Účet používateľaVyhľadávanie
Menu
Vyhľadávanie Zavrieť SlovakNHL.sk
»
26. 05.
kurzy
21:00info
FLA
NYR
NHL live
27. 05.
kurzy
02:30info
EDM
DAL
NHL live
«

Slováci v NHL

Expert verí, že v Montreale sú len traja nedotknuteľní: Caufield to nie je, Slafkovský áno!

Tím Montreal Canadiens má vo svojej zostave viacero mladých talentovaných hráčov, ktorí v ňom budú aj v časoch, keď bude mužstvo konkurencieschopné. Kto z nich by však mohol mať štatút nedotknuteľného?

„Habs“ sú v procese prestavby, ktorý sa nebude spoliehať len na rast mladých nádejí. Budú potrebné aj výmeny, ktoré by si mohli vyžiadať aj obetu niektorých hráčov so zvučnejšími menami. Kto je však mimo hry v prípade akejkoľvek protihodnoty?

Bývalý hokejista a súčasný analytik Maxim Lapierre verí, že sú to len traja hráči, ktorých považuje za nedotknuteľných. Cole Caufield podľa neho medzi nich nepatrí.

„Je na polceste k 50 gólom, môžeme počkať, kým nebude na 40 góloch, predtým, ako povieme, že je 50-gólový strelec? Už nie je 18-ročným hráčom prichádzajúcim do tréningového kempu, pri ktorom hovoríme, že má potenciál streliť 50 gólov. Hrá v NHL a už bude mať 24 rokov,“ poznamenal Lapierre v The Sick Podcast Tonyho Marinara. „Bojuje len o tretie alebo štvrté miesto v hierarchii útočníkov. Nie je na prvom ani na druhom mieste. Nie je ani na treťom.“

Podľa Lapierra sú najdôležitejšími útočníkmi Canadiens v tomto bode Nick Suzuki, Juraj Slafkovský a Kirby Dach. Prvých dvoch považuje za nedotknuteľných. Tretím do partie je obranca Kaiden Guhle.

„Mám pocit z toho, čo hovoríš, že Slafkovský je u teba nedotknuteľný. Oprav ma, ak sa mýlim,“ poznamenal Marinaro. „Stopercentne,“ odvetil Lapierre, ktorý takýmto spôsobom potvrdil aj Suzukiho a Guhleho.
Neprehliadnite
Krátke správy
Najnovšie články
Aktuálne v diskusii
SlovakFitness.sk

Prečítajte si na SlovakFitness.sk

SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Facebook   Instagram   Twitter   RSS Webdesign and Internet media - Streftec
© 2005 - 2024 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   O nás & kontakt   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies