Účet používateľaVyhľadávanie
Menu
Vyhľadávanie Zavrieť SlovakNHL.sk
»
01:00info
MTL
BUF
NHL live
01:30info
CHI
PHI
04:00info
ANA
CBJ
04:00info
ARI
TOR
04:00info
EDM
BOS
NHL live
21. 02.
kurzy
01:00info
MTL
BUF
NHL live
01:30info
CHI
PHI
04:00info
ANA
CBJ
04:00info
ARI
TOR
04:00info
EDM
BOS
NHL live
22. 02.
kurzy
01:00info
CAR
FLA
01:00info
DET
COL
01:00info
NJD
NYR
NHL live
01:00info
OTT
DAL
01:00info
PIT
MTL
01:00info
TBL
WSH
02:00info
STL
NYI
03:00info
CGY
BOS
04:00info
SEA
VAN
NHL live
04:00info
VGK
TOR
04:30info
LAK
NSH
«

Tímy NHL: New Jersey Devils

Vznik: 1974/1982
Aréna: Prudential Center (kapacita: 17 615)
Oficiálny web: www.newjerseydevils.com
Farma (AHL): Albany Devils
Najväčšie úspechy: 3x Stanley Cup (1995, 2000, 2003)
Vyradené čísla: 3 (K.Daneyko), 4 (S.Stevens), 26 (P.Eliáš), 27 (S.Niedermayer), 30 (M.Brodeur), 99 (W.Gretzky)
Slováci v tíme: Peter Šťastný, Zdeno Cíger, Stanislav Gron, Jiří Bicek, Marián Studenič, Tomáš Tatar, Šimon Nemec
Aktuálne zápasy
Posledný zápas: 20. 02. 2024
Washington - New Jersey 6:2 (1:1, 1:0, 4:1)
Ďalší zápas: 22. 02. 2024
New Jersey - NY Rangers info (01:00)
Najnovšie články
Tabuľka

Metropolitná divízia

ZVPPPBodyRWROWGFGADomaVonku
1NY Rangers563716377293618815720-7-017-9-3
2Carolina553317571273218715818-6-415-11-1
3Philadelphia562920765212516716514-12-215-8-5
4New Jersey552823460232818519113-13-215-10-2
5NY Islanders5523181460162216518713-7-910-11-5
6Washington542521858192213716914-9-511-12-3
7Pittsburgh532421856202215514413-10-411-11-4
8Columbus541727104412151582029-14-48-13-6
Krátke správy
Najnovšie články
Aktuálne v diskusii
SlovakFitness.sk

Prečítajte si na SlovakFitness.sk

SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Facebook   Instagram   Twitter   RSS Webdesign and Internet media - Streftec
© 2005 - 2024 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   O nás & kontakt   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies