«

Komunita: Diskusia > Všetky príspevky užívateľa v diskusii

04.04.2015 - 18:34:28
avatar
Ako to funguje stým predávaním lístkov "len" domácim fanúšikom? Ako to urobila napr. Tampa, že lístky predajú len ľudom, ktorý majú trvalé bydlisko na Floride. To sa len tak tím môže rozhodnúť, že predaj vstupeniek obmedzí na určitú skupinu ľudí?
14.01.2015 - 17:21:28
avatar
zle som sa vyjadril asi.
zaujíma ma ako ubehlo tých jeho 6 trestných minút. Či hrala Tampa 6 minútovú presilovku 5 na 4 alebo si boarding odsedel za Cháru niekto iný a on si odsedel len tých 2+2 za roughing a teda hrali Bruins 2 minúty v oslabení o 2 hráčov.
14.01.2015 - 14:21:26
avatar
ako prebiehalo Chárovo výlučenie keď v tej 3.tretine dostal v čase 4:03 2min za boarding a ďalšie 2+2 roughinng?
06.11.2014 - 01:08:04
avatar
Jurčo HS dneska
29.06.2014 - 11:15:38
avatar
pri Ekbladovi sa opravil a povedal Ekholm ale pri Ryanovi Smythovi sa na Craiga Smitha neopravil. A tak ako sám spomenul v úvode, ešte neodišiel z Philadelphie..
28.06.2014 - 19:56:14
avatar
Pierre LeBrun:
Preds GM David Poile confirms he had serious interest in dealing for Spezza but was told by Spezza camp he wouldn't go to Nashville
avatar
Vyzerá že Znarok komunikoval s tímom cez vysielačky ?!)

17.05.2014 - 16:47:55
avatar
zachytil som nejaké reči o tom, že Spezza by mohol byť počas draftu vymenený k nám.
čo poviete?
06.05.2014 - 22:23:10
avatar
super! Bude to veľká zmena oproti Trotzovmu štýlu a uvidíme či na to súčasný káder bude mať ale pevne verím, že áno. Myslím že Lavy sa nebude báť zapojiť mladých hráčov (útočníkov) viac do hry a "vyšťaviť" z nich to čo Trotz takpovediac nedokázal. To bude asi základ!

Nejaké poznatky/fakty:

podpísal na 5 rokov za $2,5 milióna ročne.
spolu sním prišiel aj jeho asistent s Philly - Kevin McCarthy.

Česť s niektorými hráčmi respektíve s Lambertom bude mať už na majstrovstvách takže uvidíme.

oproti Trotzovi asi trošku zmenu

In 7 out of 11 seasons, Laviolette has coached teams that finished in the Top 10 for goals scored.

1.sezóna po tom čo prebral tím:
NY Islanders- went from 52 points (30th in league) to 96 points (8th in league)

Carolina- went from 76 points (23rd in league) to 112 points (4th in league)

Philly- went from 88 points (18th in league) to 106 points (4th in league)

Poile: Laviolette comes in very familiar with the #Preds team. Thinks many players need a second chance to produce.
A takisto podľa vyjadrení chce zapojiť mladých útočníkov.

Už kolujú aj vtipy na jeho adresu, že sa mu konečne podarilo dostať k Sheovi Weberovi..

avatar
Nathan MacKinnon wil play for Team Canada at the coming World Championship in Belarus.
04.05.2014 - 11:51:03
avatar
Reakcia na: , 03.05.2014 - 22:41:02
Velky brankar.
∧ skryť ∧
hej hej. vyzerá že máme ďalšie talentovaného fínskeho brankára!
a darí sa mu aj na reprezentačnej úrovni!
wjc tento rok zlato, all stars team a čísla - 1,57 gólu na zápas, úspešnosť - 94,3% - v 6 zápasoch
minulý rok ms do 18 bronz, najlepší brankár turnaja a čísla 1,86 gólu na zápas, úspešnosť 94,6% - v 7 zápasoch
a myslím že ide aj tento rok do Minsku

inak na majstrovstvá pocestujú aj Simon Moser a Celle Jarnkrok
04.05.2014 - 11:26:52
avatar
17 of 53 StanleyCup Playoffs have gone to OT (32.7%)

There have been 9 game-tying goals in the final 2:30 of regulation in the 2014 Stanley Cup Playoffs
04.05.2014 - 11:11:36
avatar
Most playoff points, players traded on Mar. 5 deadline day:
1. Marian Gaborik 8
2. Martin St. Louis 6
3. Thomas Vanek 5

Gaborik: 2nd player in playoff history to tie game in final 15 seconds then win it in OT. (Stastny the other, in Round 1) (1st ak berieme do úvahy posledných 10 sekund)
03.05.2014 - 23:26:12
avatar
Luongo opäť bodoval svojim tweetom
03.05.2014 - 21:39:24
avatar
Juuse Saros, 19 ročný fínsky brankár chytajúci za tím Hämeenlinna vo Fínske SM-Liige a celková 99 voľba Predators v 4.kole minuloročného draftu, získal ocenenie Rookie of the Year!
Stal sa tak prvým brankárom, ktorý získal toto ocenenie od sezóny 1999/2000 kedy ho vyhral Antero Niittymäki.

V tejto sezóne odchytal 44 zápasov s úspešnosťou 92,3% a priemerom 1,76 gólu na zápas.
V play-off nastúpil vo všetkých 6 zápasoch svojho tímu. Jeho úspešnosť bola 90,3% a priemer 2,29.