Komunita: Diskusia > Všetky príspevky užívateľa v diskusii
06.04.2026 - 12:55:15 |
Reakcia na: johan1232, 06.04.2026 - 04:26:56 Stankoven schová do vrecka s prstom v riti dosť hráčov z tohto kádra jak korčuľovaním, strelou atd atd. Je to center ktorého sme potrebovali a navyše na to v akom slabom time hral tak som čakal že bude mat menej bodov po sezóne ako má + tie posledné krásne goly ktoré dával s prehľadom a to že tam neni a kvoli čomu, komu tam neni sa ani nemusíme baviť asi tak Stankoven by bol v tomto tíme suverénne najlepší center a hral by v prvých dvoch päťkách, takže rozdielový hráč určite je a predstav si v tomto tíme by za hviezdu bol .. to že hral v slabučkom tíme v najťažšej juniorke sveta čo OHl určite je a zaznamenal tam 23 bodov v 60 zápasoch na zahodenie nie je .. vidíme ako sa darilo takému zvolenskému či raušovi v tej istej lige ... o Ďurčovi vedľa v QMJHL ani nevravím, Obušek po prechode z projektu do USHL tiež zažíva krutú realitu .. ostatní v USHL ani nevravím .. jediný kto je pred ním kvalitou je Kazda ostatok všetko slabšie a to je OHl ešte troška inde od USHL, viď prípad Murnieks a podobne ..som zvedavý čo by dosiahli tie hviezdy z projektu v OHL ... veľké hovno ale to ty zjavne nepochopíš ..to že tam nemá ktovie aké body Pobežal ktorý mal troška iné body v Slovenskej extralige .. nie projektovej prvej lige alebo Mišiak ktorý bez urážky je troška inde ako slovenský projektanti len vyzdvihuje Stankovenovu kvalitu .. Ja len dúfam že Stankoven bol posledný prípad omylu zvaný SZlh a ostatok už všetko príde .. Mám na mysli Čelka, Hrenáka, Kazdu, Ozogániho a spol lebo keď nie tak chlapci z projektu nás veru nezachránia .. stačí sa pozrieť na minulé roky kto získal aké body na wjcu18 z akých líg .. projektanti to veru neboli ∧ skryť ∧ |
03.04.2026 - 13:13:46 |
Reakcia na: Zidan., 03.04.2026 - 10:29:09 Potrebovali sa niekoho zbaviť lebo Satan uvalil kvoty na zahraničných hráčov a toto pre nich bola výborná zámienka.. je to tak jednoduché A to ešte počkajte na ten zázrak keď sa tam z podobných dôvodov neobjaví ani kazda a ozogany to len budeme kukať ∧ skryť ∧ ![]() |
03.02.2026 - 12:47:03 |
Nie len švajda ale určite aj macejka zo švajčiarska či Orbán a Kohút z Fínska ... |
12.11.2025 - 18:08:20 |
Môj tip na zostavu: ( bez experimentov, to najlepšie čo Slovensko má ak sa nevyskytnú nejaké zranenia prípadne vopred oznámené absencie typu Studenič. ) B: Hlavaj, Škorvánek, Rybár O: Nemec, Feherváry, Černák, Kmec, Gernát, Kňažko, Čerešnák, Ú: Slafkovský, Dvorský, Honzek, M. Pospíšil, Chromiak, Pekarčík, Regenda, Hudáček, Cehlárik, Okuliar, Tatar, Ružička, Lantoši, Hrivík, Sýkora áno nemám tam ani jedného hráča z našej extraligy, dôvody sú objektívne ... je to slabučká pomalá liga. |
06.10.2025 - 21:19:36 |
Reakcia na: AgentHockey, 06.10.2025 - 12:06:20 Do MS20 zostáva ešte vyše 2,5 mesiaca,kto nemá formu,čo je to za hlúpy komentár? Kto nemá formu ? Tak ja ti to pripomeniem: Svrček, Húževka, Zálešák, Rusznyák, Maršálek, Tkáč, Duhoň, Liščinský, Vrtiel, Lass, Mišák, Radivojevič, Pobežal, Mišiak, Chovan, Šatan, Kupec, Zubek, Beluško, Murín, Kiss, Tomík, Rácz, Capoš, Lisý, Rafaj, Prádel, Lendak, Varša, Maruna, Kalman, Kalis, Petras, Mitro, Feranec, Šuranyi to je nejakých 35 hráčov ... ďalších som už radšej nespomínal aj keď pri našom super zväze nikdy nevieš kto kedy dostane nomináciu na záverečný turnaj ... stále ti to nepríde dosť jasné ? či ty vidíš iné štatistiky ako my ostatní ?? ... ∧ skryť ∧ |
25.06.2025 - 20:41:30 |
Reakcia na: REBBELS, 25.06.2025 - 11:53:07 Před draftem mužů se konal i draft ženské verze nhl.A jako jedničku si vybrali první Evropanku K.Kaltounkovou z CZE.Je to velký úspěch ženského hokeje v CZE. Podľa mňa neskutočný úspech zažívajú aj vo Fínsku keď z celkového siedmeho miesta bola vybraná mladučká 35 ročná fínska nádej Karvinenová ... to len svedčí o úrovni, zbytočnosti a vierohodnosti tohoto draftu ∧ skryť ∧ |
20.06.2025 - 20:38:26 |
Radivojevič je k dve triedy lepší obranca jak nejaký trápny 50 kilovy galvas a draftovaný bude určite Max 4 kolo určite má bližšie k hutsonovi ako ku galvasovi ale však za pár dní uvidíte tragedi |
20.05.2025 - 20:00:53 |
určite je lepší Gernát z KHL ako Beňo, Koch, Grman, Romaňák, Golian, Mudrák ty jebo ...však to čo sú za obrancovia tebe regulerne jebe ... však toto su tragedi najvacsieho zrna pre boha a gernat si s nimi vytre rit .. o utoku sa ani bavit nebudem ruzička z týchto vsetkych tragedov co tam boli mal najsuverennejsie cisla ci uz v NHL aj AHL ostatni su proti nemu ako poloamateri tak tu netrep kktiny prosim ta ved to je uz trapne co tu daktori pisete jebe vam realne ?? kde zijete v akom vesmire ?? |
20.05.2025 - 19:57:47 |
Reakcia na: LongiSVK, 20.05.2025 - 19:55:37 To vravíš síce teraz, ale nie je to tak dávno (rádovo tak mesiac až dva), čo si ma presviedčal ako zmyslov zbavený, že Rybár je naša brankárska jednotka :)
Tvojimi slovami, treba povedať aj "C" - mnoho ľuďom by sa malo vďaka tomuto otvoriť oči o kvalite a nekvalite hráčov, o ktorých si myslia že v KHL hrajú a automaticky sú lepší ako varianty hrajúce v Európe, aj keď to tak automatické v skutočnosti ani náhodou nie je. jaj pardon lebo priemerny brankár z ahl z 3,00 gaa a podpriemerný brankár z NLA z ešte horšími stats je lepší okej teda ∧ skryť ∧ ![]() tak treba povedať aj "D" ![]() ![]() tragéd bože môj .. |
20.05.2025 - 19:45:04 |
tak ono je rozdiel mať z KHL trebárs Ružičku a Gernáta ako Rybára a Grmana že ... treba povedať aj "B" keď už hovoríš "A" ... |
08.05.2025 - 13:48:56 |
Reakcia na: Terminatoir, 08.05.2025 - 13:41:08 Tento rok mame (papierovo) najhorsiu obranu v historii nasej reprezentacie na MS. Na Nemecky pohar toto staci, ale na MS ani nahodou nie.
Polovica obrany tam nema co kvalitativne robit (najma Golian), nas najlepsi obranca je tam ten, ktory sa ani v AHL nedokazal poriadne presadit, druhy najlepsi zase je mierny nadpriemer CZ ligy, a treti najlepsi mal s odretymi usami pevne miesto na supiske AHL timu.
Utok nakoniec az taka tragedia nie je, ked si spomeniem, co za odpad hral za Cigera v utoku, tak toto je ina dimenzia. Je tam ale jeden hacik, ze tam chyba skuseny lider. Ked si to porovnam s 2021 (kedy utok bol papierovo velmi biedny), tak tam nas vyrazne potiahli Cehlarik s Hrivikom. Teraz sa caka od 19 rocneho debutanta, ze bude hrat 20 minut a strielat goly na presilovkach. Bude otazne, ako sa s tym tlakom vysporiada, Nemec v rovnakom veku bol v totoznej pozicii, a nezvladol to.
A nezobrat Studenica (a Demeka s Kmecom) v tejto situacii je trestuhodny fail. Satan hral 5D sachy, ratal s finalistami CZ ligy, s posilami z NHL, aj s chlapcami z KHL, a nakoniec mu prisiel len Grman. Co je vysmech. Tento rok to Satan nezvladol na plnej ciare. Budme aspon radi, ze vybavil AHL hracov.
∧ skryť ∧ |
04.05.2025 - 21:06:06 |
a vyradíte takých hráčov ktorí by si vytreli riť z kompletnou našou nomináciou čo by sme mi za takých hráčov s ich bodmi v našej repre dali ![]() ![]() smutné |
04.05.2025 - 21:03:52 |
no vy si nechávate voľné miesto pre Nečasa, čo je superstár NHL a my pre Kňažka čo sa ledva zmestí do zostavy AHL a Regendu (AHL) neskutočné dno tento slovenský hokej s týmto vedením ;) |
04.05.2025 - 13:56:40 |
Reakcia na: REBBELS, 04.05.2025 - 13:25:38 Všechny týmy berou ms vážně mimo SVK.Mnohým hráčum není zatěžko přijet a hrát za NT.U vás je jistě plno hráču kteří jsou na úrovni hráčů nhl. presne tak ... tento raz musím s tebou súhlasiť, tu pár diskutérov má na hlavne ružové okuliare a myslí si že pár mladíkov z AHL a priemer českej ligy bude stačiť na top tímy ... čo je obrovský omyl, je síce fajn že za nás ide mladá zostava ale reálne je 5-6 miesto v skupine max ... všetko vyššie bude veľké prekvapenie, a sprosté reči ohľadom toho že nikto neberie MS vážne sú drísty najvyššieho kalibru keďže každému tímu z TOP9 svetového rankingu príde pár hráčov NHL, u niekoho je to cez 10 hráčov viď USA, KANADA, Švédsko. Česi, Fíni sa zas k 10tim hráčom budú blížiť... Švajčiarom, Nemcom tiež príde aspoň pár hráčov. a Slovákom ? nikto ... a zrovnávať náš tím s nejakými hráčmi NHL je neporovnateľné ... tá súťaž je absolútne inde, ale to že nikto za nás nechce hrať, nikto z NHL nepríde je vkustku realita, keďže naše hokejové vedenie na čele zo Šatanom je jeden skorumpovaný balast. Škoda, že neodmietli aj hráči z AHL, potom by ste videli výsledky zmäsky našej skvelej extraligy (Šatanovho Slovanu) a "poslušných mladých hráčov" ale u nás si budeme tvrdiť, že je všetko v poriadku, samozrejme že táto zostava stačí na dovolenkové krajiny typu francúzsko, slovinsko ale to vám krista stačí ? kedy sa chceme posunúť v rankingu nikdy ? ... ∧ skryť ∧ |
04.05.2025 - 09:19:49 |
Predpokladaný zostavu si nedovolím tipnúť pri tom drbnutom vedení slovenského hokeja, ak zas budú venovať odhadom 10 hráčov zo zahraničia tak kto môže tipnúť zostavu nikto .. |
23.04.2025 - 11:38:34 |
Reakcia na: taxikarBA, 23.04.2025 - 10:21:24 Už asi 20 rokov sú zostavy CZE a SVK neporovnateľné,nie je na tom nič divné,treba to brať ako fakt. určite neboli neporovnateľné v niektorých rokoch a niektorých fázach prípravy tak ako tomu je teraz ... teraz je naša zostava oproti ich vyslovene tragická ... ale že vyslovene∧ skryť ∧ |
23.04.2025 - 09:36:43 |
zajtra to bude nádhera keď si porovnám tie zostavy českú potom ďaleko ďaleko nič a potom slovenskú to bude fraška to sa nedá porovnávať tie mená ... |
22.04.2025 - 18:02:07 |
Reakcia na: Adax07, 22.04.2025 - 17:31:40 Samozrejme že sa tomík musel zraniť, nie je turnaja kde by sme boli v plnej sile.... :s30b: Povolali niekoho za neho ? Keďže ešte nezačal turnaj a môžu nominovať až 22 hráčov plus troch brankárov tak teoreticky mohli za neho ešte jedného zavolať či nie ?∧ skryť ∧ |
19.04.2025 - 11:11:36 |
a čo sa týka Grmana (ja viem, že to je smutný príbeh ale), ten preští okrem "možno" Ivana s Kochom celú obranu. Či tam chceš radšej Goliana, Romaňáka, Petrovického či Královiča s Laurenčíkom ? to myslíš vážne ? títo chlapci by v českej lige alebo KHL nosily maximálne vodu, však jediná kto tam z nich doteraz hral je Petrovický aj to je na hanbu čo tam dokázal naproti tomu Grman má u Čechov aj Rusov už dačo odohrané tak tu prosím ťa netrep že nechceš Grmana, Grman je vykúpenie momentálne v tej obrane čo tam je ... však tá obrana by nehrala ani za Žilinu pomaly nie to za slovenskú repre ty tragéd |
19.04.2025 - 11:05:07 |
Reakcia na: Terminatoir, 19.04.2025 - 10:46:21 Z toho, co som mal moznost vidiet, tak ma zatial z novych mien v priprave zaujal len Kaslik, Cajkovic, mozno este Kukuca.
Obrana bieda, ale pravdepodobne sa do MS stihne uzdravit Koch. Ivan tradicne solidny a spolahlivy bek.
Rybar tragedia, fakt na toto sme potrebovali volat hracov z KHL? Este aj majster Grman sa buduci tyzden pripoji k timu. A Kristof ak ma byt nas prvy center, tak Boh nas ochranuj. Ten chlapec nema aktualne mozno ani na cesku ligu.
Co sa tyka Kelemena, odkial je info, ze je out pre MS? Nic take som nezachytil.
Kelemen je out a tiež už pomaly nemá na českú ligu, budúca sezóna také kladno max. ∧ skryť ∧ |




