Komentáre:
Slafkovský na stupni víťazov v rebríčku, v ktorom Mešár skončil devätnásty
"môže hrať s kýmkoľvek" Cehlárik s Hrivíkom sú dôkazom toho že to nie je pravda. Ak má Juraj pri sebe hráčov ktorý sú mimo môže sa aj roztrhať nič z toho nebude. Už sa teším na budúcu sezónu.
Práveže naopak môže, aj keď sú mimo robí z nich lepších hráčov a tvorí hru pre nich, to že oni to už nevyužijú je druha vec
Tento príspevok sa páči 9 užívateľom: Dany, tarnowski, BeerBoy88, kelt, optimista, xlacko00, Falko, Pteraspid, Mittet.
Aj pri týchto hráčov ktorý žiaľ nemajú formu ma priemer bod na zápas. Sialane si predstaviť keby pri nom bol cehlo v najlepšej forme
Tento príspevok sa páči 4 užívateľom: kelt, xlacko00, Salingova, Mittet.
Pamätám si útok cehlarik hrivik lantosi ktorý patril k naozaj dobrým... Neviem prečo to nejde na týchto ms úplne ideálne

môžu to ale stále zlomiť

