Komunita: Diskusia > Všetky príspevky užívateľa v diskusii
02.06.2026 - 09:11:22 |
Keďže Vegas netipol na víťaza SC nikto a Carolinu má len Skywalker1994, víťazom bude buď on alebo ja :1f600: :klobukdole: |
21.01.2026 - 12:43:55 |
Ja som sa prvýkrát objavil na SlovakNHL.sk niekedy počas sezóny 2006/07, potom som tu nejako pravidelne nechodil, skôr si len prečítať diskusie počas seniorských a mládežníckych šampionátov, až som si v 2013 konečne založil účet, zúčastnil sa aj jedného ročníka NHL 09 ligy, potom som tu už chodil častejšie. Ale na nejakej dennodennej báze som sem začal chodiť až cca v 2018. Navyše, som hokejový laik, nikdy som ho nehral a na korčuliach som stál naposledy pred 20 rokmi a ani mi to veľmi nešlo :1f600: takže sa nemôžem považovať za legendu |
27.10.2025 - 15:03:50 |
Reakcia na: mathew1, 27.10.2025 - 12:01:20 [url] https://www.hockeyslovakia.sk/sk/article/sedemnastka-pod-francuzske-alpy-s-cielom-vratit-sa-s-troma-vitazstvami [/url]
Nerozumiem z akého dôvodu nebol do reprezentácie U17 ostaršený Max Melicherík. Česi na najprestížnejší turnaj tejto kategórie WHC-17 nominovali ich top 2010ku obrancu Micháleka a my nevieme nášho najlepšieho útočníka svojej kategórie ostaršiť ani na nejaký druhotriedny turnaj. Potrebujeme aby naši top hráči svojich ročníkov rástli v medzinárodných zápasoch, no SZLH ich neustále o túto možnosť nepochopiteľne pripravuje. Jediné rýchle riešenie je výmena prezidenta SZĽH ∧ skryť ∧ - je vôbec nejaký reálny protikandidát v budúcoročných voľbach? |
26.05.2023 - 21:34:01 |
Reakcia na: Phanda, 26.05.2023 - 08:44:18 Ďalší,čo by ramseymu postavil sochu,svet sa zbláznil,nie Filc,Šupler či Ján Starší má mať sochu,ale za desiate miesto Ramsay a to iba za herný prejav na MS 2019,ktoré nam mimochodom aj trenerskym nezvládnutim domrvil Dajme si "test Ramsaym" u pána Šuplera:∧ skryť ∧ ZOH 1994 - na "treťotriednych" ZOH napriek výhre v skupine prišiel nezvládnutý štvrťfinálový zápas s dovtedy trápiacim sa Ruskom, ktoré márne nadväzovalo na slávne minulé časy a následne prišiel výprask od Česka v boji o 5. miesto. MS 1996 - premiéra medzi najlepšími na MS, nezvládnutý zápas s domácimi outsidermi a takmer boj o záchranu. MS 2007 - kvalitný tím na čele s Mariánom Hossom, ktorý mal za sebou 100bodovú sezónu, Gáborík, Demitra, Šatan, Chára, ktorý mal medailové ambície, avšak prišiel prepadák vo štvrťfinále, ktoré bolo absolútne nezvládnuté najmä v 2. tretine, lacné góly. MS 2008 - menej kvalitný tím, ako rok predtým, úspešný vstup do turnaja, následne však nezvládnutý zápas s Nemeckom v historických dresoch a keďže sa Nórsku podarilo zabodovať s Nemeckom aj Fínskom, tak sme sa museli zachraňovať so Slovinskom. 6. 6. 10. a 13. miesto, hmmm to asi na sochu nebude |
18.04.2023 - 21:11:14 |
Reakcia na: , 18.04.2023 - 17:03:23 Top vyber zatial pomyselne pre Hlinku o par rokov...
Tomik Chovan Misiak
Misak Svrcek Dubravik
Salon Chrenko Straka
Kalis Cunderlik Tomka
A.Nemec
Radivojevic Rusznyak
Kalman Dravecky
Lisy Capos
Grecmal Krsak
Henriquez, Saly, Pradel Ročník 2007 bude hrať HGC budúci rok (leto 2024).∧ skryť ∧ |
09.01.2023 - 23:24:45 |
Reakcia na: peto10, 09.01.2023 - 22:13:29 z hlavy, mozno tam niekto vekovo nespada, nechce sa mi to hladat
Hrehorcak - Roman - Fasko-Rudas
Okuliar - Cacho - Jendek
Sykora - Dvorsky - Jedlicka
Balaz - Myklukha - Krivosik
Ivan - Bucko
Gajdos - Bodak
Funtek - Mudrak
Hlavaj
Netusim
v zalohe Kollar, Nemec, Ciernik, Misiak, Kaslik Mali by to byť ročníky 1998 a mladšie (ak to je U25), takže to sedí u všetkých menovaných ∧ skryť ∧ |
14.08.2022 - 20:49:11 |
Pre tých, ktorým sa už v chate stratila správa od Vladimíra Draveckého juniora na otázku o jeho reprezentačnej budúcnosti: Ahoj, ďakujem veľmi pekne za záujem. Moji rodičia o tom vedia a asi to budu nejak riešiť. Otec ešte stále aktívne hraje hokej v Trinci a zatiaľ sa nikam neplánujeme sťahovať a samého ma ani nepustia keďže tu chodím do školy aj hrajem hokej. Snad keď to bude aktuálne raz, tak sa to vyrieši. Ja by som rad reprezentoval Slovensko aj keď to je ešte ďaleko. ďakujem |
24.05.2022 - 21:41:35 |
Reakcia na: johan1232, 24.05.2022 - 21:26:19 Takze vlastne ktoré MS sa berú aby sme nehrali kvalifikáciu na OH? Tieto a 2023? Myslel som si že postupom do štvrťfinále sa tomu vyhneme ale asi to nestaci a musíme postúpiť aj o rok… Ale veď Rusko minimálne za tento rok získa do rebríčka 0 bodov, takže na 99 % budeme v Top 8 aj po budúcoročných MS∧ skryť ∧ |
11.05.2022 - 12:41:25 |
Reakcia na: marek113, 11.05.2022 - 11:43:17 Nechce sa ti to trosku zhrnuť nejake dolezi alebo zaujimave info?, lebo ma to 2 hod xd Pusť si to min. na 1,5 rýchlosť, niektoré počúvam aj na 1,75∧ skryť ∧ |
04.04.2022 - 15:59:05 |
Reakcia na: , 04.04.2022 - 15:48:51 Tým asistentom myslím večného asistenta ramsayho,človeka,ktorý mal dovtedy dva sezóny tuším hlavnú zodpovednosť a potom prečo sú kuvicie hlasy,že ramsay je iba babka,nič viac Už sa opakuješ ako zaseknutý gramofón alebo Ľuboš Dlaha. Teda Dlaha tie svoje hlúposti aspoň zoradí podľa čísel a má to gramaticky správne, na rozdiel od teba.∧ skryť ∧ |
03.04.2022 - 10:59:45 |
Reakcia na: , 03.04.2022 - 10:38:28 V roku 2011 keď naša 18-tka vypadla,tak tam bol tréner podobný Čechovi,Fruhauf,ktorý v zápase proti CZE za remízového stavu odvolal brankára,dostali sme do prázdnej a český tréneri sa čudovali,prečo Frühauf odvolal brankára,veď ešte jeden zápas sa mal hrať,vtedy hrali štyri tímy každý s každým a tou prehrou do prázdnej brány sme definitívne vypadli,odvtedy som o Fruhaufovi našťastie nepočul,bohužiaľ Čacho je tu stále. Absolútne ničím neodôvodnené tvrdenie, že tréner podobný Čachovi + názov témy je "kam kráčaš slovenský hokej" a ty sa tu hrabeš v hlbokej minulosti, to chce veľkú dávku inteligencie. A to odvolanie vzhľadom na situáciu v tabuľke malo logiku, keďže ostával už len 1 zápas s Nórskom∧ skryť ∧ |
01.04.2022 - 00:28:40 |
Reakcia na: penguin89, 31.03.2022 - 23:53:24 Žigo, ty už asi 10-krát dookola tu omieľaš 3 roky starý zápas s Nemcami ako dôvod toho, že Šatan by mal skončiť :s03: ty si fakt riadny komediant... A to v čase MS 2019 ani mesiac predtým U18 ani nebol prezident zväzu ∧ skryť ∧ |
31.03.2022 - 11:39:37 |
Reakcia na: , 31.03.2022 - 10:34:24 Nikdy som nepísal na oponenta skrz,že má iný názor. Šatan má podporu verejnosti a médií,lebo je vnímaný skrz svojej hokejovej kariéry a protikandidát nemá šancu,povedal pred tromi rokmi Pálffy,bohužiaľ má pravdu,že bývalých hokejistov vnímame ako polobohov,lebo výborný hráč sa rovná výborný manažér resp funkcionár,vo nie je pravda viď Lintner,ktorý bol paródia na riaditeľa PRO hokej. Vnímam protikandidáta Jurinyho pozitívne,nakoľko iba v diktatúre nie je protikandidát,ja som za zmenu,som proti kamarátskemu rozdávaniu flekov,tak,ako sa zKohutom išlo do rizika,tak sa pôjde aj z Jurinym,u mňa je Miro Kováčik pánom na svojom mieste a ak ho doporučuje,tak mu verím Keď už si chcel dať príklad na "lebo výborný hráč sa rovná výborný manažér resp funkcionár", akosi si pozabudol na Cígera a Švehlu, ktorých si mal napísať pred Lintnerom ... Aké prekvapivé ∧ skryť ∧ ![]() |
21.03.2022 - 11:17:15 |
Reakcia na: iljic, 21.03.2022 - 10:56:33 ak som dobre počítal tak 6 :sr: ešte by som si fanúšikovsky želal Jedličku a môže byť, Nemec u mňa vyššie a Sláfgólsky najvyššie :s04: Bol tam ešte Alex Géci, akurát má napísané Slovenia ∧ skryť ∧ |
19.05.2019 - 00:11:22 |
Reakcia na: Zámčan, 19.05.2019 - 00:04:30 Mal som pripravený dlhý príspevok, ale blbne mi internet a celé sa mi to vymazalo, takže v skratke:
Vlani proti Bielorusko sme dali 7 gólov. Objektívna kritika je dôležitá, ale mňa skôr zaujímalo, že kedy naposledy sme zvíťazili bez inkasovaného gólu? (MS 2012 1:0 so Švajčiarskom a predtým už vôbec neviem, že kedy) Nepodarilo sa proti Taliankom (2014), proti Maďarom (2016) ani proti Britom. Veľa gólov strieľame, ale veľa aj inkasujeme, najmä na konci zápasov.
Maličký fakt. Všimli ste si, že Čiliak bol aj vlani v bráne, keď sme dostali vyrovnávajúci gól od Čechov 9 sekúnd pred koncom, tento rok od Kanady sekundu pred koncom a aj od Nemcov v priebehu posledných 2 minút? Nechcem naňho valiť špinu alebo čo, ale on asi pri konci zápasov stráca koncentráciu a dostáva takéto dosť naoko ľahké góly. Najmä ten od Nečasa bol taký o ničom. Predtým naposledy v 2007 proti Nórsku v základnej skupine (3:0), 2006 proti Ukrajine (8:0) a Kazachstanu (6:0).∧ skryť ∧ V 2004 sme dokonca v 5 zápasoch! neinkasovali gól - Ukrajina (2:0), Rusko (2:0), Dánsko (8:0), Švédsko (0:0) a USA (0:0, prehra po nájazdoch). |
18.05.2019 - 23:23:40 |
Pred rokom proti Bielorusku 7:4. Ale 6-gólovým rozdielom sme vyhrali naposledy na MS 2006 proti Ukrajine 8:0, príp. ešte vo Vancouveri 2010 s Lotyšskom 6:0 |
18.05.2019 - 13:06:46 |
Tento formát sa hlavne spravil kvôli tomu, aby diváci už dopredu vedeli, ktoré zápasy sa budú kedy hrať a to malo napomôcť vyššej návštevnosti. Kedysi ak sa "pavúk" a rozpis nadstavbovej časti robil až po základných skupinách, bolo to podstatne zložitejšie. |
20.04.2019 - 11:42:48 |
Zdravím, znova mi napadlo historické okienko , ktoré by som rád porovnal so súčasnosťou. V našej "zlatej generácii" hrali prím hráči, ktorí pôsobili v NHL, ale popri nich sa do zostavy dostali aj hráči z Európy, tí však po väčšine hrali druhé husle a výsledková ťarcha nebola na nich. Vytvoril som zoznam zopár hráčov a mám na Vás otázku, ktorí z nich by sa nám v dnešnej dobe zišli a ako kvalitní boli v porovnaní s tohtoročnými hráčmi, ktorí bojujú o nomináciu na MS. Tvorili by dnes jadro reprezentácie? Zoznam som tvoril z obrancov a útočníkov:Obrancovia: Jaroslav Obšut, Ivan Majeský, Radoslav Hecl, Peter Podhradský, Peter Smrek, Stanislav Jasečko, Ivan Droppa Útočníci: Rastislav Pavlikovský, Ivan Čiernik, Radovan Somík, Jiří Bicek, Martin Cibák, Peter Pucher, Marek Uram, Juraj Kolník, Ronald Petrovický, Ľubomír Vaic, Andrej Podkonický, Andrej Nedorost, Róbert Petrovický, Peter Bartoš, Richard Kapuš, Ján Pardavý Ak Vám napadne niekto ďalší, napíšte sem meno |
16.04.2019 - 21:52:21 |
Kde budú budúcu sezónu hrať Adam Ružička a Miloš Roman? Budú môcť hrávať v AHL, teda min. Adam? A čo napr. Patrik Hrehorčák, pôjde po vzore iných nedraftovaných mladíkov a vráti sa do Európy, ako Samuel Buček alebo Adam Liška? |
30.03.2019 - 23:29:34 |
Kto z našej zlatej generácie patril medzi najrýchlejších korčuliarov? Zaostávali sme v korčuľovaní za špičkou už aj vtedy? |

- je vôbec nejaký reálny protikandidát v budúcoročných voľbach?
, ktoré by som rád porovnal so súčasnosťou. V našej "zlatej generácii" hrali prím hráči, ktorí pôsobili v NHL, ale popri nich sa do zostavy dostali aj hráči z Európy, tí však po väčšine hrali druhé husle a výsledková ťarcha nebola na nich. Vytvoril som zoznam zopár hráčov a mám na Vás otázku, ktorí z nich by sa nám v dnešnej dobe zišli a ako kvalitní boli v porovnaní s tohtoročnými hráčmi, ktorí bojujú o nomináciu na MS. Tvorili by dnes jadro reprezentácie? Zoznam som tvoril z obrancov a útočníkov: