Účet používateľaVyhľadávanie
Menu
Vyhľadávanie Zavrieť SlovakNHL.sk
»
po 2. tr.
ANA
4
CBJ
4
po 1. tr.
ARI
0
TOR
3
po 1. tr.
EDM
1
BOS
1
22. 02.
kurzy
01:00info
CAR
FLA
01:00info
DET
COL
01:00info
NJD
NYR
NHL live
01:00info
OTT
DAL
01:00info
PIT
MTL
01:00info
TBL
WSH
02:00info
STL
NYI
03:00info
CGY
BOS
04:00info
SEA
VAN
NHL live
04:00info
VGK
TOR
04:30info
LAK
NSH
23. 02.
kurzy
01:00info
CBJ
BUF
NHL live
02:30info
CHI
WPG
03:00info
EDM
MIN
NHL live
«

Tímy NHL: Colorado Avalanche

Vznik: 1972/1995
Aréna: Balls Arena (kapacita: 18 007)
Oficiálny web: www.coloradoavalanche.com
Farma (AHL): Lake Erie Monsters
Najväčšie úspechy: 3x Stanley Cup (1996, 2001, 2022)
Vyradené čísla: 19 (J.Sakic), 21. (P. Forsberg), 23 (M.Hejduk), 33 (P.Roy), 52(A.Foote), 77 (R.Bourque), 99 (W.Gretzky)
Slováci v tíme: Jaroslav Obšut, Marek Svatoš, Peter Budaj, Marko Daňo
Aktuálne zápasy
Posledný zápas: 20. 02. 2024
Colorado - Vancouver 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)
Ďalší zápas: 22. 02. 2024
Detroit - Colorado info (01:00)
Najnovšie články
Tabuľka

Centrálna divízia

ZVPPPBodyRWROWGFGADomaVonku
1Dallas573415876253221217417-8-317-7-5
2Colorado573518474313321218222-5-013-13-4
3Winnipeg543415573313516512819-7-215-8-3
4St. Louis552924260222716217216-11-113-13-1
5Nashville562925260222717218214-15-015-10-2
6Minnesota562624658202317718914-11-412-13-2
7Arizona552325450182116017815-13-08-15-4
8Chicago571539333101411920211-15-24-24-1
Krátke správy
Najnovšie články
Aktuálne v diskusii
SlovakFitness.sk

Prečítajte si na SlovakFitness.sk

SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Facebook   Instagram   Twitter   RSS Webdesign and Internet media - Streftec
© 2005 - 2024 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   O nás & kontakt   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies