«

Komunita: Diskusia > MS U18 SOCHI 2013

Tému založil: Yeti
02.01.2013 - 20:51:32
Po postupe z 1. divízie nás čaká elitná kategória a v skupine súperi Švédsko Kanada Nemecko a Švajčiarsko. Do šampionátu je ešte pomerne ďaleko ale už dnes sa v rôznych diskusiách vyskytujú názory že by sme mohli uhrať dobrý výsledok.Aké sú nato vaše názory a ako by mohol vyzerať slovenský tím?..

08.04.2013 - 21:31:33
avatar
fúúúú tak za ten rok už v STV asi aj zabudli, že nejaké MS v Soči budú
09.04.2013 - 15:58:20
avatar
Asi by som veľa chcel, keby som si pýtal stream z dnešného prípraváku že? Snáď česi budú robiť nejaký stream...
hodnost .
09.04.2013 - 16:45:32
avatar
Kokos ani Onlajny to nedavaju?
09.04.2013 - 17:08:07
avatar
Tak po 44. sekundách prehrávame 0:1 gólom Zdráhala z QMJHL. (0:44)

A v 10. minúte zvyšuje na 0:2 Jakub Vrána, ktorý si v tejto sezóne vyskúšal aj švédsku Elitserien a juniorský šampionát. (09:13)

O dve minúty neskôr dáva svoj druhý gól Patrik Zdráhal. 0:3 (11:37)

A o minútu dáva svoj druhý gól aj Vrána. 0:4 (12:41)

Koniec prvej tretiny, stav 0:4, na strely 10:11.
09.04.2013 - 17:29:50
avatar
vidim ze sa im dari take nadeje sme si robili a v pripravaku nas Cesi vypukaju a my uz sme v plnej sile ci? okrem Rewaya

avatar
1:6 hmm... aspon dostali facku hosi a budu makat.

avatar
Uff riadna lata, snad to v dalsom zapase bude vyzerat uplne inak.
09.04.2013 - 20:28:54
avatar
dosť vysoká prehra, aké zmeny v kádri sa ešte očakávajú?
09.04.2013 - 20:38:06
avatar
Veľké zmeny už nie, čaká sa len na príchod Réwaya a potom sa budú prebytoční hráči škrtať.
hodnost .
09.04.2013 - 21:00:01
avatar
Pomer striel bol vyrovnany. Mali sme len 3roch vylucenych. Neviem. Asi sa brankar nedostavil. Ak chytal Mikolas, tak je to varovanie ci ma formu.

avatar
SLOVENSKO 18 – ČESKO 18 1:6 (0:4, 0:2, 1:0)

Góly: 57. Šille (Rosandic) - 1. Zdráhal (Zbořil), 10. Vrána (Kohout), 12. Zdráhal (Pastrňák), 13. Vrána, 31. Indrák (Vrána), 36. Pisarik (Mašín, Indrák). Vylúčenia 3:5, navyše Přikryl 5+DKZ, presilovky 1:0, oslabenia 0:0, strely 21:22. Rozhodovali: Baluška, Stano – Výleta, Kacej, 300 divákov.

Zostava SR 18: Mikoláš (13. Okoličány) - Černák, Rosandic, Bačík, Pavliček, Dubeň, Gula, Holenda, Tomko - Cehlárik, Šille, Šoltés – Milý, Horvát, Paulovič – Varga, Šiška, Lantoši – Petráš, Beták, Rehák

Anton Bartánus (tréner SR 18): „Až príliš ľahko sme dovolili súperovi štvorgólový únik. Naši zverenci sa v úvode dali strhnúť ofenzívou, vznikal tak priestor na prečíslenia českých hokejistov, ktorý nám v úvodnej tretine dali lekciu z efektivity, V oddychovom čase i počas prvej prestávky sme chlapcom pripomenuli, že musia sa musia zvýšiť koncentráciu v defenzíve, zlepšiť pohyb, včaššie pristupovať k súperovi a v útoku sa viac tlačiť do koncovky. Jednoducho sa zmobilizovať, aby sme sa dostali z herného kŕča. Na naštartovanie obratu sme siahli aj po výmene brankára, hoci mu nedávame za vinu chabý útok. Vyšlo to až na to, že sme nedokázali návrat k osvedčenej hre vyjadriť viacerými gólmi. Očakávame, že v stredu na ľade v Břeclavi budeme dôraznejší v obrane, fungovať bude na úrovni spolupráca v tejto hernej fáze s tým, že nedáme toľko priestoru kreatívnemu súperovi na rýchle akcie ako dnes a navyše lepšie zužitkujeme prečíslenia či gólové šance. S najväčšou pravdepodobnosťou príležitosť v bránke dostane Godla. Určite však nenastúpi útočník Šiška, ktorý po narazení zozadu na mantinel musel na vyšetrenie do nemocnice.“
09.04.2013 | Zdroj: SZĽH, fm
09.04.2013 - 21:31:00
avatar
Šišku by bola škoda...
neviem, ja by som aspoň do prípravy zavolal aj Koyša (je ale pravda, že o ňom teraz moc neviem), či Toroka... aj keby sa nedostali na MS, v šancu ukázať by asi mali dostať
09.04.2013 - 21:37:43
avatar
No ja som zvedavý, kedy naši chalani vstúpia do zápasu tak, že za 10 minút bude 4:0 pre nás, pretože to vyzerá, keď nie v zlý začiatok, stred alebo koniec zápasu to sa azda nedokážu koncentrovať na celých 60 minút či je chyba niekde inde? Len im prajem aby sa zvyšok prípravy a záverečný turnaj podaril, úspech = záchrana = môj názor