Ak by mal Anaheim zaujem tak by som to videl aj celkom realne. Lebo co som cital tak Millerova zena je herecka a travi vela casu v Hollywoode, takze by od nej nebol tak daleko ;)
Ako to inak vyzera v Anaheime? Myslim ze Hillerovi konci zmluva po sezone ale potrebuju noveho brankara?
O 2:00 bude hrat proti Li Na. Snad jej to tento krat uz vyjde!
avatar
2 príspevky nad tvojim
26.03.2014 - 21:26:02
avatar
Dalen Kuchmey, brankár Windsor Spitfires v OHL, dnes dostal šancu v 3.zápase play-off proti London Knights nakoľko sa tímová jednotka Alex Fotinos, necítil celý deň dobre (napriek tomu tam bol ako back-up goalie).
Kuchmey inkasoval v 1.tretine 4 góly, no rozhodli sa ho nechať v bráne keďže Fotinos sa necítil dobre. London Knights pridali v 2.tretine za 14.minút ďalšie 4 góly a to bolo na Kuchmeyho moc. Sám sa rozhodol odísť. Najskôr do šatne a potom preč zo štadiónu..

Windsor Spitfires nakoniec prehrali 2:10.
26.03.2014 - 21:03:23
avatar
Lokomotiv pre mňa asi najväčším favoritom na zisk Gagarinovho pohára túto sezónu. Po vyradení Dynama Moskva, si dnes poradili so SKA Petrohradom (stav série 3:2) a v najbližšom zápase, ktorý odohrajú na domácom ľade budú mať šancu postúpiť do konferenčného finále.

Záver dnešného zápasu mierne zabrnkal na nervy Kovalchukovi..

26.03.2014 - 20:47:49
avatar
Ani dnes sa Preds nepodarilo vyhrať na domácom ľade prehrali už 6 zápas v rade. 7 z posledných 8. A tento krát to fakt vyzeralo sľubne. Opäť sme nedokázali udržať vedenie a Avs 3 krát vyrovnali..

Jarnkrok s ice-timom niečo cez 15 minút bodoval aj v 3 zápase a dokonca dostal šancu aj v nájazdoch. V posledných 3, ktoré išiel v AHL síce neuspel ale tento premenil s prehľadom. Jediné čo trošku pokazilo dobrý dojem z jeho hry bola jeho nepresná nahrávka po ktorej sme inkasovali 2 gól..

Josi - najaktívnejší strelec - 6!
Cullen sa v poslednej dobe nejak prebudil, síce neskoro ale teší ma jeho hra. Viac striela (dnes 5),skúša to aj rôznych uhlov a viac sa tlačí do brány.

Za hlavnú slabinu, ktorú by mal Filip Forsberg ešte vyladiť na farme, označil Trotz jeho hru bez puku.

Seth Jones a Paul Gaustad nenastúpia ani proti Buffalo. Eaves podľa vŠetkého tiež nie.

btw. Poile sa dostal do výberovej komisie Hockey Hall of Fame! Spolu sním sa tam dostali aj Luc Robitaille a Bobby Clarke!
26.03.2014 - 18:54:00
avatar
Ovechkin sa v dnešnom zápase nepríjemne zrazil s Jackom Hillen. Ten zápas nedohral..

26.03.2014 - 18:36:44
avatar
niektoré tie "otázky" fakt nemajú chybu
25.03.2014 - 18:52:17
avatar
Forsberg bol poslaný naspäť do Milwaukee nakoľko je Hornqvist späť.

Seth Jones ani Paul Gaustad dnes a pravdepodobne ani v ďalšom zápase, proti Buffalu, nenastúpia.
25.03.2014 - 14:01:22
avatar
Proti Chicagu nám to v tejto sezóne fakt ide. Zo 4 vzájomných zápasov sme vyhrali 3 (2 z toho v United Center).
Prvé 2.tretiny boli prevažne v réžií Chicaga a Preds mali len 11 striel na bránu (celkovo 17, Chicago 29) no v záveroch 1. a 2.tretiny skórovali Fisher a Bourque. Chicago nevyužilo ani 4.minutovú presilovku a Rinne pochytal čo sa dalo.
1. shutout pre Pekku v tejto sezóne a 1. od 12.marca minulého roka.

Forsberg nastúpil priestor v 4.formácií, odohral takmer 8 minút, na bránu nevystrelil ani raz a 2 trestné minúty. Mne osobne pripadal taký zľaknutý a celkovo jeho herný prejav bol akýsi divný. On sa ale vyjadril, že sa cítil dobre, dokonca ešte lepšie ako v Milwaukee. Tak uvidíme
Zato Jarnkrok si vo svojom 2.zápase v NHL pripísal 2. asistenciu!

Toho Setha Jonesa som fakt zakríkol.. Vyzerá síce že to nebude príliš vážne ale jeho dnešný štart je otázny.
btw toto bol prvý zápas od jeho úvodného, na ktorý sa prišiel pozrieť jeho otec..

V zápase bolo ale viacero nebezpečných (alebo aspoň nebezpečne vyzerajúcich) hitov pri ktorých sa na šťastie nikto ďalší nezranil.
hit na Romana Josiho:

a na Celleho Jarnkroka:
24.03.2014 - 00:36:51
avatar
Po trade deadline je Calgary tímom s najväčším počtom strelených gólov - 39!
24.03.2014 - 00:35:28
avatar
Clune dnes bitka č.27 vs. Brookbank
23.03.2014 - 21:37:39
avatar
Elliott improved to 3-0-1 in his last four starts against Pittsburgh. In those games, he has a 1.21 GAA and a .967 save percentage...

Fakt by som nepovedal, že v tomto zápase padne len 1 gól.
23.03.2014 - 20:12:59
avatar
27.3 vs. Adirondack Phantoms (farma Philadelphie)
23.03.2014 - 19:25:30
avatar
random facts:

Brandan Leipsic, 4 voľba Preds na drafte 2012, celkovo 89. (3.kolo), momentálne hrajúci vo WHL za tím Portland Winterhawks. Dostal v zápase play-off proti Vancouver Giants 2 minútový trest za nešportové správanie po tom čo sa napil z flaše súperovho brankára..

Po tom čo sa Paul Gaustad zranil v zápase proti Vancouveru Canucks a bol poslaný naspäť do Nashvillu aby sa dal dokopy, ostal Seth Jones jediným hráčom Predátorov, ktorý nastúpil vo všetkých (doteraz odohratých) 71 zápasoch tejto sezóny.
Stal sa tak 9 nováčikom v drese Preds, ktorý nastúpil vo svojej nováčikovskej sezóne vminimálne 70 zápasoch. Ak by odohral všetkých 82 bol by nováčikom s najväčším počtom zápasov vo svojej úvodnej sezóne (u Preds samozrejme).
"Rekord" držia Dan Hamhuis a Martin Erat - 80.
Okrem toho by to bolo 39.krát (a bol by 24.hráčom) v histórií Preds kedy by hráč odohral kompletnú sezónu.
Naposledy sa to podarilo Shea-ovi Weberovi, Colinovi Wilsonovi a Jerredovi Smithsonovi v sezóne 2010-11. Weber a Legwand ale odohrali všetky zápasy v skrátenej sezóne 2012-13.
Rekordérom v tejto štatistike je Greg Johnson, ktorému sa toto podarilo 4krát (3 z týchto sezóne odohral v rade za sebou!). 3krát sa to podarilo Karlisovi Skrastinsovi a Ryanovi Suterovi.

Rekordérom sa stal aj Rich Clune. Stal sa totižto 4 hráčom, ktorý sa v drese Preds pobil (alebo teda zhodil rukavice) minimálne 26krát. Závršil to bitkou proti Ryanovi Reavesovi (St. Louis Blues), v ktorej ale ťahal za kratší koniec - https://www.youtube.com/watch?v=_GLevOpQB6o
V tejto sezóne sa v 45 zápasoch, ktoré odohral, pobil 14 krát čiže v priemer sa bije každý 3,21 zápas. Vyzval 13 rôznych hráčov z 12 klubov.
Najviac bitiek za Nashville absolvoval Jordin Tootoo, ktorý sa pobil 62krát v 486 zápasov. V priemere každý 7,84 zápas.
Za ním nasledujú Patrick Cote 42 krát v 91 zápasoch. Priemer 2,17 a Darcy Hordichuk 33krát v 172 zápasoch . Priemer 5,51.
Rekordérom v počte bitiek za sezónu je Patrick Cote. V sezóne 1998-99 sa ocitol v pästnom súboji až 30krát!
23.03.2014 - 18:21:22
avatar
Forsberg bol povolaný do Nashvillu! Uvidíme kam ho dajú hrať ale podľa Trotzových vyjadrení nebude hrať s Jarnkrokom (4.formácia so Sissonsom a Cluneom?).
Forsberg ide ako náhrada za Hornqvista, ktorý sa vrátil do Nashvillu lebo jeho žena rodí.
Do zostavy sa vracia aj Nick Spailing. Patrick Eaves je stále zranený a Del Zotto bude podľa všetkého opäť HS.

edit:
Trotz on Forsberg: "I went up to Milwaukee to watch him play, and I didn’t think he had a particularly good game."

23.03.2014 - 15:34:45
avatar
Zatiaľ som na žiadne detailnejšie video tohto gólu nenarazil. Keď tak to sem potom hodím.

Milwaukee Admirals po včerajšej prehre (keď v úvodných 10 minútach hrali prevažne v oslabení a 2krát inkasovali) dnes opäť vyhrali. Jarnkrok je v Nashville ale "jeho" krídlam sa darí aj bez neho.
K Forbsergovi a Cehlinovi sa na centra posunul Mark Van Guilder a zjavne to bol dobrý ťah.
Van Guilder 1+1
Forsberg 1+1
Cehlin 0+2

highlighty:
22.03.2014 - 18:02:29
avatar
Dnes teda riadna prestrelka! Aspoň že dopadla úspešne pre nás!

Na zápas sme nastúpili so 7 obrancami ale Del Zotto a Bartley sa "striedali".
Dell Zotto - 3:13 - stihol si pripísať asistenciu.
Bartley - 9:12 - otvoril si strelecký účet v NHL!

Celle Jarnkrok nastúpil v 2.formácii spolu s Craighom Smithom a Gabrielom Bourquem. Na ľade strávil niečo cez 16 minút. Prípisal si asistenciu a mal bilanciu +2 (nebol na ľade ani pri jednom inkasovanom góle).

Matt Cullen za posledných 12 zápasov strelil len 1 gól a pridal 1 asistenciu. Dnes sa ale "vybláznil" a okrem streleného gólu mal prsty ešte v ďalších 3 - 1+3.
Darilo sa aj Sheovi Weberovi 2+0 a Patrickovi Hornqvistovi 1+2 pričom jeho gól fakt stojí za to (http://video.predators.nhl.com/videocenter/?id=583282)!

Preds v zápase viedli až 3 krát o 2 góly ale Calgary sa túto stratu podarilo dotiahnuť len 2krát. Našťastie! Mrzieť môže najmä 4.gól, po ktorom bol Rinne vystriedaný. Pekka podcenil rozohrávku puku, ktorý išiel po mantinely za bránu, stratil ho a do bránky sa už vrátiť nestihol.
5.gól (už chytal Hutton) bol tiež dosť smoliarsky..

Inak pre tiperov
V posledných 7 vzájomných zápasoch (1 v 2012, 3 v 2013 a 3 v 2014) padlo vždy minimálne 6 gólov (po poradí - 8,9,8,7,6,8,11) a až na jednu výnimku (4:2 pre Calgary) strelili vždy oba tímy minimálne 3 góly!