Komunita: Diskusia > Všetky príspevky užívateľa v diskusii
03.07.2011 - 13:41:32 |
Lev ťažko. Tam bude jednotka Duba a plus je tam ešte Falter a Laco. A to si myslím, že by bola tvrdá konkurencia. Falter keď hral v Mikuláši, ach jaj to sme ešte hrali vyrovnané partie so Slovanom či Košicami |
01.07.2011 - 13:42:23 |
Tatar - Tomáš bude pendlovať medzi AHL a NHL ale štatút nováčika si zachová aj do ďalšej sezóny Pánik - všetko rozhodne camp, ale skôr to vidím na AHL a možno to čo minulú sezónu Tatar Viedenský- AHL, NHL by bola prekvapením pre mna Janus- Ak sa prebojuje stabilne do Norfolku môže byť rád Marcinko- tiež všetko rozhodne camp, ostrovania zháňajú centra, možno aj preto si ho nechali v organizácii Marinčin- Oilers dáva šancu mladým, možno nejaký ten štart zaklincuje. Jurčo- tento rok bez šance na prvý tím, vidím to tak rok ešte na juniorku |
24.02.2011 - 17:23:22 |
Už je chlapec na farme? |
01.02.2011 - 22:07:51 |
Tak v poslednom čase sa už rozbieha, a myslím že chlapci by sa spolu mohli naštartovať a na play off už v plnej sile |
01.02.2011 - 22:02:15 |
Ak mi napíšete, že načo spamujem tak sa naštvem :wall: Toto je podla mna na tému |
11.01.2011 - 21:23:22 |
Určite nie Kopecký, ale ani taký Eliáš, či Hemský mi tak veľmi nepasujú. Nehovorím, že to sú zlí hokejisti ale zvučnejšie mená majú lepšie rozohratú túto sezónu |
11.01.2011 - 21:12:14 |
No tak to vyzerá že okrem Jurča a Čerešnáka už nikto. Osobne tipujem ešte Hrivníka niekde na posledných priečkach a ak sa stane zázrak aj Tvrdoň, ktorý nebyť zranenia bol istý kandidát. |
11.01.2011 - 21:06:11 |
Višňovský je jeden z najlepších offenzívnych bekov súťaže. Sústreďuje sa na odrazené puky... ale v defenzívnej činnosti určite neprevyšuje Lindstroma,Webera,Keitha či Cháru. Kopec naberá formu, v tejto sezóne konečne dostáva priestor a nechodí len 4. lajnu. Túto sezónu sa dostáva nad priemer, ale tie predošlé bol len hráčom do počtu... |
10.01.2011 - 15:03:03 |
Bude hrať Tomáš aj proti Coloradu? |
06.01.2011 - 23:38:22 |
To nebolo sem... neviete kde stiahnem nové zostavy ? |
06.01.2011 - 23:36:49 |
Ani mne nejdu tie linky, dalo by sa stým niečo robiť? díky moc |
06.01.2011 - 23:30:21 |
dosť bolo húmoru ![]() ![]() |
06.01.2011 - 23:29:45 |
Tak podľa mna okrem Jurča a Hrivníka, nad ktorým sú tiež otázniky tento rok už nikto |
06.01.2011 - 23:16:26 |
tentoraz dúfam, že si ho niekto vyberie |
1

:wall: Toto je podla mna na tému

