Účet používateľaVyhľadávanie
Menu
Vyhľadávanie Zavrieť SlovakNHL.sk
»
po 1. tr.
ANA
0
CBJ
3
po 1. tr.
ARI
0
TOR
3
04:00info
EDM
BOS
NHL live
21. 02.
kurzy
po 1. tr.
ANA
0
CBJ
3
po 1. tr.
ARI
0
TOR
3
04:00info
EDM
BOS
NHL live
22. 02.
kurzy
01:00info
CAR
FLA
01:00info
DET
COL
01:00info
NJD
NYR
NHL live
01:00info
OTT
DAL
01:00info
PIT
MTL
01:00info
TBL
WSH
02:00info
STL
NYI
03:00info
CGY
BOS
04:00info
SEA
VAN
NHL live
04:00info
VGK
TOR
04:30info
LAK
NSH
«

Tímy NHL: Minnesota Wild

Vznik: 1997
Aréna: Xcel Energy Center (kapacita: 18 064)
Oficiálny web: www.wild.com
Farma (AHL): Houston Aeros
Najväčšie úspechy: finále konferencie (2003)
Vyradené čísla: 1 (fanúšikovia), 99 (W.Gretzky)
Slováci v tíme: Dušan Pašek(North Stars); Peter Bartoš, Marián Gáborík, Ľubomír Sekeráš, Branko Radivojevič, Pavol Demitra, Peter Ölvecký
Aktuálne zápasy
Posledný zápas: 20. 02. 2024
Winnipeg - Minnesota 6:3 (2:0, 1:1, 3:2)
Ďalší zápas: 23. 02. 2024
Edmonton - Minnesota info (03:00)
Najnovšie články
Tabuľka

Centrálna divízia

ZVPPPBodyRWROWGFGADomaVonku
1Dallas573415876253221217417-8-317-7-5
2Colorado573518474313321218222-5-013-13-4
3Winnipeg543415573313516512819-7-215-8-3
4St. Louis552924260222716217216-11-113-13-1
5Nashville562925260222717218214-15-015-10-2
6Minnesota562624658202317718914-11-412-13-2
7Arizona552325450182116017815-13-08-15-4
8Chicago571539333101411920211-15-24-24-1
Krátke správy
Najnovšie články
Aktuálne v diskusii
SlovakFitness.sk

Prečítajte si na SlovakFitness.sk

SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Facebook   Instagram   Twitter   RSS Webdesign and Internet media - Streftec
© 2005 - 2024 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   O nás & kontakt   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies