Zatvoriť

Prihlásenie


Meno:  
Heslo:  
  trvalé prihlásenie 
   
Zaregistrovať sa

Komunita: Diskusia > HC Slovan Bratislava

Tému založil: Scythe
25.05.2012 - 18:07:36
Vytváram novú tému, aby ste nemuseli všetko písať do sekcie KHL, bola tu už téma tímu HC Lev Poprad tak prečo by ju nemal mať jediný zástupca Slovenska v KHL v sezóne 2012/13. Bude to zbierka noviniek, transferov, zápasov a úspechov „belasých“.

30.01.2020 - 21:06:26
avatar
Tak zial, opat dlzoby. Tentoraz na odvodoch a nájme https://e.dennikn.sk/1737780/bez-roztlieskavaciek-a-s-dlhmi-na-odvodoch-a-najomnom-na-hokejovy-slovan-doliehaju-financne-suchoty/?ref=side
31.01.2020 - 20:35:26
avatar
Tak naše vedenie nemá cenu komentovať, všetci vieme čo to tam máme. Ale myslím že tento dlh ide aj na vrub mesta. Mám pocit že mesto vôbec nemá záujem sa na nejakom znížení dohodnúť. Pokiaľ nepride ku nejakému kompromisu od mesta, nemám s tým dlhom voči mestu nejaký vážný problém.

Skôr som rád že sa hráči vyplácaju na čas. Ešte som nepočul, že by niekomu niečo dlhovali, resp. že by niečo hráčom meškalo.
31.01.2020 - 22:19:00
avatar
Reakcia na: NasHokej97, 31.01.2020 - 20:35:26
Tak naše vedenie nemá cenu komentovať, všetci vieme čo to tam máme. Ale myslím že tento dlh ide aj na vrub mesta. Mám pocit že mesto vôbec nemá záujem sa na nejakom znížení dohodnúť. Pokiaľ nepride ku nejakému kompromisu od mesta, nemám s tým dlhom voči mestu nejaký vážný problém. Skôr som rád že sa hráči vyplácaju na čas. Ešte som nepočul, že by niekomu niečo dlhovali, resp. že by niečo hráčom meškalo.
∧ skryť ∧
No zial je dlh aj v soc. poistovni. Mam pocit, ze hraci su zamestnanci klubu, a za nich teraz odvody teda plati zamestnavatel (ak sa mylim pls opravte ma). Ak by aj nie, tak voci nejakym zamestnancom to je. Je to jedno ci hrac, clen real timu alebo niekto napr z uctovnictva.

No ono s tym mestom to moze rychlo cele zakapat, kedze oni presadzuju Capitals. Myslim, ze to este bude dobra story toto cele.

08.02.2020 - 16:17:22
avatar
Myslíte si že by Špirko bol dobrá posila ?
08.02.2020 - 19:51:12
avatar
Podľa všetkého ide Špirko do Trenčína.

Inak všetci to už vieme, ale Podlipník odišiel. Podľa mňa rozhodlo pomer cena/výkon v prospech toho Kučného.
10.02.2020 - 15:54:49
avatar
Reakcia na: NasHokej97, 08.02.2020 - 19:51:12
Podľa všetkého ide Špirko do Trenčína. Inak všetci to už vieme, ale Podlipník odišiel. Podľa mňa rozhodlo pomer cena/výkon v prospech toho Kučného.
∧ skryť ∧
Tak mal si pravdu so Špirkom. A čo sa týka Kučneho tej podľa mňa skončí keď sa Carson dá do kopi
10.02.2020 - 15:57:16
avatar
Ešte by mohol prísť jeden útočník napríklad z Detvy Sýkora
10.02.2020 - 16:07:40
avatar
Sýkora mal ísť vraj do Zvolena, ale stroskotalo to lebo ide radšej na operáciu. K nám už nepríde nikto, čo hovoril aj Bakoš. Kučný úrčite neskončí, on je tu do PO. Treba nejakých hráčov kvôli možným zraneniam.

Edit:
Rozhovor dnes s GM na hokejprotali:

Juraj Bakoš, Slovan Bratislava: „Po januárovom príchode Basarabu, St.Pierreho, Carsona a v podstate aj Kučného sme káder doplnili. Máme to uzavreté a už nepríde nikto.“
18.03.2020 - 14:07:49
avatar
Ahojte mame teda po sezonne ake je vaše zhodnotie Slovana za minuly rok? Kto vas prekvapil pripadne sklamal a kto by mal ostat kto odisť a pripadne kto by nas mal posilnit
19.03.2020 - 18:34:14
avatar
Zle sa hodnotí sezoná ktorá skončila pred jej vrcholom, ani nehovoriac ako skončila. Vôbec neviem nič z vnútra klubu, tak všetko čo píšem je len z toho čo sa popísalo.

Pred sezonou sme nevedeli čo bude s klubom. Dlhy, mešakjúce výplaty, neplatenie nájmu a konkurz. Podľa všetkého bol možný aj krach klubu. To sa nestalo, avizovalo sa šetrenie a pod tým som si predstavoval že to odohráme s juniormi. To sa (asi) našťastie nestalo, a začali sme podpisovať celkom slušné mená. Podpisom sezony bol pre mňa jednoznačne Juraj Bakoš. Ukázal že je jedným z najlepších GM v lige a napriek neskorému začiatku a v situácii v akej bol klub postavil veľmi slušné mužstvo. Keby nebolo jeho, nemyslím si že máme taký silný tím. Poďakovanie si zaslúži aj Stantien, ktorý podpísal keď tu nemal ani jedného hráča a GM. Pochvalu si zaslúžia aj hráči čo sem prví podpisovali, aj keď väčšine moc herne nešlo. Pred podpismi som si hovoril že len odohrať sezonu bude úspech. Po podpisoch som dúfal v semifinále, čo sa nakoniec realne mohlo stať.

Brankári:

Brust- Keď sa mu chcelo, tak pre mňa bol najlepším brankárom v lige. Bohužiaľ prišlo mi že sa mu viac nechcelo ako chcelo. Ani nehovoriac o tých pretrvávajúcich zraneniach počas sezony. Napriek tomu mal najlepšie čísla z brankárov v lige.

Habal- Vedel nám vychytať víťazstvá, ale vedel nás úplne potopiť. On je celkom slušná dvojka, bohužiaľ kvôli Brustovým zraneniam bol tento rok stavaný skôr do situácie 1B. Napriek tomu mať legionára ako 2ku by v budúcej sezone bol priveľký luxus.


Trocha mi chýbala väčšia konzistencia výkonov ale celkovo hodnotím 9/10.


Obrana:

Meszároš - Počas sezony som asi podceňoval aký je pre nás dôležitý, ale keď nám chýbal v závere sezony bolo to veľmi cítiť. Hlavne v rozohrávke... Napriek jeho otrasnej strele našim najlepeším ofenzívným obrancom. Slabší pohyb a nedisciplinovanosť boli jeho najväčšie slabiny.

Štajnoch - Náš najlepší strelec z obrany. Celkovo hral all round dobre.

Sersen - Pre mňa náš najlepší obranca v sezone. Stabilné výkony počas celej sezony. Hral jednoducho, účelovo aj napriek jeho otrasnému pohybu.

Bačík - So Sersenom tvoril dobrú dvojičku. Zas, na našu ligu nadpriemerný all round obranca.

Šedivý - Pre mńa asi najpodcenovaneší náš obranca. Vynikajúci korčuliar, výborná rozhorhavka, dobré vedenie puku a fajn obrana. Na 3. dvojičku bol vynikajúci.

Carson - Prvých pár zápasov bol super, potom sa mi zdalo že trocha opadol. Na druhej strane nehral pred podpisom dlho hokej. Uvidíme či s ním predľžime a ak áno, ako bude vyzerať po letnej normlanej letnej príprave.

Hudec - Nič nevytvoril, ale moc toho ani nepokazil. Idealný ako 7./8. obranca.

Kučný - Prvé zápasy to bol niečo otrasné čo predvádzal, ale postupne sa do toho dostával. Keď hral jenoducho, nič nepokazil. Jediné čo sa mi na ňom páčilo bolo že fakt priniesol takú ostrosť do tej obrany. Nebál sa do nikoho skočiť.

Demo - Odohral asi to čo sa od neho očakávalo.

Viac agility a pohybu + hráč typu Southorn mi tam chýbal. Inak sme mali 3 veľmi vyrovnané obranne dvojičky. 8.5/10

Utok:

Abdul - Najlepší útočník v Slovane a dá sa diskutovať že aj v lige. Spolu so Zigom takmer celú sezonu ťahali Slovan, bodovo či herne. Veľa zápasov bolo typu "ak nie on tak nikto". Výborné ruky, vynikajúce prihrávky, fajn strela a hlavne bojovnosť či už v útoku alebo v obranne. Želám si nech sa mu v búdcom angažmáne bude dariť minimalne rovnako ako u nás.

Zigo: Spolu s Abdulom dvojčika ktorá nás väčšinu sezony ťahala. Strelec, dobrý pohyb, silný na puku či pri mantineloch. Tiež dobrý v obranne. Kvalitný hráč na našu ligu ktorý si sadol s Abdulom. Výsledkom bola jeho najlepšia sezona v doterajšej kariére.

Puliš: Keď podpisoval osobne som čakal že to bude náš najlepši útočník. Hrával poväčšinou dobre, ale miestami som mal pocit že sa pri Abdulovi a Zigovi "len" vezie. V zápasoch kde hral centra v 3-4. formácii mi ale prišiel dominantnejší.

Basaraba: Keď sem prichádzal nemal som od neho žiadné očakávania. Ale 9+9 v 17 zápasoch príjemne prekvapili. Ku koncu sezony to začalo tými výpadkami v zostavách byť horšie, ale napriek tomu to bol vynikajúci podpis. Konečne bodoval aj niekto iný ako 1. útok.

St.Pierre: Detto čo s Basarabom. Osobne som od neho veľa neukázal, nakoniec 18b v 21 zápasoch nebolo zlé. Občas mal zápasy kde bol úplne neviditelný ale mal aj zápasy v ktorých dominoval. V preislovkách bol tiež super, kým sme nezačali znova hrať "sýstém všetko na obrancu"

Bondra: Keď hral s Vandasom a Zigom hral dobre. Keď odišiel Vandas, akokeby odišiel aj on. Naopak keď prišli St.Pierre s Basarabom tak zas herne a bodovo sa prebudil. Solid power forward.

Viedenský: Uprimne asi jeden z dvoch hráčov od ktorého som naozaj očakával viac, aj s vedmomím zranení. Tie prvé zápasy čo odohral bolo niečo otrasné. Slabý pohyb, nestíhal úplne lese. Paradoxne po zranení a keď ho šupli na krídlo začal o dosť lepšie hrať. Verím že ak ho podpíšeme a bude mať normalnú letnú prípravu, môže byť v budúcej sezone dominantný.

Kytnar: Druhý hráč od ktorého som očakával viac. Ani nie bodovo, lebo to mal relatívne v norme aj na to že hrával v 3. formácií. Ale herne mi to prišlo z jeho strany celkom slabé, ale to môže byť iba to že nepoznám hráča. Paradoxne že tí 2 hráči čo ma sklamali keď hrali spolu tak hrali lepšie.

Pance: O Pancovi si neviem čo mám myslieť. Jeden zápas si hovorím že on je celkom fajn hráč. Ďalši zápas je úplne neviditelný, teda pokiaľ nespaľuje čisté golové šance. Osobne by mi budúci rok nechýbal.

Matoušek: Dobrý hráčik. Použitelný pred bránou, na oslabeniach, dobrý pohýb vie hitovať. Vie aj bodovať + samozrejme čierna robota Idealný hráč do 3.-4. formácie.

Urbánek - Pre mňa celkom pozitiívne prekvapko. Silný na puku, dobrý pohyb, fajn strela. Do budúcnosti sa určite môže zlepšovať.

Žitný- Dobré ručičky a vedel zakončiť. Inak mi prišiel dosť nevýrazný.

Sloboda - Rýchle nohy ale hokejový rozum nikde. Keď toto hral v KHL tak to bolo OK, v extralige som čakal od neho viac.

Kukumberg - Ten na to už proste nemal. V 5v5 vedel akurát podržať puk a aj to väčšinu času stratil.

Petráš - Uplne zbytočný podpis. Keby tam nieje, ani by som si to nevšimol. Absolutne nič nepriniesol mužstvu.

Napriek tomu že sme skončili s najviac strelenými golmi, prišlo mi že náš útok je najslabšia časť nášho mužstva. Prišlo mi že fakt sme sa moc spoliehali na duo Abdul + Zigo, dokým teda neprišli posily. Ako v obranne tak aj tu my chýbal trocha viac pohybu. 8/10.

Tréner:

Stantien - Prišiel do nezávihodnej situácie. Mužstvo sa skladalo tak ako sa skladalo. Napriek tomu sme mali výsledky aké sme mali. Náš hokej bol miestami nepozeratelný, presilovky boli čistý otras a zápasy proti papierovo horším mužstvám boli niečo otrasné. Na druhej strane sme skončili na predbežnom 2. mieste.

-

Budúci rok kedže je to 100 ročnica klubu, by som bol rád keby sme serizone išli na titul. Uvidíme ale v akej situácii bude klub po tomto korona víruse.

Podpísaných máme na budúcu sezonu:

Brust
XXX

Sersen-Bačík
(Meszároš)-Štajnoch
(Šedivý)-(Carson?)
XXX-XXX

(Abdul)-(Zigo)-(Puliš)
(Basarba)-(St.Piere?)-XXX
(Viedenský)-(Kytnar?)-(Bondra)
(Matoušek)-Urbánek-XXX
XXX-XXX-XXX


Normalne napísané mená sú podpísané, v () sú čo by som na 100% podpísal ak sa dalo a mená v (?) nad ktorými by som váhal či nejademe niečo lepšie.14.04.2020 - 20:06:00
avatar
Reakcia na: NasHokej, 19.03.2020 - 18:34:14
Zle sa hodnotí sezoná ktorá skončila pred jej vrcholom, ani nehovoriac ako skončila. Vôbec neviem nič z vnútra klubu, tak všetko čo píšem je len z toho čo sa popísalo. Pred sezonou sme nevedeli čo bude s klubom. Dlhy, mešakjúce výplaty, neplatenie nájmu a konkurz. Podľa všetkého bol možný aj krach klubu. To sa nestalo, avizovalo sa šetrenie a pod tým som si predstavoval že to odohráme s juniormi. To sa (asi) našťastie nestalo, a začali sme podpisovať celkom slušné mená. Podpisom sezony bol pre mňa jednoznačne Juraj Bakoš. Ukázal že je jedným z najlepších GM v lige a napriek neskorému začiatku a v situácii v akej bol klub postavil veľmi slušné mužstvo. Keby nebolo jeho, nemyslím si že máme taký silný tím. Poďakovanie si zaslúži aj Stantien, ktorý podpísal keď tu nemal ani jedného hráča a GM. Pochvalu si zaslúžia aj hráči čo sem prví podpisovali, aj keď väčšine moc herne nešlo. Pred podpismi som si hovoril že len odohrať sezonu bude úspech. Po podpisoch som dúfal v semifinále, čo sa nakoniec realne mohlo stať. Brankári: Brust- Keď sa mu chcelo, tak pre mňa bol najlepším brankárom v lige. Bohužiaľ prišlo mi že sa mu viac nechcelo ako chcelo. Ani nehovoriac o tých pretrvávajúcich zraneniach počas sezony. Napriek tomu mal najlepšie čísla z brankárov v lige. Habal- Vedel nám vychytať víťazstvá, ale vedel nás úplne potopiť. On je celkom slušná dvojka, bohužiaľ kvôli Brustovým zraneniam bol tento rok stavaný skôr do situácie 1B. Napriek tomu mať legionára ako 2ku by v budúcej sezone bol priveľký luxus. Trocha mi chýbala väčšia konzistencia výkonov ale celkovo hodnotím 9/10. Obrana: Meszároš - Počas sezony som asi podceňoval aký je pre nás dôležitý, ale keď nám chýbal v závere sezony bolo to veľmi cítiť. Hlavne v rozohrávke... Napriek jeho otrasnej strele našim najlepeším ofenzívným obrancom. Slabší pohyb a nedisciplinovanosť boli jeho najväčšie slabiny. Štajnoch - Náš najlepší strelec z obrany. Celkovo hral all round dobre. Sersen - Pre mňa náš najlepší obranca v sezone. Stabilné výkony počas celej sezony. Hral jednoducho, účelovo aj napriek jeho otrasnému pohybu. Bačík - So Sersenom tvoril dobrú dvojičku. Zas, na našu ligu nadpriemerný all round obranca. Šedivý - Pre mńa asi najpodcenovaneší náš obranca. Vynikajúci korčuliar, výborná rozhorhavka, dobré vedenie puku a fajn obrana. Na 3. dvojičku bol vynikajúci. Carson - Prvých pár zápasov bol super, potom sa mi zdalo že trocha opadol. Na druhej strane nehral pred podpisom dlho hokej. Uvidíme či s ním predľžime a ak áno, ako bude vyzerať po letnej normlanej letnej príprave. Hudec - Nič nevytvoril, ale moc toho ani nepokazil. Idealný ako 7./8. obranca. Kučný - Prvé zápasy to bol niečo otrasné čo predvádzal, ale postupne sa do toho dostával. Keď hral jenoducho, nič nepokazil. Jediné čo sa mi na ňom páčilo bolo že fakt priniesol takú ostrosť do tej obrany. Nebál sa do nikoho skočiť. Demo - Odohral asi to čo sa od neho očakávalo. Viac agility a pohybu + hráč typu Southorn mi tam chýbal. Inak sme mali 3 veľmi vyrovnané obranne dvojičky. 8.5/10 Utok: Abdul - Najlepší útočník v Slovane a dá sa diskutovať že aj v lige. Spolu so Zigom takmer celú sezonu ťahali Slovan, bodovo či herne. Veľa zápasov bolo typu \"ak nie on tak nikto\". Výborné ruky, vynikajúce prihrávky, fajn strela a hlavne bojovnosť či už v útoku alebo v obranne. Želám si nech sa mu v búdcom angažmáne bude dariť minimalne rovnako ako u nás. Zigo: Spolu s Abdulom dvojčika ktorá nás väčšinu sezony ťahala. Strelec, dobrý pohyb, silný na puku či pri mantineloch. Tiež dobrý v obranne. Kvalitný hráč na našu ligu ktorý si sadol s Abdulom. Výsledkom bola jeho najlepšia sezona v doterajšej kariére. Puliš: Keď podpisoval osobne som čakal že to bude náš najlepši útočník. Hrával poväčšinou dobre, ale miestami som mal pocit že sa pri Abdulovi a Zigovi \"len\" vezie. V zápasoch kde hral centra v 3-4. formácii mi ale prišiel dominantnejší. Basaraba: Keď sem prichádzal nemal som od neho žiadné očakávania. Ale 9+9 v 17 zápasoch príjemne prekvapili. Ku koncu sezony to začalo tými výpadkami v zostavách byť horšie, ale napriek tomu to bol vynikajúci podpis. Konečne bodoval aj niekto iný ako 1. útok. St.Pierre: Detto čo s Basarabom. Osobne som od neho veľa neukázal, nakoniec 18b v 21 zápasoch nebolo zlé. Občas mal zápasy kde bol úplne neviditelný ale mal aj zápasy v ktorých dominoval. V preislovkách bol tiež super, kým sme nezačali znova hrať \"sýstém všetko na obrancu\" Bondra: Keď hral s Vandasom a Zigom hral dobre. Keď odišiel Vandas, akokeby odišiel aj on. Naopak keď prišli St.Pierre s Basarabom tak zas herne a bodovo sa prebudil. Solid power forward. Viedenský: Uprimne asi jeden z dvoch hráčov od ktorého som naozaj očakával viac, aj s vedmomím zranení. Tie prvé zápasy čo odohral bolo niečo otrasné. Slabý pohyb, nestíhal úplne lese. Paradoxne po zranení a keď ho šupli na krídlo začal o dosť lepšie hrať. Verím že ak ho podpíšeme a bude mať normalnú letnú prípravu, môže byť v budúcej sezone dominantný. Kytnar: Druhý hráč od ktorého som očakával viac. Ani nie bodovo, lebo to mal relatívne v norme aj na to že hrával v 3. formácií. Ale herne mi to prišlo z jeho strany celkom slabé, ale to môže byť iba to že nepoznám hráča. Paradoxne že tí 2 hráči čo ma sklamali keď hrali spolu tak hrali lepšie. Pance: O Pancovi si neviem čo mám myslieť. Jeden zápas si hovorím že on je celkom fajn hráč. Ďalši zápas je úplne neviditelný, teda pokiaľ nespaľuje čisté golové šance. Osobne by mi budúci rok nechýbal. Matoušek: Dobrý hráčik. Použitelný pred bránou, na oslabeniach, dobrý pohýb vie hitovať. Vie aj bodovať + samozrejme čierna robota Idealný hráč do 3.-4. formácie. Urbánek - Pre mňa celkom pozitiívne prekvapko. Silný na puku, dobrý pohyb, fajn strela. Do budúcnosti sa určite môže zlepšovať. Žitný- Dobré ručičky a vedel zakončiť. Inak mi prišiel dosť nevýrazný. Sloboda - Rýchle nohy ale hokejový rozum nikde. Keď toto hral v KHL tak to bolo OK, v extralige som čakal od neho viac. Kukumberg - Ten na to už proste nemal. V 5v5 vedel akurát podržať puk a aj to väčšinu času stratil. Petráš - Uplne zbytočný podpis. Keby tam nieje, ani by som si to nevšimol. Absolutne nič nepriniesol mužstvu. Napriek tomu že sme skončili s najviac strelenými golmi, prišlo mi že náš útok je najslabšia časť nášho mužstva. Prišlo mi že fakt sme sa moc spoliehali na duo Abdul + Zigo, dokým teda neprišli posily. Ako v obranne tak aj tu my chýbal trocha viac pohybu. 8/10. Tréner: Stantien - Prišiel do nezávihodnej situácie. Mužstvo sa skladalo tak ako sa skladalo. Napriek tomu sme mali výsledky aké sme mali. Náš hokej bol miestami nepozeratelný, presilovky boli čistý otras a zápasy proti papierovo horším mužstvám boli niečo otrasné. Na druhej strane sme skončili na predbežnom 2. mieste. - Budúci rok kedže je to 100 ročnica klubu, by som bol rád keby sme serizone išli na titul. Uvidíme ale v akej situácii bude klub po tomto korona víruse. Podpísaných máme na budúcu sezonu: Brust XXX Sersen-Bačík (Meszároš)-Štajnoch (Šedivý)-(Carson?) XXX-XXX (Abdul)-(Zigo)-(Puliš) (Basarba)-(St.Piere?)-XXX (Viedenský)-(Kytnar?)-(Bondra) (Matoušek)-Urbánek-XXX XXX-XXX-XXX Normalne napísané mená sú podpísané, v () sú čo by som na 100% podpísal ak sa dalo a mená v (?) nad ktorými by som váhal či nejademe niečo lepšie.
∧ skryť ∧
Šedivý je vynikajúci obranca, popravde, bol som naštvaný že neostal v Košiciach, jeden z najlepších obrancov oceliarov sa posledné roky. Ma viac ako solídnú rozohrávku, je kreatívny, technický typ obrancu.

Košický fanúšikovia mali radi Dudáša, čo hlásili že bol najlepší obranca. Ani náhodou, síce Dudáš bol silový typ, ale Šedivý bol lepší. Naozaj, lepší ako Čížek, a oni ho nepodpísali...

Škoda že máme takú situáciu, tešil som na play-off, pravdepodobne by bolo Semifinále Slovan-Košice alebo Košice-Slovan. Myslím že táto séria by bola ozdobou ligy. Play-off je nie čo iné ako liga, tu by to malo riadnu iskru pri dvoch najúspešnejších hokejových slovenských klubov.

Škoda ďalšia je obidve kluby KE a SB, mali dvakrát výrazne obdobie, kde mali veľa hráčov zranených, preto i skončila Banská Bystrica na prvom mieste, lebo ona pocas sezóny nemala žiadnu rozsiahlu maródku.
Keby bolo o jedno obdobie menej, zo semifinále mohlo byť finále.

Koniec koncov teším sa na ďalší ročník TL, príchodom Slovana sa zvýšila kvalita , vrátilo sa derby čo bolo len prínosom pre ligu.
Podľa mňa bude nasledujúca liga bez Detvy a Liptovského Mikuláša ale mohla by byť s Capitals. Verím že Bratislavské derby by bolo ozdobou pre ligu a klub by mal aspoň polovičný prínos príchodom do ligy ako Slovan.

P.S: je škoda že diskusia je tu na bode mrazu, sú/boli tu kvalitnejší a inteligetnejší ľudia ako "rivalnej" stránke. Musím tam pretrpieť dosť hlúpych ľudí a nemôžem tam mať mojú prezývku, niekto mi ju tam ukradol. :(

< 1 ... 309 310 311 312 313 314 315 316

Ak sa chcete zapojiť do diskusie, prosím prihláste sa alebo ak ešte nemáte vlastný úcet, zaregistrujte sa.
SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Facebook   Instagram   Twitter   RSS Webdesign and Internet media - Streftec
© 2005 - 2020 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   O nás & kontakt   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies

Odporúčame:  NHL live  |  Chudnutie  |  Sprievodca výberom tréningového plánu