Komentáre:
Nemec mal svoje chyby, ale svojou defenzívou prekvapil. Akú známku si vyslúžil?
Nechápem podceňovaniu Nemca. Jeho strop je rozhodne inde ako 40+ bodov.
Tento príspevok sa páči 3 užívateľom: Mittet, Pteraspid, Killag13.
Tak pokiaľ nebude hrať prvú presilovku, tak nedá cez povedzme 50-60+ bodov na sezónu. A tú v NJD nebude hrať pravidelne nikdy. Neviem si predstaviť situaciu, kedy by Luke Hughes hral druhú presilovku za Nemcom, kde to je už viac menej len dohrávanie niekedy len pol minútky. Budúcu sezónu sa uzdraví Hamilton, tak som zvedavý kto bude hrať prvú presilovku.
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: BeerBoy88, Pteraspid.
dosť trúfalé tvrdenie "nebude hrať nikdy". Príde iný tréner prípadne zranenie alebo pokles formy.. Treba uznať Luke je lepší na PP. Na druhej strane obaja sú na začiatku cesty a pre obrancu sú najdôležitejšie skúsenosti. Ako sa ich kariéra vyvinie uvidíme ale už teraz je isté že nám Šimon bude robiť v NHL dlhodobo radosť
Užívateľovi Mittet sa páči tento príspevok.
Začal dobre, čo sa týka ofenzívy...no ale posledných 20 zápasov hádam ani nebodoval už...takmer ho už v útoku nebolo vidieť...Luke Hughes bodoval skoro v každom zápase...aj mimo presiloviek...no a keď som videl zostrih Hutsona a jeho korčuľovanie,tak to ani Luke sa nechytá
Užívateľovi Mittet sa páči tento príspevok.
Luke síce bodoval ALE! Je to v prvom rade obranca, a v obrane, si trúfam tvrdiť, bol Šimon ďaleko ďaleko lepší. Luke vzadu často horel.
Užívateľovi Majky8 sa páči tento príspevok.
