Účet používateľaVyhľadávanie
Menu
Vyhľadávanie Zavrieť SlovakNHL.sk
»
01:00info
MTL
BUF
NHL live
01:30info
CHI
PHI
04:00info
ANA
CBJ
04:00info
ARI
TOR
04:00info
EDM
BOS
NHL live
21. 02.
kurzy
01:00info
MTL
BUF
NHL live
01:30info
CHI
PHI
04:00info
ANA
CBJ
04:00info
ARI
TOR
04:00info
EDM
BOS
NHL live
22. 02.
kurzy
01:00info
CAR
FLA
01:00info
DET
COL
01:00info
NJD
NYR
NHL live
01:00info
OTT
DAL
01:00info
PIT
MTL
01:00info
TBL
WSH
02:00info
STL
NYI
03:00info
CGY
BOS
04:00info
SEA
VAN
NHL live
04:00info
VGK
TOR
04:30info
LAK
NSH
«

Tímy NHL: Calgary Flames

Vznik: 1972
Aréna: Scotiabank Saddledome (kapacita: 19 289)
Oficiálny web: www.calgaryflames.com
Farma (AHL): Abbotsford Heat
Najväčšie úspechy: Stanley Cup (1989)
Vyradené čísla: 9 (L.McDonald), 12 (J.Iginla), 30 (M.Vernon), 99(W.Gretzky)
Slováci v tíme: Ronald Petrovický, Róbert Dome, Marek Hrivík, Adam Ružička, Martin Pospíšil
Aktuálne zápasy
Posledný zápas: 09. 04. 2011
CAL - Vancouver 2:3 PP (0:0, 2:0, 0:2, 0:1)
Žiadne zápasy
Najnovšie články
Tabuľka

Pacifická divízia

ZVPPPBodyRWROWGFGADomaVonku
1Vancouver583715680333721315919-5-218-10-4
2Vegas563218670252818015419-8-213-10-4
3Edmonton523318167273118715017-6-116-12-0
4Los Angeles5428161066252717014610-9-618-7-4
5Seattle5523211157182115215911-9-512-9-6
6Calgary562625557222617217713-13-113-12-4
7Anaheim55203324214191431938-18-112-15-1
8San Jose55153553511141162119-15-26-20-3
Krátke správy
Najnovšie články
Aktuálne v diskusii
SlovakFitness.sk

Prečítajte si na SlovakFitness.sk

SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Facebook   Instagram   Twitter   RSS Webdesign and Internet media - Streftec
© 2005 - 2024 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   O nás & kontakt   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies