Komunita: Diskusia > Všetky príspevky užívateľa v diskusii
05.02.2026 - 21:26:52 |
Moja idealna zostava B: Hrenak, Čelko, Husár O: Kovalčik Goljer Botka Floris Syrny Černak Dedík Marsalek U: Kazda Valek Bernat Ozogany Stankoven Matta Max Šimko Zvolensky Karšay Hybský Selič Jakubec |
28.10.2025 - 21:10:11 |
Moja zostava na ms 18 v pripade ze vsetci z chl a ushl budu uvolnení B: Hrenak, Celko, Husar O: Goljer Marsalek Kovalcik Floris Botka Cernak Syrny U: Bernat Stankoven Valek Ozogany Max Kazda Zvolensky Hybský Rausa Selic Obusek Ondrejčak Ďurčo Velkou výhodou by mohli byt parametre v kombinacii s dobrym korculovanim. Dúfam,ze kompetentí sa nebudu bať zobrať mladšich. |
06.10.2025 - 16:22:29 |
Reakcia na: AgentHockey, 06.10.2025 - 12:06:20 Do MS20 zostáva ešte vyše 2,5 mesiaca,kto nemá formu,čo je to za hlúpy komentár? A kto ma formu? Vsetci nasi sa v chl zatial trapia a hraju za ocakavanie, v europe je akurat sebec svrček a na Slovensku Chrenko s Nemcom. Ved tam prideme s najhorsim vyberom za x rokov , nehovoriac o tom, ze z nosneho rocnika nemas ani koho vybrať Pobezala fackuje realita v ohl, Zalesak sa nepresadzuje vo svedskej juniorke, Satan nieje hokejista , Thea Kissa uz davno nezaujima hokej a ostavaju ti Tank Maruna a midget gaso z ceskej juniorky. Jediny schopny ostava Pitka, aj to iba možno. Beriem, ze je do zaciatku turnaja dost casu ale zatial to vyzera hrozivo.∧ skryť ∧ |
05.10.2025 - 19:05:44 |
Zachvilu tu mame msj a z nasich hracov z rocnika 06 a 07 nema formu asi nikto, tento rok budeme ozaj radi za zachranu |
02.08.2025 - 13:35:19 |
Reakcia na: Herbert.Drevo, 02.08.2025 - 08:16:00 TURNAJ 4 KRAJÍN V USA: :usa:
HORNÁČEK, HUSÁR, HAVEL
LICHNOVSKÝ - ČONGRADY
ŽAK - BOTKA
HONZEK - FERREIRA
MEDVEC - PATLEVIČ
SELIČ - VÁLEK - PISARČIK
SIMONČIČ - LAZOVSKÝ - HALAŠ
PODKONICKÝ - RYCHLÍK - KUBIS
OLEKŠÁK - GERGEL - ŠIŠKA
Obrancovia vsetko lavaci okrem Patlevica∧ skryť ∧ |
29.06.2025 - 17:51:42 |
Reakcia na: Contributor, 29.06.2025 - 17:49:50 Pozrel som ho na Elit a pamatam si ho z Hoby. Patril medzi najmensich a nikdy nemal rastove skoky. Ale uz to necham tak, lebo to nema vyznam. ∧ skryť ∧ ![]() , myslim, že som sa trafil |
29.06.2025 - 17:43:12 |
Reakcia na: Contributor, 29.06.2025 - 17:35:03 Zaraza ma s akou istotou tu davate informacie, ktore moze mat len chlapec, rodic, klub. Ako mozes povedat ze uz nevyrastie? Si jeho lekar, fyzio? Odobral si mu vzorku DNA? V datume narodenia asi SZLH nevymysla. Mal len pred 4 mesiacmi 17. Bodaj by vyrastol čo najviac. Ja len hovorim, že podla teba mal na začiatku sezony 183cm a ja som dal do povedomia, že v zavere sezony mu namerali 182. Tak asi nevyrastol a rast sa mu ukončil. Mňa zaráža ake informacie si dal ty citujem "chlapcovi, ktory mal na zaciatku minulej sezony 183 cm a 82 kg. A to zdaleka nie je vo finalnych cislach, pretoze je to typ, ktory sa vyvija postupne a bavi sa hokejom." Iba , že by si bol jeho rodič, lekar alebo fyzio. Myslim, že to prve je pravda pan/pani Stankoven/ Stankovenová.∧ skryť ∧ |
29.06.2025 - 17:04:38 |
Reakcia na: Contributor, 29.06.2025 - 16:04:02 A ked uz tak sebavedomo vytahujes mena chlapcov a vadi Ti Halas a Stankoven, tak napis, co Ti na nich vadi. Halasa neevidujem, ale Stankoven ma vysoko nadpriemerne fyzicke parametre a silu. Hokejove veci sa ani nemusime bavit. Bavime sa o chlapcovi, ktory mal na zaciatku minulej sezony 183 cm a 82 kg. A to zdaleka nie je vo finalnych cislach, pretoze je to typ, ktory sa vyvija postupne a bavi sa hokejom. Na lade nic nevypusti, ma vyborne korculovanie a skils. Minulu sezonu bol jednym z lidrov v juniorke Slovana. Asi vedia, preco mu davaju doveru a pocul som, ze s nim Slovan pocita a tam sa to hodne vylepsilo, co sa tyka mladeze a planuju ich zapajat aj do A timu. Tak zvaz, ake mena nabuduce chces vytahovat a najprv si ziskaj o nich objektivne informacie. Ked sme pri tom Stankovenovi, tak ano ma solidne korčule je aj fajn 2way hrač, ale v žiadnom pripade nema fyzické parametre. Hovoriš, že na začiatku sezony mu namerali 183 cm 82kg. Tento udaj nieje spravny, často na szlh a elite maju miery hračov od oka. Na EYOF kde ich všetkych merali mal 182cm a to už bolo v zavere sezony. Žiaľ už asi moc nevyrastie a v žiadnom pripade sa neda brať ako hrač s parametrami ∧ skryť ∧ |
27.04.2025 - 13:41:56 |
Dufam že z tychto hračov prídu už všetci 1. Lantoši Dvorsky Pospišil 2. Honzek Čederle Chromiak 3. Kelemen Sukeľ Kašlik 4. Sykora Demek Faško-Rudaš Bude to mladý tím, ale aspoň sa môžu ukazať |
21.04.2025 - 15:07:35 |
16.04.2025 - 15:42:40 |
Reakcia na: MatejSVK, 16.04.2025 - 14:59:00 Pradel, Brezani
Lisy - Radivojevic
Zubek - Goljer
Capos - Kalman
Rusznyak
Svrcek - Straka - Chovan
Tomík- Chrenko - Nemec
Misiak - Dubravik - Murin
Tomka - Kalis - Kriska
Kazda na to výkonostne zatiaľ nemá, zaradenie do TOP9 by bol podla mňa značný prešľap... Dubravik nebide center kalis pojde na 3. Centra a Kriska na 4.∧ skryť ∧ |
15.04.2025 - 11:09:50 |
Rad by som využil tuto možnosť a spytal sa či Oliver doatal po vyradení z u18 pozvanku do u17 respektíve u16 repre. Ďakujem |
14.04.2025 - 12:24:03 |
Dalsiu sezonu uz odohra ozogany v ushl s vyrazne starsimi hracmi, tuto sezonu ešte nemohol. |
11.04.2025 - 21:07:48 |
Reakcia na: Packo, 11.04.2025 - 19:29:16 Kovalcik???? Veď to je na smiech….myslím ze mame lepšich 2008 obrancov….Floriš, Marsalek, Suranyi… Ti garantujem ze Kovalcik je lepsi ako Suranyi a minimalne na rovnakej urovni ako Floris a Marsalek∧ skryť ∧ |
06.04.2025 - 22:19:32 |
Reakcia na: SundaySK, 06.04.2025 - 21:59:21 O Melovi sa šepká hocičo...
Je asi otec jedného z nanominovaných v jeho zostave. Hádajme koho?
https://x.com/MarcelMelo69960/status/1908910518116508130?t=0R9ZiNBVGb1kmP3h22G3mA&s=19 Nepovedal som ze to je otec vyjadruje sa k hracom aj inych rocnikov a ma interne info, podla mna nejaka pozicia na zvaze alebo skaut∧ skryť ∧ |
04.04.2025 - 14:26:48 |
Reakcia na: Advisor, 04.04.2025 - 13:26:22 Jeho výkonnosť vo vzťahu k USHL sa posúdiť nedá keďže ju nehrá …. To čo odohral
Nasvedčuje tomu že na to výkon nemá. Klub U16 v ktorom hral do februára opustil a od februára je vraj v Chicago Steel, prečo nehrá si nedovolím tvrdiť, ale tie výkony ktorými sa prezentoval v USHL boli veľmi nepresvedčivé. Tak hral prevazne 13. Utocnika. On potrebuje rolu top6 a pp, presadil sa o rok so staršimi na repre. Na ushl ma, len potrebuje dostať priestor, ďalšiu sezonu čakam minimalne 0.5 ppg∧ skryť ∧ |
31.03.2025 - 19:57:49 |
Reakcia na: SundaySK, 31.03.2025 - 06:27:46 Ani u mňa Kazda nemusí byť, lepší by bol Lucas Novák Tak Kazda je o level lepsi ako Novak, aj ked je o rok mladši. Plus potencial do buducna je nesporny ∧ skryť ∧ |
24.03.2025 - 10:03:25 |
1. Slafkovsky Pospíšil Cehlarik 2. Lantoši dvorsky Studenič 3. Hudaček Tamaši Regenda 4. Kelemen Sukeľ Honzek Čederle,Sýkora Toto by vyzeralo celkom slušne |
20.02.2025 - 17:35:09 |
Reakcia na: , 20.02.2025 - 10:55:23 Nezobrat Dubravika by bolo trestné. Do 4. lajny ideál. A rozumie si so Svrckom. Môžu ho využiť na viacero spôsobov. Ako zilincan mam dubravika nasledovaneho je to dobry hrač, vyuzitelny vo vsetkych lajnach, preto som ho dal ako 13. Utocnika. Keď si ale zoberiem tie mena ake su tam proste nema koho vytlačiť noa v 4. Lajne musi kazdy pricetny uprednostnit Murina či Tomku proste ideal typy. Dubravik by mi, ale nevadil na hociakej pozicii, škoda, že viac nenarastol∧ skryť ∧ |
20.02.2025 - 10:50:32 |
Reakcia na: MatejSVK, 20.02.2025 - 10:23:32 Berčík namiesto Kazdu, Dubravik namiesto Kalisa, inak dobrá zostava... Ano, na berčika som zabudol, ale dubravik nieje center a Tomka s Murinom budu platnejši vo 4. Lajne. Ak vsetci pridu tak Dubravik sa aspon podla mna nema miesto akurat ako 13 utočník.∧ skryť ∧ |


