Zavrieť SlovakNHL.sk
 
CAR
4
Highlighty 
PP
CAR
4
Highlighty 
P2
VGK
5
Highlighty 
 
VGK
3
Highlighty 
 
CAR
4
Highlighty 
Stanley Cup: Finále
  Carolina 3
  Vegas 2
14. 06.
kurzy
02:00
+

Komunita: Diskusia > Všetky príspevky užívateľa v diskusii

03.07.2011 - 13:41:32
avatar
Lev ťažko. Tam bude jednotka Duba a plus je tam ešte Falter a Laco. A to si myslím, že by bola tvrdá konkurencia. Falter keď hral v Mikuláši, ach jaj to sme ešte hrali vyrovnané partie so Slovanom či Košicami
01.07.2011 - 13:42:23
avatar
Tatar - Tomáš bude pendlovať medzi AHL a NHL ale štatút nováčika si zachová aj do ďalšej sezóny
Pánik - všetko rozhodne camp, ale skôr to vidím na AHL a možno to čo minulú sezónu Tatar
Viedenský- AHL, NHL by bola prekvapením pre mna
Janus- Ak sa prebojuje stabilne do Norfolku môže byť rád
Marcinko- tiež všetko rozhodne camp, ostrovania zháňajú centra, možno aj preto si ho nechali v organizácii
Marinčin- Oilers dáva šancu mladým, možno nejaký ten štart zaklincuje.
Jurčo- tento rok bez šance na prvý tím, vidím to tak rok ešte na juniorku
24.02.2011 - 17:23:22
avatar
Už je chlapec na farme?
01.02.2011 - 22:07:51
avatar
Tak v poslednom čase sa už rozbieha, a myslím že chlapci by sa spolu mohli naštartovať a na play off už v plnej sile
01.02.2011 - 22:02:15
avatar
Ak mi napíšete, že načo spamujem tak sa naštvem :wall: Toto je podla mna na tému
11.01.2011 - 21:23:22
avatar
Určite nie Kopecký, ale ani taký Eliáš, či Hemský mi tak veľmi nepasujú. Nehovorím, že to sú zlí hokejisti ale zvučnejšie mená majú lepšie rozohratú túto sezónu
11.01.2011 - 21:12:14
avatar
No tak to vyzerá že okrem Jurča a Čerešnáka už nikto. Osobne tipujem ešte Hrivníka niekde na posledných priečkach a ak sa stane zázrak aj Tvrdoň, ktorý nebyť zranenia bol istý kandidát.
11.01.2011 - 21:06:11
avatar
Višňovský je jeden z najlepších offenzívnych bekov súťaže. Sústreďuje sa na odrazené puky... ale v defenzívnej činnosti určite neprevyšuje Lindstroma,Webera,Keitha či Cháru. Kopec naberá formu, v tejto sezóne konečne dostáva priestor a nechodí len 4. lajnu. Túto sezónu sa dostáva nad priemer, ale tie predošlé bol len hráčom do počtu...
10.01.2011 - 15:03:03
avatar
Bude hrať Tomáš aj proti Coloradu?
06.01.2011 - 23:38:22
avatar
To nebolo sem... neviete kde stiahnem nové zostavy ?
06.01.2011 - 23:36:49
avatar
Ani mne nejdu tie linky, dalo by sa stým niečo robiť? díky moc
06.01.2011 - 23:30:21
avatar
dosť bolo húmoru
06.01.2011 - 23:29:45
avatar
Tak podľa mna okrem Jurča a Hrivníka, nad ktorým sú tiež otázniky tento rok už nikto
06.01.2011 - 23:16:26
avatar
tentoraz dúfam, že si ho niekto vyberie

1