Zavrieť SlovakNHL.sk
 
CAR
4
Highlighty 
PP
CAR
4
Highlighty 
P2
VGK
5
Highlighty 
 
VGK
3
Highlighty 
 
CAR
4
Highlighty 
Stanley Cup: Finále
  Carolina 3
  Vegas 2
14. 06.
kurzy
02:00
+

Komentáre:

Ružička splatil dôveru gólom, Tatar vs. Fehérváry

catsfan   Ignorovať27. 11. 2022 11:28
Ako som už písal, Florida nepostúpi do playoff. K dispozicii bolo niekoľko dobrých trenerov ale Zito si vybral práve Mauricea, škoda reči...
Dank00wn3R   Ignorovať27. 11. 2022 13:54
Florida vyhrá, sú tu samé komentáre o tom ako ten tím šliape ako hodinky, aký prekrásny hokej. Florida prehrá, nepostupujú do play-off, zlý tréner, zly brankár Florida je podľa mna veľmi sympaticky tím, myslim že každému okrem fanúšikom Tampy. Neberte to ako urážku ale príde mi to už smiešne, že to sem píšete po každom západe. Každopádne zapas som videl a prehrali si to sami. Blues zapli, začali hrat fyzicky v tretej tretine a Florida nestačila.
Užívateľovi Dasty10 sa páči tento príspevok.
catsfan   Ignorovať27. 11. 2022 18:13
Nám to smiešné nepríde, a vyjadrovať sa k zápasom aj naďalej budeme, deal with it. Zápas sme prehrali pretože na tretiu tretinu vyšiel tím ako vymenený. Proste to hráči vypustili a rozhodne to nebolo o tom, že Blues sa zrazu zlepšili o 100%. To že nedáme playoff píšem od začiatku sezony pretože sledujem zápasy a vidím aké výkony podávame. Že Bobrovsky podáva tragické výkony to vidí aj slepý, no a Maurice nás tiež nikam neposunul, naopak tím pod ním hrá hlboko pod svoje možnosti. Neni to sezona akú sme čakali, i keď snáď každému fanušikovi Panthers bolo jasné, že minulú sezonu si nezopakujeme.
Užívateľovi sulinkoo sa páči tento príspevok.
Dank00wn3R   Ignorovať27. 11. 2022 20:48
Vyjadrujte sa, veď vobec som tým nechcel povedat, ze sa nemáte vyjsdrovat, je super keď napíše vyjadrenie k zápasu niekto kto ho aj sledoval. Išlo mi ale o to, ze už vidím ked o pár dni Florida zapad vyhra tak tu budú same oslavne komentáre ako sa už vidíte vo finále SC nemyslím to nijak zle ale pri fandeni v lige ako je NHL treba mat trpezlivosť. Ja som minulú sezónu dočkal po nejakych 18 tich rokoch fandeni a tiež som strácal nervy či už pri Royovi, Bednarovej pasivite a Saccovi naprikld ani nehovorim takze tomu rozumiem, len slm chcel napisst čo mi príde vtipne A k zápasu ešte, áno Florida v tretej tretine poľavila ale Blues su vzdy ťažký super akúkoľvek majú formu, podľa mna vzdy jeden z najneprijemnejsich tímov ligy. Jednoznačne hrali tretiu tretinu lepšie ako prvé dve.
Ithilon   Ignorovať27. 11. 2022 18:39
Brock Boeser krásna šnúra