Účet používateľaVyhľadávanie
Menu
Vyhľadávanie Zavrieť SlovakNHL.sk
»
po 1. tr.
ANA
0
CBJ
3
po 1. tr.
ARI
0
TOR
3
04:00info
EDM
BOS
NHL live
21. 02.
kurzy
po 1. tr.
ANA
0
CBJ
3
po 1. tr.
ARI
0
TOR
3
04:00info
EDM
BOS
NHL live
22. 02.
kurzy
01:00info
CAR
FLA
01:00info
DET
COL
01:00info
NJD
NYR
NHL live
01:00info
OTT
DAL
01:00info
PIT
MTL
01:00info
TBL
WSH
02:00info
STL
NYI
03:00info
CGY
BOS
04:00info
SEA
VAN
NHL live
04:00info
VGK
TOR
04:30info
LAK
NSH
«

Tímy NHL: Montreal Canadiens

Vznik: 1909
Aréna: Bell Centre (kapacita: 21 273)
Oficiálny web: www.canadiens.com
Farma (AHL): Hamilton Bulldogs
Najväčšie úspechy: 24x Stanley Cup (1916, 1924, 1930, 1931, 1944, 1946, 1953, 1956, 1957, 1958, 1959, 1960, 1965, 1966, 1968, 1969, 1971, 1973, 1976, 1977, 1978, 1979, 1986, 1993)
Vyradené čísla: 1 (J.Plante), 2 (D.Harvey), 3 (E.Bouchard), 4 (J.Beliveau), 5 (B.Geoffrion, G. Lapointe), 7 (H.Morenz), 9 (M.Richard), 10 (G.Lafreur), 12 (D.Moore, Y.Cournoyer), 16 (H.Richard, E.Lach), 18 (S.Savard), 19 (L.Robinson), 23 (B.Gainey), 29 (K.Dryden), 33 (P.Roy), 99 (W.Gretzky)
Slováci v tíme: Richard Zedník, Jozef Balej, Marcel Hossa, Jaroslav Halák, Peter Budaj, Tomáš Tatar, Juraj Slafkovský
Aktuálne zápasy
Posledný zápas: 21. 02. 2024
Montreal - Buffalo 2:3 (1:0, 1:3, 0:0)
Ďalší zápas: 22. 02. 2024
Pittsburgh - Montreal info (01:00)
Najnovšie články
Tabuľka

Atlantická divízia

ZVPPPBodyRWROWGFGADomaVonku
1Florida563715478313618813717-8-220-7-2
2Boston5633121177263018915018-7-515-5-6
3Toronto543016868202619717015-10-215-6-6
4Tampa Bay573022565242819519318-7-312-15-2
5Detroit552920664212719417915-8-514-12-1
6Buffalo562527454222516417212-16-113-11-3
7Montreal562226852131815920111-16-311-10-5
8Ottawa532327349182217818915-13-28-14-1
Krátke správy
Najnovšie články
Aktuálne v diskusii
SlovakFitness.sk

Prečítajte si na SlovakFitness.sk

SlovakNHL.sk - správy, výsledky, štatistiky z NHL Facebook   Instagram   Twitter   RSS Webdesign and Internet media - Streftec
© 2005 - 2024 SlovakNHL.sk. Všetky loga a známky NHL a tímov, ako aj dalšie tu zobrazené materiály sú majetkom NHL, NHL Enterprises, L. P. a príslušných tímov.

Reklama na webe   |   O nás & kontakt   |   Mapa webu   |   Osobné údaje   |   Cookies