Komunita: Diskusia > Všetky príspevky užívateľa v diskusii
22.02.2026 - 14:14:32 |
Tých R obrancov máš pravdu, ale žiaľ, nemám vedomostí moc o našich mladých obrancoch, takže som len vymenoval tých, ktorí ma napadli. Knazko sa tam hodi. Pospíšil - má zmluvu ešte na ďalšie 3 sezóny v Calgary. Predpokladám, že bude mať špičkovú starostlivosť. Myslím, že v repre ho majstrovstvách neuvidíme. Možno WC 2028. A suhlasim s tebou - je potencial mat snad este zaujimavejsie muzstvo o 4 roky. |
22.02.2026 - 00:22:42 |
Toto cvicenie je vzdy fun, kedze sa nikdy netrafime ani z 30%. Takze moj nastrel Gajan, Hlavaj, Pradel Fehervary, Nemec S., Cernak,Kmec Strbak, Radivojevic, Goljer,Kralovic Pekarcik, Dvorsky, Slafkovsky Regenda, Demek, Honzek Chromiak, Pospisil,Okuliar Mesar,Misiak, Nemec A. Sykora,Studenic |
20.01.2026 - 11:31:48 |
mato kreator by tu urcite mal byt |
13.12.2025 - 17:41:44 |
Tak zamňa Hlavaj, Škorvánek, Rybár Fehervary, Nemec Černák,Gernát Čerešňák,Ďaloga Ivan - Tatar, Pospíšil,Slafkovský Dvorský,Ružička,Hudáček Regenda, Hrivík, Cehlárik Okuliar, Sukeľ ,Takáč Chromiak, Sýkora PP1: Nemec,Tatar Dvorský, Pospíšil,Slafkovský PP2: Gernát,Hudáček, Cehlárik(Chromiak), Regenda, Ružička PK1 Fehy,Černák Hrivík, Slafkovský PK2: Nemec,Čerešňak Takáč(Sýkora), Sukeľ Ďaloga vyzeral zaujimavo, je vyborny korculiar co sa moze hodit proti NHL hracom. Marincin zamna je celkom neznama vzhladom na to ako dhlo nebol v repre. Koch na MS ok ale tu to moc nevidim. Knazko po zraneni mi nepride rozumna volba. Chromiak vyzeral velmi soft na kazdom medzinarodnom turnaji ale je to pravak a ma fazonu v klube. Sykora utility player do 4 lajny a PK. Sukelova formacia vyzera spolu dobre a myslim,ze by bola chyba nevziat ich. Ak bude ta nominacia vyzerat inak budem velmi prekvapeny. |
10.11.2025 - 02:03:53 |
Lantosi aj Cehlarik sa dost pravdepodobne tymto turnajom o nominaciu pripravili. Hrivik ma asi vacsiu sancu kedze je center. Lockk dopredu su momentalne Slaf, Dvorsky, Tatar Honzek, X , Pospisil. Druhy center bude imho Ruzicka. |
26.10.2025 - 12:01:43 |
Momentalne to imho vyzera takto nejak Skorvanek, Hlavaj, - Cernak ,Fehervary Nemec, Marincin, - , - Slafkovsky, Pospisil,Tatar, Honzek,-,- -,-,- -,-,- Myslim ze tie 2-3 miesta v obrane a 10 v utoku su total otvorene. |
27.05.2025 - 21:57:12 |
Reakcia na: Terminatoir, 23.05.2025 - 21:12:20 Aktualne to vidim asi takto (Boh nas ochranuj pred zranenim Hlavaja)
Hlavaj, Skorvanek, Huska
Nemec-Fehervary
Cernak-Marincin
Ceresnak-Koch
Ivan-Knazko
Slafkovsky-Pospisil-Studenic
Tatar-Dvorsky-Hudacek
Cehlarik-Hrivik-Honzek
Sykora-Sukel-Regenda
Kelemen, Cederle
Takto nejak by som si to vedel predstavit, ze by to mohlo fungovat. Dvorsky medzi 2 najskusenejsimi hracmi v repre, Studenic ako rychle kridlo so slusnym zakoncenim ku rovnako rychlemu Pospisilovi a tvorcovi hry Slafkovskemu.
Ziaden Okuliar, Chromiak, ci nebodaj Lantosi neprichadzaju do uvahy. Velmi soft hraci, a nemaju az neviem aku produktivitu na to, aby boli lidrami. Demeka by som bral namiesto Kelemena, u neho ale uvazi to, ze v repre este nehral, podobne ako u Kmeca.
Mesar len v pripade, ze by hviezdil v AHL (a pripadne mal uz aj par zapasov za MTL). Inac nie.
Z KHL chvalabohu (snad) nepride nikto. Ziadne hviezdy tam nemame, a nikto nepotrebuje na vrchol 4rocneho cyklu experimenty s (pod)priemernymi hracmi z Ruska. Vidime, ako hrali chlapci z KHL za nas, vidime, ako KHL muzstvo za Kazachstan dopadlo. Uroven ligy je slaba, o nic lepsia ako ceska ci svedska liga.
Jedno je ale iste. Po tejto olympiade bude nasledovat dalsia vyrazna obmena hracov. Tatar, Marincin, Ceresnak, Hudacek, Hrivik, pre nich vsetkych to bude mozno aj posledny vrcholovy turnaj v kariere, a rozlucka s repre. A po nich je obrovska generacna diera az po rocnik 04 (s vynimkou 99). Cize nasleduju pomerne krute roky, kedy bude mat realizacny tim za ulohu zapracovat co najviac hracov z rocnikov 04 a 07. Aby sme na domacich MS neurobili zase hanbu. Zhodou okolnosi to aj vyslo tak, ze hned po domacich MS nasleduje olympiada. Dvorsky nema nohy. Dat ho k Tatarovi a Hudackovi proti NHL hracom by bolo ako dat mu 2 velke olovene gule na nohy. K nemu rychleho Pospisila a napriklad Regendu.∧ skryť ∧ |
09.05.2025 - 22:05:01 |
Tá dnesna bieda ma prinutila premýšlať nad Milanom, zo vsetkych aktivnych SK hokejistov : Hlavaj,Skorvanek, [whoever ma najlepsiu sezonu] Černák,Nemec Fehervary,Ivan Koch,[X] [X],[X] Marincina,Gernata ani Ceresnaka by som nebral. Knazko mi pride soft. Niekto ako Mudrák k paru do Kochovi? Zalezi, ako sa ukaze Kmec v AHL Slafkovský,Dvorský,Studenič Regenda,Pospíšil,Pospíšil Tatar,Ružička,Honzek [??] Sýkora,Hrivík,Okuliar Demek,Kelemen Necakam,ze Ruzicka bude omilosteny. Takze namiesto neho asi Sukel. U Honzeka bude zalezat ake bude mat MS a vstup do sezony. Neverim,ze Mesar sa za 4 mesiace dostane z tribuny v AHL na OH. Tiez moc neverim, ze by dostal Demek debut priamo na OH ale mozno bude mat vtedy aspon zapas v NHL? Cehlarik,Lantosi,Kristof a spol si myslim, ze su uplne finished na tomto leveli Cederle moze byt skokan. |
24.05.2023 - 12:03:12 |
a nemat tam Tamasiho pri OH aspon vies nejak predikovat kto by mohol/nemusel hrat v NHL a byt na vrchole formy. Pri MS triafat zostavy rok dopredu je ako vestenie z karat |
16.04.2023 - 16:45:54 |
Aj Marincin ak prijme pozvanku, vraj ma vela mensich zraneni. |
28.03.2023 - 16:34:14 |
Reakcia na: Jake, 28.03.2023 - 13:20:00 Dajte tip na final nomináciu=) povedzme ak by vypadli nižšie nasadené tímy z NHL PO. Ako by ste to radi videli? Tomek, Hlavaj, Latkoczy∧ skryť ∧ Fehervary, Ceresnak Nemec, Marincin, Gernat, Rosandic Cehlarik,Hrivik, Dano Regenda, Ruzicka, Chromiak Okuliar, Hudacek, Panik Kelemn, Lantosi Jedlicka |
12.01.2023 - 15:55:58 |
Reakcia na: Zidan., 12.01.2023 - 12:11:16 Daňo v druhej formácií. Odpadávam ľudia :s11: :s30b: :i: Neviem co sa ti na tom zda divne? Tuto sezonu hra vynikajuco, s Liborom v dvojicke im to ide skvelo. Bol som jeho velky kritik ale kredit where it's due. Ci ideme stavat team podla mien a nie podla vykonnosti? ∧ skryť ∧ |
12.01.2023 - 10:06:29 |
Tomek, Konrad, Halak (labutia piesen?) Marincin,Nemec Gernat, Ceresnak Rosandic,Knazko Cehlarik,Hrivik,Slafkovsky Dano,Hudacek,Panik Kelemen, Dvorsky,Regenda Pospisil M., Roman, Studenic Lantosi,Takac |
07.08.2022 - 20:27:29 |
Reakcia na: Zidan, 07.08.2022 - 19:46:29 Moj very early odhad:
1. Dvorsky top 10
2. Ciernik 2. kolo
3. Molnar 3/4. kolo
4. Honzek 5. kolo
5. Misiak 6. kolo
6. Eperjesi 6. kolo
7. Urban 7. kolo Viac menej suhlasim, ale neverim ze by si kluby vybrali Eperjesiho a Strbaka nie∧ skryť ∧ |
15.06.2022 - 13:45:29 |
Reakcia na: peto10, 14.06.2022 - 18:09:58 Momentalne jedinym prvokolovym hracom je Dvorsky.
Ciernik druhe kolo, ale potencial na prve tam je.
Molnara si zatial najvyssie viem predstavit v tretom kole. Ma pred sebou vela roboty, ale talent tam urcite je.
Ciernik IMO to prve kolo da. Walsh ho preda∧ skryť ∧ |
15.06.2022 - 13:45:28 |
Reakcia na: peto10, 14.06.2022 - 18:09:58 Momentalne jedinym prvokolovym hracom je Dvorsky.
Ciernik druhe kolo, ale potencial na prve tam je.
Molnara si zatial najvyssie viem predstavit v tretom kole. Ma pred sebou vela roboty, ale talent tam urcite je.
Ciernik IMO to prve kolo da. Walsh ho preda∧ skryť ∧ |
14.06.2022 - 11:44:05 |
Si myslite, ze Chrenko, ktory bol na tyzdennej baze v kontakte s XY scoutami z NHL pocas poslednych sezon si len tak trepne do vetra, ze Molnar je adept na 1. Kolo? IMO Molnar je prinajlepsom prvokolovy, prinajhorsom 3-4kolovy hrac a presne taku info mohol dostat od scoutov. Pushnite ho dalej a chlapec ma strop uplne inde. |
06.03.2022 - 00:32:36 |
IMO zahrajú si : Martin Pospíšil Slafkovský Nemec Rybár malá šanca : Chromiak Kňažko Cehlárik dvojcestný kontrakt : Regenda Čerešnák,Marin alebo Gernát sa na farmu lámať nepôjdu v ich vekoch a jednocestný kontrakt im nik nedá. |
18.02.2022 - 21:29:04 |
Vygrcam si tu aj ja moj nastrel, nech sa o 4 roky mam na com pobavit Huska,Rybár,Tomek Feherváry,Nemec Kňažko,Černák Gernát,Jaroš Rosandič Slafkovský-Ružička-Chromiak Studenič-Dvorský-Cehlárik Čajkovič-M.Pospíšil-Tatar Regenda-Roman-Liška Okuliar,Mešár |
10.02.2022 - 12:12:53 |
No, hraci typu Jurco,Dano,Marincin,Gernat ci Cajkovsky su pre mna vo svojej podstate stelesnenim neuspesnej, sedej,podpriemernej ery slovenskeho hokeja. Zial, tieto olympijske hry to zrejme len potvrdia. Tesim sa teda, ze aspon chalani z mladsich rocnikov naberu skusenosti, a ukazu nam zablesky toho, co mozno cakat o 4 roky. |

pri OH aspon vies nejak predikovat kto by mohol/nemusel hrat v NHL a byt na vrchole formy. Pri MS triafat zostavy rok dopredu je ako vestenie z karat
