«

Komentáre:

Je tu vrchol sezóny, zápas o všetko: Bude sa opakovať rok 1942 alebo 1945?

nordiquesq Ignorovať24. 06. 2024 12:11
Štatisticky sú tie šance naozaj veľmi vyrovnané - na úspešné comebacky (keď tím otočil z 0:3 na 4:3) a neúspešné comebacky (keď tím síce dorovnal na 3-3, ale potom prehral) je to v play-off takmer fifty-fifty (4 komplet otočenia vs. 5-krát dorovnanie a potom prehra v poslednom zápase), a teda, ako to hovorí aj článok, aj čo sa týka finále SC (1-1). Zaujímavé je, že tie zápasy bývajú obvykle tesné a zväčša sa v nich rozhodne až v tretej tretine alebo neskôr: 1939 (1:2 po predĺžení), 1942 (1:3 - pričom Detroit vyhrával a Toronto otočilo až v tretej tretine), 1945 (1:2 - víťazný gól v 3. tretine), 1975 (1:0 - gól v tretej tretine), 2010 (4:3 - víťazný gól v tretej tretine), 2011 (1:2 - po predĺžení), 2011 (2:3 - dva góly v tretej tretine). Výnimkou je Philadelphia - New York (1975) - tá vyhrala 4:1 a vyhrávala od prvej tretiny, a aj La Kings - San Jose (2014) - 5:1, ale aj tam dali Kings dva góly do prázdnej bránky a na konci druhej tretiny do bolo 2:1.
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: LQST, Panzerschreck.
nordiquesq Ignorovať26. 06. 2024 08:19
A môžem tu rovno doplniť ďalší tesný zápas - 2024 - 2:1.
mysterio Ignorovať24. 06. 2024 13:35
Tak co, dajme si nejake predikcie, ako by to mohlo dopadnut. Prvy gol Oilers - max 3 presilove hry v zapase (odpustia im takmer vsetko a dufam, ze nam rozhodcovia nenechaju pachut po zapase) - vyrovnanie menej ako 2 minuty dokonca - OT goal McDavid. V podstate mi je jedno, kto to vyhra, presne toto som si zelal, ale musim sa priznat, mam rad taketo pribehy “outsiderov” alebo velkych comebackov a niektori ludia su snad ozaj “vyvoleni” taketo velke pribehy dokoncit. Este otazka - vyhral niekedy trener hned vo svojej prvej sezone pohar, ked nastupil do rozbehnutej sezony a nikdy nebol head coach?
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: nordiquesq, colorado68.
Jake Ignorovať24. 06. 2024 14:31
Minimálne Sullivan s Penguins
Tento príspevok sa páči 3 užívateľom: mysterio, nordiquesq, colorado68.
mike24 Ignorovať24. 06. 2024 15:44
Ešte predtým to v Pittsburghu rovnako vyhral Dan Bylsma.
MarosNHL Ignorovať24. 06. 2024 13:39
Som zvedavy, ktoru Floridu dnes uvidime. Ci tu z prvych 3 zapasov, ci tu z poslednych 3 zapasov.
bestkiwi Ignorovať24. 06. 2024 14:11
Florida prežila 1. zápas len vďaka bobrovi a v tom treťom tiež až tak nedominovala. Keď sa to tak vezme.. Florida hrala konkurencieschopný hokej tak jeden a pol zápasu.
Tento príspevok sa páči 3 užívateľom: klasko13, pajero, colorado68.
eRko_88 Ignorovať24. 06. 2024 15:20
Ešte pred začiatkom série by som si nepomyslel ani náhodou že dokáže Edmonton takto stlačiť floridu že nemajú ani 25 striel za zápas a presne ako povedal bestwiki 1 zápas len a len vďaka bobrovi ... Ale dnes je nový deň a stať sa môže hocičo ale teším ako väčšina tu neskutočne nech už to začne
Užívateľovi colorado68 sa páči tento príspevok.
bestkiwi Ignorovať26. 06. 2024 08:41
Forever Shark Ignorovať24. 06. 2024 15:16
Podľa mňa uvidíme minimálne herné vyrovnanú bitku dvoch skvelých tímov. Zápas 7 vo Finále je ta najkrajšie a najvzrušujúcejšia udalosť pre nestranného fanúšika už teraz sa nemôžem dočkať kedy sa to začne len dúfam že zase nezaspím ako pri zápase 5
mike24 Ignorovať24. 06. 2024 16:21
Inak 2x po sebe prehral tím vo finále SC naposledy v rokoch 1977-8. Bol to Boston, v oboch prípadoch proti Montrealu.
Tento príspevok sa páči 2 užívateľom: Panzerschreck, kowalski.
colorado68 Ignorovať24. 06. 2024 20:37
CANADA,dnes berie Cup, McDavid nesmrteľný,tip 1:4,Pantery už zomreli,klinická smrť,Edmonton
catsfan Ignorovať25. 06. 2024 12:54