Účet používateľaVyhľadávanie
Menu
Vyhľadávanie Zavrieť SlovakNHL.sk
»
po 1. tr.
ANA
0
CBJ
3
po 1. tr.
ARI
0
TOR
3
04:00info
EDM
BOS
NHL live
21. 02.
kurzy
po 1. tr.
ANA
0
CBJ
3
po 1. tr.
ARI
0
TOR
3
04:00info
EDM
BOS
NHL live
22. 02.
kurzy
01:00info
CAR
FLA
01:00info
DET
COL
01:00info
NJD
NYR
NHL live
01:00info
OTT
DAL
01:00info
PIT
MTL
01:00info
TBL
WSH
02:00info
STL
NYI
03:00info
CGY
BOS
04:00info
SEA
VAN
NHL live
04:00info
VGK
TOR
04:30info
LAK
NSH
«

Tímy NHL: Tampa Bay Lightning

Vznik: 1992
Aréna: St. Pete Times Forum (kapacita: 19 758)
Oficiálny web: www.tampabaylightning.com
Farma (AHL): Norfolk Admirals
Najväčšie úspechy: 3x Stanley Cup (2004, 2020, 2021)
Vyradené čísla: 4 (V.Lecavalier), 26 (M.St. Louis), 99 (W.Gretzky)
Slováci v tíme: Kristián Kudroč, Zdeno Cíger, Róbert Petrovický, Martin Cibák, Andrej Meszároš, Vladimír Mihalik, Richard Pánik, Peter Budaj
Aktuálne zápasy
Posledný zápas: 19. 02. 2024
Tampa Bay - Ottawa 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)
Ďalší zápas: 22. 02. 2024
Tampa Bay - Washington info (01:00)
Najnovšie články
Tabuľka

Atlantická divízia

ZVPPPBodyRWROWGFGADomaVonku
1Florida563715478313618813717-8-220-7-2
2Boston5633121177263018915018-7-515-5-6
3Toronto543016868202619717015-10-215-6-6
4Tampa Bay573022565242819519318-7-312-15-2
5Detroit552920664212719417915-8-514-12-1
6Buffalo562527454222516417212-16-113-11-3
7Montreal562226852131815920111-16-311-10-5
8Ottawa532327349182217818915-13-28-14-1
Krátke správy
Najnovšie články
Aktuálne v diskusii
SlovakFitness.sk

Prečítajte si na SlovakFitness.sk

SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Facebook   Instagram   Twitter   RSS Webdesign and Internet media - Streftec
© 2005 - 2024 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   O nás & kontakt   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies