Účet používateľaVyhľadávanie
Menu
Vyhľadávanie Zavrieť SlovakNHL.sk
»
Žiadne zápasy
20. 04.
kurzy
23:00info
CAR
NYI
NHL live
02:00info
BOS
TOR
NHL live
21. 04.
kurzy
18:30info
FLA
TBL
NHL live
21:00info
NYR
WSH
NHL live
01:00info
WPG
COL
NHL live
04:00info
VAN
NSH
«

Tímy NHL: Chicago Blackhawks

Vznik: 1926
Aréna: United Center (kapacita: 20 500)
Oficiálny web: www.chicagoblackhawks.com
Farma (AHL): Rockford IceHogs
Najväčšie úspechy: 6x Stanley Cup (1934, 1938, 1961, 2010, 2013, 2015)
Vyradené čísla: 1 (G.Hall), 3 (K.Magnuson, P.Pilote), 9 (B.Hull), 18 (D.Savard), 21 (S.Mikita), 35 (T.Esposito), 81 (M. Hossa), 99 (W.Gretzky)
Slováci v tíme: Stan Mikita, Ivan Droppa, Milan Bartovič, Michal Handzuš, Peter Bondra, Marián Hossa, Tomáš Kopecký, Marko Daňo, Richard Pánik, Tomáš Jurčo
Aktuálne zápasy
Posledný zápas: 18. 04. 2024
Los Angeles - Chicago 5:4 PP (0:1, 3:0, 1:3, 1:0)
Žiadne zápasy
Najnovšie články
Tabuľka

Centrálna divízia

ZVPPPBodyRWROWGFGADomaVonku
1Dallas8252219113404829823426-11-426-10-5
2Winnipeg8252246110465325919927-11-325-13-3
3Colorado8250257107424830425431-9-119-16-6
4Nashville824730599384426924823-16-224-14-3
5St. Louis824333692313823925025-14-218-19-4
6Minnesota8239331087323625126320-15-619-18-4
7Arizona823638577283425627422-19-014-22-5
8Chicago822353652172217929016-21-47-32-2
Krátke správy
Najnovšie články
Aktuálne v diskusii
SlovakFitness.sk

Prečítajte si na SlovakFitness.sk

SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Facebook   Instagram   Twitter   RSS Webdesign and Internet media - Streftec
© 2005 - 2024 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   O nás & kontakt   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies