Komunita: Diskusia > Všetky príspevky užívateľa v diskusii
15.05.2014 - 19:14:04 |
Môže mi prosím Vás niekto vysvetliť prečo ideme dopísať Mihálika ? Nemôžme ešte počkať deň na Gáboríka ? Nehovorím, že by chcel prísť ale to naozaj je tak, že už môžeme dopísať iba obrancu ? Lebo to je potom maximálna blbosť , Veď hádam nám nebudú oni rozkazovať kto bude na akom poste hrať nie ? napísali by sme ho ako obrancu a hral by v útoku ... to sa mi nechce veriť, že by to tak bolo |
07.02.2014 - 09:57:51 |
Mne sa nechce veriť, že to nie je kvôli tomu ako sa Ľubo v minulosti správal, odmietol hrať sa vrátiť do NYI po skončení výluky, ešte predtým arbitráž ... Lebo keď niekto odohrá 5 zápasov a má Icetime +- 20 minút, tak nech mi nehovorí Snow, že je to zo zdravotných dôvodov ... ale tak nevidím do toho je to iba môj názor |
11.05.2013 - 21:54:14 |
Ale potom už nebude prvé SWI ale Kanada nie ? však keď vyklepe čechov tak určite aj slovincov to znamené že SWI druhé dostane SWE nie ?? |
31.03.2005 - 19:04:19 |
Zdravím ! Mne vobec nezobrazuje dobre hlavnú stránku ... neukazuje žiadne články a na kraji píše že žiadné zápasy ... diskusie idú tak ako majú ... čo robím zle ? dík Mám Chrome ale toto isté aj v IExplorer |
03.01.2013 - 12:28:39 |
http://www.onlajny.eu/match/index/id/52933 aspoň takto |
28.12.2012 - 09:28:43 |
dík ale .... zvolený porad lze prehrávať len na uzemí ČR alebo sa to dá nejako obísť ?? |
28.12.2012 - 09:15:14 |
Prosím Vás máte nejaká kvalitný stream na cesko ? dík príp. Sopcast |
04.01.2012 - 10:50:00 |
ako sa robia tie skupiny ? prvý dostane do skupiny tretieho,piateho atď. alebo prvý štvrtého ? dík |
28.12.2011 - 08:22:20 |
teoreticky by nám malo stačiť poraziť už iba dánov a ostávame v kategórií A |
27.12.2011 - 08:42:12 |
Prosím vás neviete aké je kvalita na fasthockey ? či mi to vobec pojde kvoli rýchlosti netu aby som zbytočne nevstával o 4:00 . dík |
22.12.2011 - 12:15:58 |
inak k tým TV právam . Minulý rok sa mi zdá že Eurosport (asi iba eurosport 2) vysielal MS20 nie ? Neviete náhodou či tento rok bude tiež ? |
08.01.2011 - 18:13:11 |
a ako to vyzerá s Eavesom ?? |
03.01.2011 - 09:12:17 |
ak budú higlighty tak sem prosím hodte link chcem si pozrieť pánikové predstavenie dík |
29.12.2010 - 19:34:48 |
nechápem tomu... vobec sa nevyznám v takýchto veciach .Ako to vlastne bolo však podpísal zmluvu so STL tak už tam mal byť nie ? prečo bol na waiwer listine ? díky za vysvetlenie ale vážne som v tomto lama |
11.12.2010 - 16:59:46 |
csainz - ten prelom podla začal tým že to STV 3 začala dávať v priamych prenosoch pred tým som poriadne ani nevedel že nejaké MSJ existujú |
02.12.2010 - 14:24:59 |
a tampa si ho može hocikedy vziať ?? samozrjeme musel by najskor presvedčiť alebo ako to je najskor ho vezmu a pošlú na farmu a keď bude dobrý tak potom do NHL?? |
26.10.2010 - 16:33:17 |
no dnes sa to trochu roztrhalo ale to bude tými výsledkami |
19.10.2010 - 15:59:26 |
ako to bude pri rovnosti bodov lebo zatial je to dosť napráskané napríklad že na 3 mieste budú šiesti s rovankým počtom bodov |
18.10.2010 - 19:59:11 |
Washington s CHicagom |
1

, Veď hádam nám nebudú oni rozkazovať kto bude na akom poste hrať nie ? napísali by sme ho ako obrancu a hral by v útoku ... to sa mi nechce veriť, že by to tak bolo

