Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk

Americká hokejová liga (AHL)

Dnes v ranných hodinách mal náš web výpadok. Za technické problémy sa ospravedlňujeme.

AHL: Výsledky - Toronto má mečbal, Mikuš nebodoval

Autor: Marek Kantorík ⋅ 24.05.2012
Portál SlovakNHL.sk vám prináša výsledkový sumár stredajších zápasov play-off American Hockey League (AHL).

Toronto - Oklahoma City 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Góly: 14. Dupuis, 32. Deschamps, 59. D'Amigo
» J. Mikuš (TOR) (0+0

Stav sérií play-off
Východná konferencia
Norfolk - St. John's 4:0

Oklahoma City - Toronto 1:3 Fanshop tímu - tričká, šiltovky a dresy »
24. 10. | Hurricanes:
Obranca John-Michael Liles sa vo štvrtkovom zápase proti Calgary vrátil do akcie. Po dvoch vynechaných zápasoch pre nešpecifikované zranenie odohral takmer 22 minút. Pri prehre 0:5 nezaznamenal ani jeden mínusový bod.
23. 10. | Flyers:
Útočník Zac Rinaldo utrpel zranenie hornej časti tela, pre ktoré nedohral stredajší zápas proti Pittsburghu Penguins. Jeho posledné striedanie prišlo v závere prvej tretiny. Rinaldo v doterajšom priebehu sezóny nebodoval.
23. 10. | Capitals:
Pravý krídelník Jay Beagle zažil v stredu svoj tohtosezónny debut. V zápase proti Edmontonu odohral 16 minút a zaznamenal dve strely s jedným plusovým bodom. Úvodných päť duelov vynechal pre zranenie hornej časti tela.