Sekera pri návrate bodoval, Bruins vyhrali bez Haláka, Nečas štvorbodový

Neexistujúci používateľ 28. 03. 2021 07:05
Phil Kessel dnes 7 kariérny hattrick a podarilo sa mu ho vsietiť v každom tíme kde hral Boston, Toronto, Pittsburgh a teraz aj Arizona
Janci Ignorovať28. 03. 2021 08:28
zlepšená defenzíva , hneď sa na to lepšie pozerá , Ghost pri prvom gole Flyers na modrej super práca podla mňa to Patrick netečoval ale na tom až tak nezaleží , nesmierne rád som za Morina v zostave takí hráčí musia hrať za Flyers , prvý gol a hneď víťazný , Ghost ako prvý gratulant a pripomenul mu to aj po 60.minúte , v priebehu hry tvrdý nekompromisný obranca keď do niekoho drbol hráč new yorku sa zvrtol na desať halierniku že mu to oplatí keď ho videl hneď si to rozmyslel , mi to pripomenulo keď hral za Flyers Chris Pronger
Neexistujúci používateľ 28. 03. 2021 09:11
Lavíny super výkon prvú tretinu, potom prestali hrať, iba grubi hasil až došli do predlženia, kde po chybe dostali gól, viac k tomu nemám čo, blbý výkon, treba sa poučiť a ísť ďalej, Vegas je tvrdý súper a viacmenej by bolo aj prianím s Vegas 7 zápasová bitka o postup do semifinále PO ;)
Legenda Ignorovať28. 03. 2021 10:00
Praveze laviny nehrali zle cely zapas. To len vegas nehrali minimalne prvych 10 minut. Potom vgk zacalo postupne kvalitne napadat, branit a presnejsie prihravat. Inak zapas velmi kvalitny . A velmi sa mi pacil Donskoi.
GoAvsGo Ignorovať28. 03. 2021 10:05
Nástup sme mali dobrý a Vgs sme k ničomu nepúšťali. Naštartovala ich až presilovka po zbytočnom faule Landyho. Ale uznávam, že nebyť Grubyho tak dopadneme zle. Škoda že sme z tej prvej tretiny nevyťažili viac. Šance na to boli dosť veľké.
RONY Ignorovať28. 03. 2021 12:42
na druhu stranu Fleury tiez top vykon....skor to bolo o nahode a stasti, a to malli hraci VGK...vid. gol v predlzeni...
sabres_guy Ignorovať28. 03. 2021 09:40
no včera to nebolo až také tragické, teda aspoň v tých častiach ,ktoré mi synátor dovolil pozerať s Linusom v bráne máme šancu vyhrať, snád to zlomia už. som zvedavý čo sa do trade-deadline ešte vymyslí, pretože ked bude politika Adamsa len zbierať draft picky, z ktorých zas nič nebude tak nám je to prd platné... nech ich zbiera, ale vymení za hotových hráčov potom. hlavne ten náš vysnívaný schopný brankár ...raanta, kuemper, merzlikins ???
Užívateľovi GoAvsGo sa páči tento príspevok.
Neexistujúci používateľ 28. 03. 2021 10:07
možno v lete andersen...v buffale nebude pod takým tlakom a spomenie si na svoje lepšie časy z anaheimu...možno za halla a montoura získaju slušnú posilu
Rantanen96 Ignorovať28. 03. 2021 10:21
Bude to znieť ako vyplakávanie, ale poslať MacKinnona na trestnú lavicu za imaginárne podrazenie (Nosek spadol na vlastnej hokejke), a neposlať hráča Vegas na trestnú za jasné podrazenie v predĺžení mi urobilo väčšiu zlosť ako naša neochota hrať hokej a iba nahadzovať puky do útočného pásma. Rozhodcovia v NHL by mali byť konzistentní, toto by som čakal v našej lige, nie v NHL. Tak či tak sme si zápas prehrali sami, Landy ide v predĺžení s pukom ku mantinelu, kde sme prehrávali súboje celý zápas... Bolo to zle rozhodnutie a zaplatili sme zaň. Vyhral lepší tím v danom zápase
Neexistujúci používateľ 28. 03. 2021 10:56
nathan má na to šťastie ...aj v zápase s Coyotes 4:5sn bol vylúčený po nešťastnej vysokej hokejke
Legenda Ignorovať28. 03. 2021 12:18
Ja ak si dobre pamatam, tak nathan svojou hokejkou potlacil hokejku noseka smerom k jeho noham. Rozhodne to nemalo byt odpiskane ako podrazenie, ale v prvom momente to tak naozaj vyzeralo.
Pens Ignorovať28. 03. 2021 11:27
Buffalo Sabres prehrali 17.zápas za sebou a už iba JEDINÝ ich delí od vyrovnania rekordu Pittsburgh Penguins zo sezóny 2003/04. Sabres sú na najlepšej ceste vyrovnať ďalší negatívny rekord NHL - najviac vynechaných play off po sebe, kde sa dostanú na číslo 10. Vyrovnajú dvojicu Florida Panthers (od 2000/01 do 2010/11, výluka v sezóne 2004/05) a Edmonton Oilers (od 2006/07 do 2015/16).
Neexistujúci používateľ 28. 03. 2021 11:49
pens neviem odkiaľ čerpáš tieto čísla ale na stránke record.nhl.com su max serie prehier pod číslom 17 Capitals, Sharks a aktuálne aj Sabres, ...čo spomínaš Penguins zo sezony 2003/04 vtedy išlo o seriu bez víťazstva ale počas tých 18 zápasov boli aj remízy kedže nájazdy sa vtedy ešte nešli
Pens Ignorovať28. 03. 2021 12:08
Tak, ak berieme do úvahy iba sériu prehier po 60 minútach hry, tak rekordérmi sú Washington Capitals (1974/75) a dva krát San Jose Sharks počas sezóny 1992/93. Remízy už v NHL nevidíme od sezóny 2005/06, ale séria Penguins zahŕňa jednu prehru po predĺžení (14.februára proti St.Louis Blues) a séria Buffalo Sabres zase jednu po predĺžení a jednu po samostatných nájazdoch (25.februára proti Devils respektíve 9.marca proti Flyers). Stále však sú to prehry na konci zápasu. Pozeral som "NHL Records", ale tam sú série prehier po 60 minútach hry, tak preto.
Užívateľovi sa páči tento príspevok.
Neexistujúci používateľ 28. 03. 2021 12:16
tak ale v tej serii rekordmani Penguins nie sú, NHL pozná aj iné kapacity po tejto stránke
Pens Ignorovať28. 03. 2021 12:23
Tak je rozdiel séria bez víťazstva a séria s prehrou na konci zápasu. Či ako si to myslel ?
Pens Ignorovať28. 03. 2021 12:44
... inak najdlhšiu sériu bez výhry majú na konte hráči Winnipeg Jets zo sezóny 1980/81 a to 30! zápasov (od 19.októbra do 20.decembra 1980, bilancia 23 prehier a 7 remíz). Najdlhšiu sériu prehier na ľade súperov zase Ottawa Senators a to 38 zápasov (1992/93, od 10.októbra 1992 do 3.apríla 1993).
Neexistujúci používateľ 28. 03. 2021 12:58
Penguins rekordmanom v tejto kategorii nie su
Neexistujúci používateľ 28. 03. 2021 14:16
no je tam rekordov vela
ToSo Ignorovať28. 03. 2021 11:45
Bobrovsky krasny vitazny zakrok..a verhaeghe dalsi marchessault efekt ktory tampa pustila
Užívateľovi catsfan sa páči tento príspevok.
catsfan Ignorovať28. 03. 2021 20:21
Skvelý výkon prvej lajny, zázračný zákrok v predlžení a dva víťazné goly Ekblada To bol ale zápas! Mimochodom som videl aj zápas Avs - Vegas, čiže súboj rýchlosťi proti fyzickej hre a bol to parádny zápas... teším sa na tú seriu v playoff Klobúk dolu aj pred Carolinou ktorá otočila zápas proti Tampe, a ktorá môže byť naším súperom v playoff. Tak či tak, ľahké to nebude, ale hokej to bude parádny!
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: Legenda, GoAvsGo.