Účet používateľaVyhľadávanie
Menu
Vyhľadávanie Zavrieť SlovakNHL.sk
»
01:00info
MTL
BUF
NHL live
01:30info
CHI
PHI
04:00info
ANA
CBJ
04:00info
ARI
TOR
04:00info
EDM
BOS
NHL live
21. 02.
kurzy
01:00info
MTL
BUF
NHL live
01:30info
CHI
PHI
04:00info
ANA
CBJ
04:00info
ARI
TOR
04:00info
EDM
BOS
NHL live
22. 02.
kurzy
01:00info
CAR
FLA
01:00info
DET
COL
01:00info
NJD
NYR
NHL live
01:00info
OTT
DAL
01:00info
PIT
MTL
01:00info
TBL
WSH
02:00info
STL
NYI
03:00info
CGY
BOS
04:00info
SEA
VAN
NHL live
04:00info
VGK
TOR
04:30info
LAK
NSH
«

Tímy NHL: Arizona Coyotes

Vznik: 1972/1996
Aréna: Jobing.com Arena (kapacita: 17 500)
Oficiálny web: www.phoenixcoyotes.com
Farma (AHL): San Antonio Rampage
Najväčšie úspechy: 2x finále konferencie (1985, 1987)
Vyradené čísla: 9 (B.Hull), 10 (D.Howerchuck), 19 (S.Doan), 25 (T.Steen), 99 (W.Gretzky)
Slováci v tíme: Michal Handzuš, Ladislav Nagy, Branko Radivojevič, Radoslav Suchý, Tomáš Surový, Marcel Hossa, Richard Pánik, Miloš Kelemen, Adam Ružička
Aktuálne zápasy
Posledný zápas: 19. 02. 2024
Arizona - Edmonton 3:6 (1:2, 2:0, 0:4)
Ďalší zápas: 21. 02. 2024
Arizona - Toronto info (04:00)
Najnovšie články
Tabuľka

Centrálna divízia

ZVPPPBodyRWROWGFGADomaVonku
1Dallas573415876253221217417-8-317-7-5
2Colorado573518474313321218222-5-013-13-4
3Winnipeg543415573313516512819-7-215-8-3
4St. Louis552924260222716217216-11-113-13-1
5Nashville562925260222717218214-15-015-10-2
6Minnesota562624658202317718914-11-412-13-2
7Arizona552325450182116017815-13-08-15-4
8Chicago561538333101411819911-14-24-24-1
Krátke správy
Najnovšie články
Aktuálne v diskusii
SlovakFitness.sk

Prečítajte si na SlovakFitness.sk

SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Facebook   Instagram   Twitter   RSS Webdesign and Internet media - Streftec
© 2005 - 2024 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   O nás & kontakt   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies