Komentáre:
Fanúšikovia Canadiens majú jasno: Má byť Slafkovský súčasťou iného útoku?
Fanúšikovia úspechu jak sa hovorí. Uvidíme čo realizačný tím. Slafko bude musieť makať aby im ukázal že sa mýlia.
jediné čo je jasné z ankety je jasné že v tom jasno nemáme
60/40 nieje jednoznačné. 1.útok hral so silným Rangers rovnaké prd ako niektoré zápasy pred tým. Jednoznačne najlepšiu tretinu mali proti tragickej Phila, robiť z toho závery
Pravdou je že Canadiens nemá 2.centra. 2.útok je tragédia ďalším faktorom je Suzuki ktorý sa našatrtoval a posledné 2 zápasy hrá konečne svoj hokej. Či to je zásluha Dacha? pochybujem. Caufiel hrá od začiatku sezóny štandart. 3x vystrelí dá gól a inak nič. No MSL musí niečo spraviť 13-14 funguje či z Dachom alebo Slafkom. Čísla hovoria pre D. Ale podľa mňa je to iba zlepšenie hry Suzukiho. 3.lajna Josh-Evans-Gally funguje, na moje prekvaoenie, výborne. Treba niečo vymyslieť na dvojke. Ak by bol Juraj ten čo je toho schopný tak OK. Juro sa nestratí, možno bude mať aj viac priestoru na "sebeckosť" No v prvom rade bude musieť začať hrať niečo Newhook
60/40 nieje jednoznačné. 1.útok hral so silným Rangers rovnaké prd ako niektoré zápasy pred tým. Jednoznačne najlepšiu tretinu mali proti tragickej Phila, robiť z toho závery
Pravdou je že Canadiens nemá 2.centra. 2.útok je tragédia ďalším faktorom je Suzuki ktorý sa našatrtoval a posledné 2 zápasy hrá konečne svoj hokej. Či to je zásluha Dacha? pochybujem. Caufiel hrá od začiatku sezóny štandart. 3x vystrelí dá gól a inak nič. No MSL musí niečo spraviť 13-14 funguje či z Dachom alebo Slafkom. Čísla hovoria pre D. Ale podľa mňa je to iba zlepšenie hry Suzukiho. 3.lajna Josh-Evans-Gally funguje, na moje prekvaoenie, výborne. Treba niečo vymyslieť na dvojke. Ak by bol Juraj ten čo je toho schopný tak OK. Juro sa nestratí, možno bude mať aj viac priestoru na "sebeckosť" No v prvom rade bude musieť začať hrať niečo NewhookPodle mě to není zlepšení hry ani v útoku, nedejbože tu katastrofu v obraně a ty sněhuláci v kisně?
Je to jen podle rozpisu NHL přechod z lepších protivníků na ty, co se také trápí.
Já tam nevidím oproti loňsku zlepšení ani o mák.
Jediný dvě věci k radosti u habs jsou hra Hutsona (ale bohužel Matheson je oproti loňsku zase poloviční) a to, že když zústane Caufield volný ve slotu a někdo mu dokáže přihrát, tak to promění.
Jinak je mi do breku.


