07.10.2015 - 20:57:54
avatar
07.10.2015 - 21:35:24
avatar
Na úvodný zápas sezóny ide do bránky Jimmy a Mrázek si premiéru v novej sezóne odkrúti v zápase s Carolinou.
avatar
Larkin hral jak skúsený mazák..perfektný zápas v jeho podaní.
10.10.2015 - 12:10:47
avatar
ja som pozeral zápas a teda na Larkina sa mi pozeralo parádne sikovne ruky, velmi dobre korculovanie a krasna strela, vzdy ked bol na lade tak tam lietal a zapajal sa. Dokonca strielal napriek tomu aby nahral skuseným ako Z alebo Abby sebavedomie má chalan. Kiež by aj Jurco bol taký sebavedomý, čo si myslím že dnes pojde namiesto Pulkkinena !
10.10.2015 - 21:03:50
avatar
jurco - healthy scratch
11.10.2015 - 09:00:07
avatar
Reakcia na: Falko, 10.10.2015 - 12:10:47
ja som pozeral zápas a teda na Larkina sa mi pozeralo parádne:) sikovne ruky, velmi dobre korculovanie a krasna strela, vzdy ked bol na lade tak tam lietal a zapajal sa. Dokonca strielal napriek tomu aby nahral skuseným ako Z alebo Abby :) sebavedomie má chalan. :) Kiež by aj Jurco bol taký sebavedomý, čo si myslím že dnes pojde namiesto Pulkkinena !
∧ skryť ∧
Takže po dnešku už určite nepôjde
Jurčo to bude mať veľmi ťažké momentálne.
11.10.2015 - 10:26:40
avatar
Mrázek proti 47 strelám súpera, tak to je riadna divočina
14.10.2015 - 07:12:38
avatar
Jurčo dnes 1x v zostave, Tatar v 3.tretine iba 3 striedania.
22.10.2015 - 15:58:38
avatar
No hrôza. Najvyšší čas nakopnúť, zjavne to dokážeme, keďže tretie tretiny hráme skvele. Je to otrepaná hláška, ale treba hrať 60 minút. Pevne verím že sa rýchlo dáme dokopy, 3-3-0 nieje katastrofa, ale vzhľadom nato ako sme hrali, môžme byť radi že to nedopadlo horšie...
hodnost M .
22.10.2015 - 16:14:57
avatar
Nebolo by Jurčovi lepšie na farme? musel by ísť cez waiver?
∧ skryť ∧
Keby išlo o zaslúženie si, tak 2-4-0. Treba sa prebudiť, hráme naozaj sra*ku.
22.10.2015 - 18:11:40
avatar
Reakcia na: Pasha, 22.10.2015 - 17:28:21
∧ skryť ∧
Čo hovoríš na Richardsa? Čo som videl, tak zatiaľ dosť tragédia...
22.10.2015 - 19:58:09
avatar
Ďalšia otrepaná fráza ale pravdivá..Strielať, strielať a strielať! Velmi málo ohrozujeme brankárov súpera a v poslednej časti to už nestíhame dohánať. Treba to zlepšiť a young guns by sa mali tiež troška prebrať strelecky. A treba aj využívať to, že nám brankári chytajú na výbornej úrovni, takže z toho by sme mali vyťažiť maximum.
22.10.2015 - 21:50:46
avatar
So streľbou ste najma v tretej tretine, kedy sme to už mierne vypustili nemali problém. Vaša hra obrany mi príde neadekvátna k tomu akú kvalitu máte v útoku. Napr prechod z vlastného obranného pásma mi príde pomalý. Richards je dosť z formy, a Sheahan pri všetkej úcte dlhodobo na druhú lajnu nemá. Zato ale prvá formácia je u vás skvostná. Puck moving, movement všetko na vysokej úrovni. Larkin
23.10.2015 - 00:42:19
avatar
Naša obrana je na papieri skvelá (až na Eriksona v prvom páre, ale to si asi musíme zvyknúť). Tam je celkovo problém v prechode z obranného pásma, ako aj vo vstupe do útočného. "Strielať strielať" je síce pravda, ale ak raz nemáme držanie puku v útočnej zóne, tak nieje z čoho strielať.

V tomto bol Detroit jedným z top tímov v lige, a musí byť znova. V tretej tretine sme aj v prehratých zápasoch hrali lepšie ako súper. Čiže je to tam, ale nevieme to presadiť celý zápas. Toto sa musí zlepšiť. A je to naprieč tímom - prvá lajna síce produkovala, ale aj tak tvorila málo ofenzívy. Taký Abdelkader má 9 striel v 6 zápasoch, a v posledných dvoch nula. Hnerik má 8, ale v prvých 5 mal 4 - a to je hráč čo za Detroit zvykne v tejto štatistike viesť!

Larkin v produkcii striel jednoznačne vedie s 16 strelami v 6 zápasoch. A okrem neho majú viac než dve strely na zápas len dvaja hráči, a to Pulkinnen a Richards(!). To je úplná katastrofa, a to sa musí zmeniť (a to sú tak mizerné štatistiky, že to sa v priebehu sezóny jednoducho musí zmeniť aj keby nechceli). Mimochodom, len 9 hráčov má aspoň strelu na zápas. Minulú sezónu malo aspoň strelu na zápas 25 z 28 hráčov čo nastúpili za Red Wings.

Celkovo si myslím že Richards ako posila nebol zatiaľ zlý - bol nevýrazný rovnako ako hráči okolo neho. Je tam výrazný priestor na zlepšenie, ale to je u každého hráča čo sa nevolá Dylan Larkin. (a okej aj Kapitán hral dobre, ale má na viac, a Abdelkader hral v prvých 3-4 zápasoch tiež výborne. ) Green detto - zatiaľ sa ofenzívne nechytil, ale zle nehrá. Myslím si že obaja ešte budú mať svoje chvíle.
23.10.2015 - 09:24:20
avatar
Reakcia na: Shini, 23.10.2015 - 00:42:19
Naša obrana je na papieri skvelá (až na Eriksona v prvom páre, ale to si asi musíme zvyknúť). Tam je celkovo problém v prechode z obranného pásma, ako aj vo vstupe do útočného. \"Strielať strielať\" je síce pravda, ale ak raz nemáme držanie puku v útočnej zóne, tak nieje z čoho strielať. V tomto bol Detroit jedným z top tímov v lige, a musí byť znova. V tretej tretine sme aj v prehratých zápasoch hrali lepšie ako súper. Čiže je to tam, ale nevieme to presadiť celý zápas. Toto sa musí zlepšiť. A je to naprieč tímom - prvá lajna síce produkovala, ale aj tak tvorila málo ofenzívy. Taký Abdelkader má 9 striel v 6 zápasoch, a v posledných dvoch nula. Hnerik má 8, ale v prvých 5 mal 4 - a to je hráč čo za Detroit zvykne v tejto štatistike viesť! Larkin v produkcii striel jednoznačne vedie s 16 strelami v 6 zápasoch. A okrem neho majú viac než dve strely na zápas len dvaja hráči, a to Pulkinnen a Richards(!). To je úplná katastrofa, a to sa musí zmeniť (a to sú tak mizerné štatistiky, že to sa v priebehu sezóny jednoducho musí zmeniť aj keby nechceli). Mimochodom, len 9 hráčov má aspoň strelu na zápas. Minulú sezónu malo aspoň strelu na zápas 25 z 28 hráčov čo nastúpili za Red Wings. Celkovo si myslím že Richards ako posila nebol zatiaľ zlý - bol nevýrazný rovnako ako hráči okolo neho. Je tam výrazný priestor na zlepšenie, ale to je u každého hráča čo sa nevolá Dylan Larkin. (a okej aj Kapitán hral dobre, ale má na viac, a Abdelkader hral v prvých 3-4 zápasoch tiež výborne. ) Green detto - zatiaľ sa ofenzívne nechytil, ale zle nehrá. Myslím si že obaja ešte budú mať svoje chvíle.