Prejavte svoj názor: Zapojte sa do našej letnej ankety o NHL. Viac »
Zavrieť SlovakNHL.sk
 
CAR
4
Highlighty 
PP
CAR
4
Highlighty 
P2
VGK
5
Highlighty 
 
VGK
3
Highlighty 
 
CAR
4
Highlighty 
 
VGK
0
Highlighty 
Stanley Cup: Finále
  Carolina 4
  Vegas 2
+
MotoGP v Brne

Komunita: Diskusia > Všetky príspevky užívateľa v diskusii

11.09.2025 - 15:38:18
avatar
Reakcia na: mathew1, 08.09.2025 - 13:34:20
Keď sme pri tom HMS projekte, je nejaký legitímny nástupca tohto projektu,ktorý by sa mu rovnal? Registrujem nejaké projekty ako PSL a pod. Ale neviem posúdiť kvalitu turnajov na ktorých sa zúčastňujú oproti HMS alebo iným, napr. Top českým projektom súčasnosti. Edit Som to trochu skomolil, PSL sú turnaje nie projekt, hrajú tam naše výbery plus české a maďarské. Ale neviem ako to je v porovnaní s HMS, netuším či HMS hrával proti maďarským tímom, ktoré pri všetkej úcte nie sú špička v Európe. A správna poznámka,že najlepší potrebujú hrať s najlepšími, čo u nás asi nie je celkom realita,keďže tých našich  výberov je veľa a potom je kvalita rozptýlená. Ale to sú len moje postrehy, ktoré nemusia byť správne. Možno by to mohol ozrejmiť niekto kto sa v tom viac vyzná ako ja.
∧ skryť ∧
https://www.facebook.com/hms/?locale=sk_SK

HMS už pravdepodobne nie je aktívna organizácia,pozrel som si FB,zakladatelia to robili naozaj systémovo a mali aj štastie na generácie ročníkov 2004,2005.
V súčasnosti existuje mnoho selektov,okolo svojich detí si ich robí aj mnoho bývalých hokejistov,takže nejaké porovnanie je úplne zbytočné.Pred HMS bol ešte projekt Svište,ale pokiaľ ide o úspechy na turnajoch alebo individuálne presadenie sa hráčov,ktorí v selektoch pôsobili,HMS je asi najúspešnejší.
30.06.2025 - 00:01:58
avatar
Reakcia na: mathew1, 29.06.2025 - 17:39:59
Z toho môjho príspevku si sa zameral na draft? Na tú najirelevantnejšiu vec z neho? :LOL: Menuješ tu hráčov ako Funtek,Capoš, že kde by boli keby. To už je história. Menuj hráčov z aktuálnej kategórie U16 a U15, ktorým sa nevenuje pozornosť a sú v pozícii v  akej boli vtedy Funtek napríklad.
∧ skryť ∧
Vojdem aj ja do tejto debaty, v kategoriach U15 a U16 sa este nestihli vsetci hraci selektovat, ale v nasledujucom obdobi budes jasne vidiet pristup zvazu a nominacie do reprezentcie k tym co hraju alebo budu hrat v zahranici ,oproti tym co ostanu doma. A najvypuklejsie to vyzreje o dva roky ked im budu sypat zrno na zem pri ceste do projektu…
30.05.2025 - 12:55:15
avatar
https://sport.aktuality.sk/hokej/clanok/stanovisko-szlh-na-ministra-sportu-rudolfa-huliaka-2025053009211226194

Ja sa teda v žiadnoim prípade Šatana a spol. nezastávam, ale aby nejaký smrad, primitív a sedliak Rudo z Očovej takto ovplyvňoval športové dianie, to je už vrchol.

Tá reakcia zväzu ale mohla byť tiež argumentačne lepšia,s úsmevom som čítal najmä pasáž o úspechoch 18tky. Nie je dobré že klameme /zväz/ sami seba /zväz/ Ak si pozrieme posledné 3 MS18, kde sme skončili vždy štvrtí, tak prikladám výsledky našich so súpermi z TOP6 hokejových krajín /Rusko nehralo/.

2023 : skupina 3:2 nad CZE po nájazdoch, ¼ finále 3:2 nad Fínskom
2024 : ¼ finále 3:2 nad CZE
2025 : skupina 1:0 nad FIN po nájazdoch

Čiže tie tri 4té miesta sú dielom náhody a zhody okolností.
24.04.2025 - 15:34:14
avatar
Reakcia na: Kámen, 24.04.2025 - 10:53:31
To potom ani dendis nepozerá hokej ked ho uz niekoľký krat dal do prvého útoku a kvôli slabým výkonom potom stiahol. To asi nemôže byt náhoda,co myslíš?
∧ skryť ∧
Vcera som slaby vykon od Misiaka nevidel. Mozno tam bolo nieco ine. Ale zhodneme sa ze ovela viac sme cakali od inych "prospektov" vsak? napr.. Chovan,Tomik,Radivojevic?
24.04.2025 - 09:55:31
avatar
Reakcia na: Kámen, 24.04.2025 - 07:20:30
Niektorí ľudia sa radujú lebo Fínsko no pritom Fínsko ma najslabší výber za 20 rokov. To hovoria Fíni nie ja. Tento zápas akurát ukázal ze hviezdičky zhasínajú. Konkrétne Chovan a Radivojevic. Jeden nemá korčuľovanie na prvého centra a druhy uz nemá na prvého obrancu vobec nic. Ďalej u Misiaka hadam všetci pochopili co je za hráča. Ďalší turnaj kde začína v prvom útoku a ďalší turnaj kde tam nevydržal ani jeden zapas,lenivý hokejista. Jeho brat vyzera v ohl tak isto btw,hrajú len s pukom na hokejke. Potešil samozrejme Prádel. To on vyhral zapas. Ďalej sa mi páčil Lisy,Tomka a murin. A to je tak všetko.
∧ skryť ∧
Hviezdicky zhasinaju,to mas pravdu,Chovan a Luka vcera absolutne nic,+ Svrcek hral len sam na seba. Asi si hokej nepozeral,Misiak vcera vyborny forceking,smerom dopredu ale viazla kombinacia celeho utoku,nerozumiem preco ho menil za Tomika,ktory je strateny,asi nie je zdravotne celkom ok. Vynikajuci brankar Pradel,myslim ze ho draft neminie. Na dnes by som dal Svrcek - Chovan - Straka, Nemec - Chrenko - Misiak.
23.04.2025 - 10:21:24
avatar
Reakcia na: Czechprospects, 23.04.2025 - 09:36:43
zajtra to bude nádhera keď si porovnám tie zostavy českú potom ďaleko ďaleko nič a potom slovenskú :D to bude fraška to sa nedá porovnávať tie mená ...
∧ skryť ∧
Už asi 20 rokov sú zostavy CZE a SVK neporovnateľné,nie je na tom nič divné,treba to brať ako fakt.
23.04.2025 - 10:19:07
avatar
Reakcia na: Czechprospects, 22.04.2025 - 18:02:07
Povolali niekoho za neho ? Keďže ešte nezačal turnaj a môžu nominovať až 22 hráčov plus troch brankárov tak teoreticky mohli za neho ešte jedného zavolať či nie ?
∧ skryť ∧
Ak by mal Tomík dlhodobé zranenie neumožňujúce mu nastúpiť na MS,vyriešia to. Zatiaľ tomu tak nie je.
07.04.2025 - 09:22:26
avatar
Reakcia na: Kámen, 07.04.2025 - 00:57:54
Podíval som sa cez víkend na históriu príspevkov nicku Melovský na sieti X (mohol som sa ísť radšej pozrieť na bratislavský maratón :s30b
Sú len 2 možnosti,skaut alebo rodič. Naoko sa snaží byť neutrálny,ale príliš často venuje pozornosť a vyzdvihuje mladého Chovana,ostatné nechám na zváženie.
04.04.2025 - 13:43:21
avatar
Reakcia na: SundaySK, 02.04.2025 - 12:54:47
Melo na X:"Crta sa dalsia mozna absencia na MSU18. Ked sa to potvrdi bude dost citelna." Kto to bude?
∧ skryť ∧
Aký Melo,nevieš hodiť link?
03.03.2025 - 15:06:29
avatar
Reakcia na: Czechprospects, 03.03.2025 - 12:19:54
kelemen a koch s tými ich formami momentálne určite patria k tomu najlepšiemu čo máme :D:D:D veď od Kocha hrá momentálne väčšie minúty a kvalitnejšiu hru aj Mudrák a o Kelemenovi ani nevravím čo strieda 4.tú formáciu hocikedy a má ice time horší ako faško-rudáš to si kde prišiel na tieto mená? na základe minuloročných MS ? súhlasím vtedy hrali dobre ale písať o tom momentálnom najlepšom že je Koch a Kelemen je strašne úsmevné, však len v českej lige ich prešťievajú túto sezónu úplne iné mená a nie nie je to len o bodoch keby zas nejaký múdry tajtrlík sa mi tu snažil oponovať ...
∧ skryť ∧
Kocha a Kelemena porovnavam napr. s Jarosom a Liskom. Treba citat s porozumenim.
To ako si podal svoj subjektoivny nazor svedci o tom,ze si sedliak a okrem toho nemas ponatia o com pises.
03.03.2025 - 12:09:15
avatar
Reakcia na: K33, 28.02.2025 - 14:24:35
Hlavaj, Hùska, Skorvanek Černák,Fehervary, Gernat,Nemec, Čerešňak,Cajkovsky Kňažko,Jaroš Cehlarik,M.Pospisil, Slafkovsky Regenda,Ruzicka, Dvorský Tatar,Hrivik,Studenic Okuliar,K.Pospisil, Líška , Lantoši,Demek To je asi to najlepšie čo momentálne máme ...
∧ skryť ∧
Co sa tyka momentalne najlepsieho..... Koch,Kelemen,L.Hudacek in. Cehlarik,Jaros,Liska out.
03.03.2025 - 11:57:26
avatar
Reakcia na: dexterko, 02.03.2025 - 22:49:01
Hlavička témy jak z výtvarného krúžku prvého stupňa ZŠ. Už keď zakladáš tému, tak si daj aspoň trošičku záležať na tom. Vďaka. Mier s tebou.
∧ skryť ∧
Zbytocny komentar,ak nieco chyba,tak mozno jedine rok trade deadline(2025). Mas nieco aj k meritu veci?
20.02.2025 - 13:06:08
avatar
Reakcia na: marek113, 19.02.2025 - 23:49:58
Zostava na ms18 za mňa takto B: Pradel, Henriquez,Hrenak O: 1. Zubek Radivojevic 2. Lisy Čapoš 3. Kalman Goljer Rusznyak U: 1. Misiak Chovan Svrček 2. Nemec Chrenko Kazda 3. Straka Čunderlik Tomik 4. Murin Kalis Tomka Dubravik
∧ skryť ∧
Verím,že Luka Radivojevič dá prednosť MS U18 pred individuálnou prípravou na sezónu 2025/2026.
28.01.2025 - 16:12:49
avatar
Reakcia na: slovak, 28.01.2025 - 10:47:19
Hraci do 25 rokov, ktori by mali byt nominovani do pripravy, ak budu volni: Slafkovsky, S. Nemec, Mesar, Honzek, Sykora, Okuliar, Dvorsky, Demek, Hlavaj, Latkoczy, L. Nemec, Stacha, Gajdos, Mudrak, Ciernik. U mna otazni: Chromiak, Jedlicka, Knazko, Vitalos, Pekarcik, Cajkovic, Kmec, Strbak (s rozumnym casom na lade).
∧ skryť ∧
Som tiez podobneho nazoru, urcite nech ich zavolaju. Len Nemec so Slafkovskym priamo na MS, ak budu zdravi a volni, nemusia do pripravy.
22.01.2025 - 11:55:26
avatar
Reakcia na: , 21.01.2025 - 22:31:37
Hmm tak v bottom6 by som skôr očakával vyzreté hlavy.
∧ skryť ∧
Ak Sukeľ bude v 3.línii a Tamáši v 4.,potom Pospíšil v 1 a Dvorský v 2.? S tým by som sa dokázal zmieriť.
Ale strojcom vstupu mladých hráčov ako Slafkovský a Nemec do repre bol Oto Hačšák, nie Šatan ani Ramsay,a ten tam už nie je.
21.01.2025 - 15:40:52
avatar
Reakcia na: Rusty7550, 21.01.2025 - 12:23:57
A čo je zle na Sukelovi? Kapitan Litvinova, prvý center, hra presilovky, oslabenia, takmer v TOP 10 bodovania a v repre vždy spolahlivy. Kolko slovenských centrov ma lepsiu vykonnost ako on?
∧ skryť ∧
Kde píšem že je na Sukeľovi niečo zlé? Pokiaľ si tomu neporozumel...do 3-4 lajny treba už konečne hráčov v mladšom veku.
21.01.2025 - 11:54:32
avatar
Reakcia na: Terminatoir, 19.01.2025 - 16:46:57
Toto je inac pruser jak hovado. Ved my 12 mesiacov pred olympiadou nemame 1.centra! Ja neviem, ci na zvaze fetuju, alebo co tam robia, ale nemozeme sa donekonecna spoliehat na starnuceho, vecne zraneneho Hrivika, ze bude nas 1.center. Ci preboha na Sukela, Tamasiho ci Cingela. A staci, ze sa zrani Pospisil, a mozeme prist na OH si odkorculovat tie 4 zapasy. Nie raz sme uz boli na OH bez schopneho centra, raz na centri boli dedovia Handzus, Olvecky ci Surovy, druhykrat sa o nejakych centroch ani hovorit nedalo, to bolo z nudze cnost. Ako to v obidvoch pripadoch dopadlo, pripominat snad nemusim. To, ze Dvorsky s Mesarom nie su zapracovani v reprezentacii, je do neba volajuci hriech. Jeden je nas najnadejnejsi center od cias Demitru, druhy ma hokejove IQ skoro na urovni Rewaya, a tiez vie hrat centra. A to nie ze minulu sezonu obaja vyskocili, a nestihli sme ich povolat, o obidvoch uz minimalne 3 sezony vieme, ze su to buduci tahuni reprezentacie. Ale hlavne, ze sme sa pozerali cele MS na Cingela v 2.formacii, ktory nemat Hudacka v zivotnej forme a Tatara na kridlach, tak je uplne v lese. Rovnako sme sa museli pozerat na zraneneho Hrivika, ktory bol vsade o krok pozadu.
∧ skryť ∧
Ja úprimne dúfam,že na MS už žiadne Kudrny,Tamáše ani Sukeľe neuvidíme. Najvyšší čas dať priestor mladým hráčom vo väčšom rozsahu.
07.01.2025 - 15:39:31
avatar
Úsmevné čítať tu komentáre na adresu Montrealu spred cca mesiaca a ich výkony v súčasnosti.
29.12.2024 - 19:25:01
avatar
Dnes pri prehre 0:7 s Čechmi to bola hokejová hanba. Slováci hrali dezolátne.
27.12.2024 - 23:14:40
avatar
Reakcia na: mathew1, 27.12.2024 - 22:36:02
[url] https://www.hockeyslovakia.sk/sk/article/sr-18-druha-vyhra-slovakov-poradili-si-s-domacimi-svajciarmi [/url] Vie niekto prečo dnes nehral A.Mišiak?
∧ skryť ∧
Tiež ma to prekvapilo. Z normálnych okolností by hral,možno nejaké zranenie,inak si to neviem vysvetliť.

1 2 3 4 5 6