO BOLTS GO!
09.04.2021 - 13:03:59
avatar
Reakcia na: milobo87, 09.04.2021 - 09:14:45
Presne preto som napísal, že to je fanúšikovský pohľad, nie hejt, keďže o svojom živote a kariére rozhodujú sami. Možno si to Marko prečítal a do rána dal 1+2 :LOL:
∧ skryť ∧
Možno že aj

Super, že mu to tam konečne padlo. A páči sa mi aj, ako sa o ňom potom vyjadril tréner.
08.04.2021 - 13:31:22
avatar
Reakcia na: milobo87, 08.04.2021 - 11:49:03
Myslím si, že slovenskí hokejisti často až priveľmi dlho zostávajú v zámorí a bojujú o NHL, ale súčasný trend je, že ak sa nepresadíš do nejakých 22-23 rokov, tvoje šance rapídne klesajú. Hráči ako Daňo, Jurčo či Marinčin by už podľa mňa mali zamieriť do Európy a ukázať, čo v nich naozaj je, tak ako to vidíme napríklad na Hrivíkovi, či Cehlárikovi. Podobne aj Studenič, ktorý hrá na farme tretiu sezónu a nevyzerá to na prielom, či Jaroš, ktorý tiež nedostáva moc šancí by mali podľa mňa skúsiť top európske ligy. Možno jedna vydarená sezóny v silnej európskej lige v mladšom veku môže viac pootvoriť dvierka do NHL ako hranie na farme skoro do 30. Vidno to aj na Hrivíkovi. Možno ak by prišiel do Európy o niečo skôr a spravil podobnú sezónu, dostal by lepšiu šancu v NHL. Ale nakoniec je to len osobné rozhodnutie hráča, ktoré je ovplyvnené či už vidinou najprestížnejšej ligy, alebo celkovým životným štýlom v USA. Môj pohľad je čisto fanúšikovský. Veď povedzme si, kto nám spravil túto sezónu viac radosti Hrivík či Cehlárik dominujúci v SHL, alebo Jurčo a Marinčin paberkujúci na hrane NHL/AHL?
∧ skryť ∧
Veľmi nechápam, ako sa nad týmto vedia fanúšikovia stále pozastavovať

Ako si napísal na konci, je to osobné rozhodnutie hráča, ktorý hrá v prvom rade za sebe, resp. svoj tím, nie pre našu radosť. Môže to byť práve životný štýl, ktorý im vyhovuje, štýl hokeja, na ktorý si už zvykli, ale i tá vidina, že z AHL sa najskôr dostanú do NHL, hoc by to malo byť len na pár zápasov v prípade nejakých zranení.

Priznám sa, že neviem, ako stojí AHL platovo v porovnaní s najlepšími európskymi ligami (ak samozrejme hráč neberie v AHL najnižší plat 70 tisíc), ale taký Jurčo má pre túto sezónu jednocestnú zmluvu, ktorá mu garantuje 700 tisíc, či už hrá v NHL, AHL, alebo je aktuálne v taxi squad. Nie som si istý, či by toto dostal niekde v Európe.

A v neposlednom rade, za bežných okolností (liga je pre túto sezónu výrazne oklieštená zápasmi, ale i hráčskym personálom) je AHL veľmi kvalitná súťaž. Opravte ma, ak sa mýlim, ale je to 5. najlepšia liga sveta po NHL, KHL, SHL a Liige.
17.03.2021 - 15:18:55
avatar
Krueger fired as coach of Sabres - FINALLY !

Skinner hádam teraz skáče meter dvadsať
Dahlinovi by tiež zmena mohla pomôcť...
... a vlastne asi každému

Voľní sú momentálne Gallant a Boudreau. Obaja ale isto budú čakať na Seattle a tí zase chcú čakať do konca sezóny. Po nej by sa nám snáď ale jeden z nich mohol ujsť (ideálne Gallant).
13.01.2021 - 23:08:52
avatar
Reakcia na: 29kubes10, 13.01.2021 - 22:38:26
Ahojte. Takže toto by mohlo fungovať : [url]https://github.com/NHLGames/NHLGames/releases/tag/v1.4.2[/url] Stačí stiahnuť, vytvoriť si priečinok prázdny na ploche, potom stiahnutý súbor otvoriť, otvorí Vám ho Winrare, alebo podobnom programe a už iba do priečinku, ktorý máte na ploche preniesť , ktoré sú v archíve. A potom spustiť :s04:
∧ skryť ∧
Hej, o tomto je presne reč
13.01.2021 - 21:54:35
avatar
jozi: vyskúšal som to a vyzerá to fakt dobre. Dokonca sa to dalo aj vyskúšať, keďže posledný zápas finále je tam stále dostupný Škoda len toho, že sa odtiaľ priamo nedajú sťahovať zápasy...

Ako to ešte inak funguje s aktualizáciami? Samo ti vyhodí, že je dostupná?
Momentálne tam mám verziu 1.4.2.
29.12.2020 - 18:00:29
avatar
Reakcia na: jozi P, 27.12.2020 - 18:07:10
http://nhl66.ir aj tu sa dá pozerať live aj záznamy z predošlej noci, keď bol Lazyman sem tam bloknutý, tak toto išlo vždy
∧ skryť ∧
Díky opäť

Inak, to či si poradil vyššie sa asi nedá nejako vopred vyskúšať, že? Lebo nerád by som, v prípade nejakých problémov, zmeškal night opener Tampy, kde budú aj vešať SC banner
25.12.2020 - 15:51:55
avatar
Reakcia na: Janci, 25.12.2020 - 13:40:02
cena za sezonu činí $99,99 plus daň , tak mi to prišlo na mail
∧ skryť ∧
Dík za info. Tuším aj tu sa snažia dohnať tú stratu Ak si dobre pamätám, tak ja som ten jeden rok (2016?) platil cca 80€ a to bolo niekedy na konci októbra za takmer komplet 82-zápasovú sezónu... Ale čo už, ak by nešlapalo to, čo poradil Jozi, tak asi zacálujem. Predsa len, na výber Nova Sportu sa určite spoliehať nebudem a hľadať všelijaké streamy kde-kade sa mi tiež nechce.
22.12.2020 - 22:29:18
avatar
Černák podpísaný! 3 x 2,95 mil. - parádny podpis, hlavne, keď po uplynutí kontraktu bude stále ešte RFA

Okrem toho podpísali aj Ruttu (2 x 1,3 mil.).

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 22 >

Krátke správy
Najnovšie články
Mešár: Niektoré situácie som mohol riešiť inak. Toto musím akceptovať, ak chcem hrať za CanadiensGajana predbehli traja brankári z jeho draftu. Na akej pozícii medzi top nádejami figuruje? Čo znamená ukončenie zmluvy Kuznecova pre Hurricanes a Capitals? Majú na to? Stamkos chce získať Stanleyho pohár s tímom, ktorý ho ešte nikdy nezískalPinto vysvetlil, prečo nechcel napadnúť brutálnu suspendáciu za stávkovanie Calgary naplánovalo na pondelok veľké oznámenie. Fanúšikov poteší Hurricanes sa vyhli arbitráži s mladým útočníkom. Polepší si Carolina končí zmluvu s ruskou hviezdouFehérváry svoj strop ešte nedosiahol: Vedenie s ním urobilo správne rozhodnutie Je toto znamenie, že sa Canadiens chcú ešte posilniť? Ako to urobia? Filip Mešár zareagoval na informácie z posledných dní. Aká je realita? Najlepšie draftované nádeje NHL aktuálne? Aj dvaja Slováci, jeden už prvej desiatke! Organizácie NHL, ktoré sa dočkali prvého Stanleyho poháru až po presťahovaníŠokovaný kapitán Rangers teraz pravdepodobne zostane. Prečo sa o rok situácia otočí? Hviezdny obranca Blues by mohol vynechať celú novú sezónu! Top 100 útočníkov, 50 obrancov, 25 brankárov NHL: Je medzi nimi aj jeden SlovákCanucks predĺžili zmluvu s brankárom, ktorý bol vlani top brankárom MS Islanders predĺžili kontrakt s útočníkom, ktorý má za sebou prelomový ročník Colorado si upísalo brankára, ktorého získalo výmenouJe v klube tisícbodových: Jeden z najproduktívnejších Američanov končí kariéruZobraziť viacArchív článkov
Aktuálne v diskusii
SlovakFitness.sk

Prečítajte si na SlovakFitness.sk

SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Facebook   Instagram   Twitter   RSS Webdesign and Internet media - Streftec
© 2005 - 2024 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   O nás & kontakt   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies